PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751753}
6,6 48 194
oceny
6,6 10 1 48194
6,6 38
ocen krytyków
Legion samobójców: The Suicide Squad
powrót do forum filmu Legion samobójców: The Suicide Squad

A już planują drugą część.
Mają rozmach.

SW ma plany na 5 filmów wiec Suicide ma bardzo mały rozmach.

wort801

O Marvela nie wspominając: do 2019 potwierdzili z 10 filmów :P

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Ta, tylko że Marvel to pewna liga. Tam gdybasz, czy film będzie ŚREDNI, w DCEU gdybasz czy film będzie DOBRY.

Podoba mi się Twój gust filmowy dlatego zdradzę Ci złotą radę :) Tło możesz zmienić tylko gdy wejdziesz na filmweb używając komputera, niestety dla wersji mobilnej strony nie ma takiej możliwości ;)

użytkownik usunięty
Kruchy_serious

Kiedy ja wchodzę na komputer...i tam nic nie jest napisane,żadnej pomocy ani w ustawieniach :(

Dobrze Pani IceDomination ; )
To tak wchodzimy na profil, na tle powinna być ikona w prawym, dolnym rogu- dodaj zdjęcie w tle. I spośród bazy zdjęć filmwebu możemy wysłać nas interesujące zdjęcie.

użytkownik usunięty
Kruchy_serious

Mój komputer lub przeglądarka chyba jest upośledzona bo nie mam tam żadnej opcji :/ gdybym mogła to wysłalabym zdj, screena,cokolwiek.

Z chęcią Ci pomogę bo lubię wezwania, a szczególnie takie z nagrodą, tylko teraz nie mogę Cie dodać do znajomych i tym samym napisać wiadomości (jakiś błąd filmwebu). Więc jak tylko będzie to działać rozwiążemy Twój problem oki ; ) ?

użytkownik usunięty
Kruchy_serious

Tło na filmwebie nie jest dla mnie najważniejszym priorytetem :) ale moja koleżanka ma dokładnie taki sam problem i zastanawiam się czy nie miałbyś nic przeciwko gdybyś dodał mnie na messegerze i wysłał screena. W ten sposób dowiedziałabym się gdzie to cholerstwo sie ukrywa :) don't worry mamy RODO więc nie przetworzę twoich danych żeby wziąć kredyt na ciebie albo coś.

A jak Cie znajde przez fb ? : ) IceDomination nie jest chyba prawdziwym imieniem ; )?

użytkownik usunięty
Kruchy_serious

Niebezpiecznie jest tu podawać swoje imię i nazwisko ponieważ moi znajomi,którzy wiedzą,że mam tu konto polują na mnie :) może ja cię znajdę?

Hehe to samo. Jeśli to nie problem to napisz na tego maila :krisu pysiu@gmail.com(bez spacji) :)

użytkownik usunięty
Kruchy_serious

Wysłane !

Zapomniałaś dodać "mają rozmach .. sku rwisini"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones