PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751753}
6,6 48 253
oceny
6,6 10 1 48253
6,6 38
ocen krytyków
Legion samobójców: The Suicide Squad
powrót do forum filmu Legion samobójców: The Suicide Squad

Margot Robbie i wszyscy zagrali fenomenalnie. Gdyby zmienili ich nie wiem co bym zrobiła...

KingSoNeck

Jeśli w filmie się pojawi Freeman. Dam mu 10 :D

KingSoNeck

Jeśli nie będzie Leto i Margot to się zabije XDD

Uszkodzona_Julia

Powodzenia. :v

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KingSoNeck

Jak dla mnie to było śmieszne. Jestem wielkim fanem Arrow i The Flash i osoby " grające" Takie postacie jak Flash i Kapitan Boomerang nie wspominając nawet już o Amandzie Waller lub co gorsza Deadshot. zagrały to bynajmniej śmiesznie.

Porównując te dwa seriale z filmowym remakiem to film jest beznadziejny, sama produkcja filmu jako osobna dystrybucja jest całkiem niezła ale jak wspomniałem wyżej jeżeli miało być to chociaż trochę podobne to pierwowzoru serialowego to nie wyszło i w tej skali idzie to na max 3/10.

A co do waszych upodobań do Freeman'a to całkiem niezła propozycja wyglądu Firestorm'a. :D

Co do drugiej części z mam nadzieję że powstanie jednak bez aktorów grających w Arrow i The Flash nie mogę uznać tego filmu jako godnego pójścia do kina. Tym bardziej że zawiodłem się na ich na części pierwszej myślałem że będzie to na zasadzie czegoś takiego jak np. The Legion of Doom a tu jakieś UFO xD

Pozdrawiam Kaptur :)

KingSoNeck

Nie rozumiem zachwytów co do roli Margot według mnie zagrała średnio, a co do Leto to już totalna klapa.

KingSoNeck

Wątpie aby z obsady usunęli Robbie, jest to osoba, która zdaniem wielu zagrała najlepiej w tym filmie, a poza tym bedzie w Gotham City Sirens więc nie ma powodu do obaw.

KingSoNeck

Margot musi być, nie wyobrażam sobie kogokolwiek innego w roli Harley i raczej nie obejrzałabym tego filmu gdyby ją zamienili.

KingSoNeck

Będą inni aktorzy choćby dlatego, że będą kompletnie inni bohaterowie.

Np. Polka-dotman.

KingSoNeck

Rolę powtórzą Margot Robbie, Jai Courtney, Joel Kinnaman i Viola Davis. Co do Willa Smitha i roli Deadshota. Chłop albo nie chciał, albo nie mógł wystąpić w kontynuacji. Początkowo szeptano o tym, że zastąpi go Elba, ale coś włodarze WB odstawili tę opcję, żeby nie obrazić Smitha i w razie W zostawić mu otwartą furtkę. Elba dostanie całkowicie nową postać, bardzo prawdopodobnie Vigilante.

KingSoNeck

idzie się zesrać

ocenił(a) film na 9
KingSoNeck

well, ale dwoje powróciło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones