PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751753}
6,6 48 253
oceny
6,6 10 1 48253
6,6 38
ocen krytyków
Legion samobójców: The Suicide Squad
powrót do forum filmu Legion samobójców: The Suicide Squad

Czy jest potwierdzone że powstanie kolejna część, a jak nie to jak myślicie czy powstanie? Chciałbym wiedzieć bo jedynka bardzo mi się podobała i poszedłbym na dwójkę.

poker_face_2

Na 100 % nie jest to pewnie to zależy czy 1 cześć zarobi na siebie ...ale według mnie zrobią film :) materiału i postaci na 2 część im nie brakuje :)

wort801

na bank powstanie. 1. weekend i 135 mln.

poker_face_2

Powstanie druga cżęść. A zaraz po niej premierę będzie miał film ,,Harley Quin vs Joker''

ocenił(a) film na 8
Merci_filmweb

Jesteś pewny? Z tego co wiem to taki film nigdy nie powstanie.

poker_face_2

Ja chcę Deathstroke'a w filmie . Deathstroke to świetna postać.

grzegorzdaskosadangel_fw

Death Stroke to jeden z Magnum Opus Batmana i praktycznie nigdy nie był schwytany. Pokonany przez Batmana owszem ale zawsze znikał nie gorzej niż sam Netoperek zanim został schwytany. Jesli bedzie w jakimś filmie to nie w Suicide Squad tylko w filme głownego nurtu DC. Suicide Squad to tak w wersji komoksowej jak i filmowej wątek poboczny przy tytułach pokroju Batmana, Supermana czy Ligi Sprawiedliwych,

ocenił(a) film na 8
poker_face_2

To jest nowa lepsza wersja https://youtu.be/TlzbVf7izdo

poker_face_2

Skoro podobała Ci się miałka jedynka czyli festiwal bzdury, braku logiki, absurdu, głupich postaci złoczyńców zachowujących się jak zwykle EMO pi... dy oraz scenariusz 5 latka do tego żenujący montaż to lepiej żeby nic kvrwa nie powstawało.
Komiksy oraz animacja mają bardziej dorosły sznytniz całe uniwersum dc i taka ścierwo odaptacja filmowa jak ss1 nie ma nic wspólnego z oryginałem zwykła papka dla imbecyli bez jakiej kolwiek świadomości do tego samego worka co szybcy i wściekli. 

ocenił(a) film na 9
2_MW

Żenujący montaż ??? Ty sam nie wiesz o czym mówisz . JUz chociażby scena otwierająca film - widok z kałuży. Albo walka Ceny I Idrisa z pespektywy odbicia w chełmie - Panie znawco poakż nam tutaj szybko filmy które są lepsze pod kątem montażu i wytlumacz dlaczego. A to że jest to festiwal glupoty to jest oczywiste - O to w tym wszystkim chodzi i jak to jest dla ciebie wada to jest to po prostu film nie dla ciebie. Festiwał głupoty to mieliśmy w najnowszym F9. A tu mamy świat SUPERBOHATERÓW i SUper MOcy takze caly ten festiwal jest Usprawiedliwiony. Rozumiem że Ostatnia scena Z Doom Patrolu Jak wielki Karaluch który niszczy Miasto Zaczyna iść w Ślinę z Wielkim Szczurem który też niszczy miasto - Też By Ci sie nie podobał , nie ??? Bo to głupie że 2 wielkie monstra zamiast się ze sobą prac się całują i liżą - O to w Tym Chodzi i Ten film tak jak Doom Patrol Pokazuje nam takie rzeczy.... Ja oczy przecierałem z łez wywołanych śmiechem I NIKT MI TEGO NIE ODBIERZE :) :) :) A ty se możesz srac tutaj i pisac z kijem nie powiem gdzie jaki to był zły film

ocenił(a) film na 7
mordarg

chill Marcin

ocenił(a) film na 7
poker_face_2

jedynka była beznadziejna nowe suicide squad jest dużo lepsze

ocenił(a) film na 9
marcin_lendzion

Nahajpowany Byłem zaraz po seansie :P JUz i przeszło ; ) Jutro do tego filmu juz na spokojnie wrócę jak emocje totalnie opadną :P

marcin_lendzion

#ReleaseTheAyerCut

ocenił(a) film na 8
poker_face_2

Na pewno. Nawet Ja już widziałem przed chwilą, więc potwierdzone ode mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones