PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767933}
5,0 1 330
ocen
5,0 10 1 1330
2,4 10
ocen krytyków
Syn Królowej Śniegu
powrót do forum filmu Syn Królowej Śniegu

Widziałem ten film na Nowych Horyzontach. Absolutnie poruszający. Twardy, realistyczny i smutny obraz rzeczywistości - poruszający jeden z najmroczniejszych problemów społecznych. Robert Wichrowski (reż) pokazał dwa światy które przenikają się w filmie fabularnie i wizualnie. Jeden to pozbawiony wartości , zimny i przytłaczający świat młodej matki. Ten drugi jest dziecięcą baśnią o tęsknocie za ciepłem i miłością. Korespondowało to z sobą i zagrało bardzo ! Mroczny i wciągający - Obowiązkowy do obejrzenia ! Polecam !

ocenił(a) film na 1
Eugeniusz_Pizdobrody

Żałosny komentarz.

ocenił(a) film na 10
SantaCruzeNomad

Napisz coś o filmie lamusie a nie mnie tu komentujesz , film komentuj ! czy z marszu wszystkim po jednej gwieździe dajesz ?

ocenił(a) film na 1
Marcin_Swistak

Po co te nerwy ? Wyraziłeś swoją opinie ja swoją proste. Masz z tym problem ?

Eugeniusz_Pizdobrody

> Eugeniusz_Piz*obrody - komentarz prawdopodobnie sponsorowany, a szkoda, bo chciałem się czegoś dowiedzieć o filmie.

> SantaCruzeNomad - owszem każdy ma prawo do swojej opinie, ale ty jej nie wyraziłeś wcale.

Tymoteusz81

Mnie nikt nie podkupił :-). Niedawno obejrzałam Gniew z Orlando Bloomem i przyznam, że mam podobne odczucia po obydwu filmach, momentami bardzo teatralne i przesadzone ale na pewno nie są to paździerze...

ocenił(a) film na 3
Eugeniusz_Pizdobrody

Żadnych dwóch światów nie było. Był jeden i do w dodatku byle jaki. Wybrano naprawdę dobry temat do poruszenia, lecz minięto się z nim i to straszenie.

recenzja - http://polformance.umcs.pl/2018/01/basniowosc-w-najgorszym-wydaniu/

użytkownik usunięty
Eugeniusz_Pizdobrody

Niestety nabrałem się na ten i podobne mu pozytywne komentarze.

Niewątpliwie sam temat i podejście do niego mogło zaowocować czymś "zimnym, mrocznym i wciągającym", a skończyło się jak zwykle, czyli na mocno nudnej i psychologicznie nieprzekonywającej historii o "białym rycerzu" i jakiejś prymitywnej lafiryndzie oraz doczepionym do tego dziecku.

ocenił(a) film na 6

Mam takie jedno pytanie. Czy to jakieś odstępstwo od normy? Jakoś nie wydaje mi się, że tak postępują osoby z dziesięcioma fakultetami :). Mogło to być inaczej ujęte, ale może właśnie takie zamotanie prostej, młodej dziewczyny, która miała jakieś swoje nadzieje na prostsze życie, jest obrazem dzisiejszych czasów. Gdzie się nie obejrzy wciąż do takiego życia się nas namawia. Moim zdaniem film wybitny nie jest, ale nie popadajmy w skrajności - aż taki zły nie był.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones