PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754595}
3,0 8 000
ocen
3,0 10 1 8000
3,3 20
ocen krytyków
Szatan kazał tańczyć
powrót do forum filmu Szatan kazał tańczyć

Może być kolejny masol.

Szpukowyduch2

Niech ryczy z bólu ranny łoś!

killfrenzy8282

Zwierz zdrów przebiegarzebiegarzebiega

Szpukowyduch2

Widząc w metrze plakat tego filmu i patrząc na nazwisko reżyserki moją pierwszą myślą był właśnie Mieciu.

LoverOfLife

Tak właśnie, nie mogę się doczekać recenzji Mietczynskiego! Ale chyba trochę będziemy musieli na nią poczekać :/

Alphear_L

"A myślałem, że mnie już pani Rosłaniec nie zaskoczy.
Taki chuj.
#szatankazałzrobićtenfilm"

Dzisiaj Masochista wrzucił to na fejsa. Czyli możemy spodziewać się recenzji :D

Geralt_22

Tylko trzeba szybko obejrzeć, bo jeszcze się okaże, że YouTube znowu zablokował! xD

Szpukowyduch2

Wtf Co to masol??

HugoMaserati

Seria na YT, w której facet imieniem Mieciu "recenzuje" słabe polskie filmy.

HugoMaserati

Mieciu Mietczyński. Wstyd nie znać.

MINTOR1994

O,to rzeczywiście wstyd bo pierwsze słyszę o takim gościu :D
A na YT jestem codziennie żeby nie było:)

HugoMaserati

No to najwyższy czas się zapoznać.

MINTOR1994

"wstyd nie znać" ?... jasne,wstydem jest nie znać jakiegoś gościa z youtube,który jest bardziej irytujący niż zabawny. to takie pseudo sarkastyczne,auto-ironiczne poczucie humoru,który uprawia masa polskich gównianych youtuberów i rzygać się chce jak się widzi kolejny taki syf. a popularny to on jest tylko w kręgach jakichś przyje*anych studenciaków. "No to najwyższy czas się zapoznać." a po tym to już nie wiem czy ty tak na poważnie? gdybym nie przeczytał kilka postów powyżej pomyślałbym,że mówisz o kimś kalibru Szekspira.

CharlieMarlow

oj przepraszam! moja wypowiedź była skierowana do kogo innego! myślałem,że mam do czynienia z jeszcze kontaktującym osobnikiem,lecz gdy wszedłem w profil i ujrzałem avatar oraz komentarz pod jednym z filmów,cytuję "xDDDDDDDDDD",uświadomiłem sobie,że mam do czynienia z kolejnym lunatykiem. bez obrazy-serio.

CharlieMarlow

Obraziłem się :<

CharlieMarlow

A co do filmu pokroju "Ptakodemii", jest sens wypowiadać się na temat takiego filmu inaczej niż "xDDDDDDDDDD"? Wyluzuj trochę, to tylko głupi portal z filmami w internecie.

MINTOR1994

1.nie obrażaj się.
2.ok.

CharlieMarlow

*głos makłowicza* Szanowni państwo, proszę zwrócić uwagę na ten jakże spektakularny przypadek bólu dupy */głos makłowicza*




xDDDDDDDDDD

stonedfish

hehe xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD niezłą bekę odje*ałeś

CharlieMarlow

No nie, mordeczko? Ma się tę vis comica.

Szpukowyduch2

Wpis z hasztagiem szatankazalzrobictenfilm. Oj,Mieciowi się nie spodobało to "dzieło". XD

ocenił(a) film na 1
Szpukowyduch2

#szatankazałzrobićtenfilm

Szpukowyduch2

Mieciu czyń swoją powinność!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones