PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720282}

Szefowa

The Boss
5,4 23 726
ocen
5,4 10 1 23726
4,5 4
oceny krytyków
Szefowa
powrót do forum filmu Szefowa

Golfy Melissy

ocenił(a) film na 1

Czemu Melissa ma tak mocno naciągnięte golfy na brodę?

talka12

Myślę że tu chodzi o pewien image. Jej postać wydaje się być tu starsza niż Melissa jest naprawdę, już sama fryzura przypomina mi Sally z Mody na Sukces, a właśnie w pewnym wieku kobiety zaczynają już zakrywać szyję bo ona najbardziej zdradza wiek. Twarz poprawisz ale szyja prawdę ci powie :) Przykład na naszej rodzimej scenie - Kora. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 1
Repulsion

hm... osobiście obstawiałam liposukcję - a przez to obwisłą szyję, bo po zdjęciach widać, że Melissa wygląda tu znacznie chudziej niż w innych produkcjach...
ale może to i image i masz rację

talka12

Trzeba poczekać na foty z premiery, wtedy się dowiemy czy coś majstrowała z twarzą i dekoltem :D Ale ona ogólnie schudła, może przy okazji poprawiła sobie co nieco owal twarzy, chociaż wątpię :)

ocenił(a) film na 3
Repulsion

Moim zdaniem tu nie o żaden image chodzi tylko to kwestia obfitego podbródka, jak już inni zauważyli..

ocenił(a) film na 3
Repulsion

Akurat z wiekiem postaci to trochę zamotali, bo kreowali ją na 50 kilka a z filmu wyraźnie wynika, że Michelle to rocznik 70.

ocenił(a) film na 5
talka12

u Jimmiego Fallona opowiedziała o tym. Michelle Darnell tak się ubiera ;) ok 1:20 zaczyna wyjaśniać https://www.youtube.com/watch?v=LjqiA9mwYyc

ocenił(a) film na 1
Tula_Shin

dzięki :)

ocenił(a) film na 5
talka12

nie ma sprawy, tak się złożyło, że znałam odpowiedź :)

ocenił(a) film na 6
talka12

Jako kobieta sukcesu zasłania swój podwójny podbródek ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones