PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720282}

Szefowa

The Boss
5,4 23 725
ocen
5,4 10 1 23725
4,5 4
oceny krytyków
Szefowa
powrót do forum filmu Szefowa

to ten blizniak robilby wlasnie takie filmy
- niby lekka i przyjemna komedyjka familijna, ale jednoczesnie pojechana po bandzie poprawnosci politycznej i w zasadzie lepiej z dziecmi nie ogladac :D
nie jest to arcydzielo, ale tez nie jest taka zla jak tu niektorzy przekonuja, trzeba tylko lubic melisse, miec poczucie humoru i nie miec kija w d. z wycietym napisem "jestem powaznym krytykiem." i mozna spokojnie raz zobaczyc

ocenił(a) film na 8
uncut

Ja uwielbiam Melisse więc targałam łaszka dosyć często podczas filmu :D Dla mnie fajny :)

ocenił(a) film na 3
kasiaaa131

film wylacznie i bez urazy dla gimb...

ocenił(a) film na 8
grzes1962

Gimb? Kto tu jest gimb? Nie chcę rozpętać zaraz gównoburzy, jeżeli chodzi o mnie to z gimnazjum wyszłam 8 lat temu, obecnie jestem na etapie pisania pracy mgr z historii. Do filmu trzeba podejść z dystansem i nie nastawiać się na oscarowe widowisko. A jeśli chodzi o Mel, to świetna jest też w Agentce i Tammy ;)

ocenił(a) film na 5
kasiaaa131

Ale jednak gimnazjum kończone. Wybacz :-)

ocenił(a) film na 8
Gamera

Nie moja wina, że załapałam się na taki twór systemu. A poniżej pewnego poziomu, powiedzmy, że graniczącym z dnem są wypowiedzi, w których wytykacie gimnazjum. Pozdrawiam pocieszając, że zawsze może być jeszcze gorzej :)

ocenił(a) film na 5
kasiaaa131

UŚmiechnięta buźka coś znaczy... Żegnam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones