PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741981}

Szybcy i wściekli 8

The Fate of the Furious
6,9 99 014
ocen
6,9 10 1 99014
6,3 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 8
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 8

ULUBIONA SCENA!?

ocenił(a) film na 8

Jason i dziecko, no błagam, to było przecudowne, a w międzyczasie to co się dzieje na lodzie *_*

ocenił(a) film na 8
___ruda

#11 na liście "Most Wanted" ;)

fabcio93

Ona zdecydowanie jest 10-ka!

___ruda

Więzienna walka. Miód malina soundtrack i akcja.

ocenił(a) film na 8
heavygunner

Całą scenę jak na szpilach siedziałam, a muzyka mistrzostwo i świetnie zagrane wszystko ^^

ocenił(a) film na 8
heavygunner

Dokładnie, super dynamika, muza plus montaż, no i Statham + the Rock - rewela.

ocenił(a) film na 4
___ruda

Napisy końcowe i zakończenie tej błazenady :(

ocenił(a) film na 4
malysz369

Dokładnie...

ocenił(a) film na 6
malysz369

A czego się spodziewałeś? Że ta łódź podwodna ze zwiastuna to jakaś głębsza metafora? xD

ocenił(a) film na 4
ARM_y

To nie tego typu film, żeby oczekiwać metafor ;) Spodziewałem się czegoś na poziomie części 5/6, a nie totalnego przegięcia bliższego Avengers niż serii F&F.

ocenił(a) film na 6
malysz369

W 5 części 500kg samochód ciągnął kilkutonowy sejf. Nie róbmy dramatu w kabaretu. Ta seria od początku łamie prawa fizyki.

ocenił(a) film na 4
ARM_y

To prawda, jednak w wcześniejszych częściach nie było to, aż tak częste i dało się na to przymknąć oko, a przynajmniej ja mogłem. W 7 poziom absurdu przekroczył dopuszczalne dla mnie granice. W 8 ciężko znaleźć scenę gdzie nie ma czegoś rodem z sci-fi. Do tego dochodzą błędy logiczne i beznadziejna psychologia postaci. Oczywiście to nie tego typu film, ale w początkowych częściach nie było zgrzytu, gdy jakiś bohater postąpił tak, a nie inaczej, teraz jest.

ocenił(a) film na 4
malysz369

Avengers sa duzo bardziej wiarygodni od tego gniota

CichyMorderca

Pewnie dlatego że avengers od początku było pokazywane w świecie 161 czyli marvelowym universum a szybcy i wściekli to miał być film o wyścigach a nie o nad ludziach i porachunkach mafi nie bójmy się tego tak porównać

ocenił(a) film na 10
___ruda

Roman czytający rosyjski napis. Roman uderzający kolesia drzwiami samochodu, ogólnie wszystkie sceny z Romanem były zajebiste :D

ocenił(a) film na 8
Robert831231

Roman to mistrz sam w sobie, a lambo mnie rozwalilo na łopatki :3

ocenił(a) film na 10
___ruda

Jeszcze było świetne jak ten biedny najemnik kopnął Luka, a ten tak na niego spojrzał i miał wyraz twarzy "Poważnie to zrobiłeś?" :D

ocenił(a) film na 8
Robert831231

Tak tak! Wgl kocham i Luka i Jasona! Ale pomijajac to, że odeszli fabułą trochę od całego założnia F&F (oprócz mega początkowej sceny jak za starych dobrych czasów!), to tyle się działo w tej części :o jak prędkość światła akcja się zmieniała i normalnie nie ogarnęłam kiedy się film skończył xdd

ocenił(a) film na 10
___ruda

"o jak prędkość światła akcja się zmieniała i normalnie nie ogarnęłam kiedy się film skończył" mnie też wyjątkowo szybko zleciało, w ogóle nie miałem wrażenia że idzie 2h.

ocenił(a) film na 8
Robert831231

No właśnie?! W sensie nawet ani razu na telefon nie spojrzałam żeby godzinę sprawdzić, tak się wkręciłam, a tu już taras na dachu i koniec :/

ocenił(a) film na 10
Robert831231

roman po rosyjsku, całe kino lało wtedy, myśle że głownie w tej części europy (świata) jest to az tak super scena
a jason i muai tai z dzieckiem - epicki aktor walki

ocenił(a) film na 8
pawel91zawada

Miny jakie Jason robi i ten jego akcent pasują do takiej nałogowej rozwałki :D

ocenił(a) film na 6
___ruda

Jason z dzieckiem, top 10 najbardziej poszukiwanych i Roman czytający po rosyjsku. :D

ocenił(a) film na 8
Kung_Fu_Master

Mnie się bardzo podobał moment gdy Roman latał xddd

ocenił(a) film na 6
___ruda

Scenę latania, to miał dobrą w siódemce. :D

ocenił(a) film na 5
Kung_Fu_Master

Zgadzam sie .. te trzy sceny były najlepsze ale ogólnie trudno tu znaleźć coś naprawdę fajnego . Film średni,

ocenił(a) film na 6
pati1109

W kategoriach kina rozrywkowego się sprawdza. Tylko trzeba zapomnieć o prawach fizyki. :)

___ruda

Ulubiona scena to oczywiście cała sekwencja walki w więzieniu. The Rock i Jason dali niezły popis swoich umiejętności no i ta prze-kozacka muzyka *-* Ktoś zna tytuł tego utworu? Świetnie pasowała do wszechobecnego lania po mordach :p

ocenił(a) film na 7
TWDFan

Bassnectar - Speakerbox ft. Lafa Taylor

Atmospherate

Dziękuję Ci dobry człowieku. Piona!

ocenił(a) film na 8
TWDFan

https://youtu.be/ZKiUmVJbpY0
Najlepsza scena, oglądam nałogowo

___ruda

https://www.youtube.com/watch?v=UiqVpy2uDwY
Tutaj masz jeszcze dalszy fragment. No po prostu mega zmontowane w kinie to mi szczena opadła.

ocenił(a) film na 7
___ruda

Albo ten tekst "Gumowe kule? Popełniłeś wielki błąd" czy jakoś tak :D

ocenił(a) film na 8
Delfin17

I na koniec sceny jeszcze ten tekst: "myślałem, że wam to krócej zajmie" :D

ocenił(a) film na 5
___ruda

Jak sie film skonczył...Co sie stało z tą serią ..Równie dobrze mogi by to nazwać Rombo 7

ocenił(a) film na 8
ClinEastwood

Odeszli mega od schematów początkowych, to fakt i fani F&F mogą być bardzo zawiedzeni, ale z drugiej strony, wyszedł im niezły film akcji (troche w innym kierunku poszli, no ale trzeba przyznać, że im wyszło :D)

ocenił(a) film na 7
___ruda

Jak by się zastanowić to ten film nigdy nie był o "Wyścigach samochodowych". W pierwszej części do której wszyscy się tak chętnie odwołują mieliśmy agenta który rozpracowywał grupę przestępczą, a samochody były tłem. Jedyne co się zmieniło to budżet, i efekty specjalne, a wszyscy wracają to starszych części z sentymentu.

ocenił(a) film na 8
Delfin17

No no racja, ludzie tak się nastawili z lekka, że jak są auta, to od razu wszystko o wyścigach. A te wszystkie części to jedna wielka akcja! No i jakby nie patrzeć, to budżet ładnie wykorzystali :D

ocenił(a) film na 6
___ruda

z każdą częścią wydają i zarabiają coraz więcej. A jest podpisany kontrakt na 9 i 10 część (!)

ocenił(a) film na 8
Mauna_Kea

Boxoffice z rekordem wyjścia to mnie zmiażdżył totalnie, kurde niezłe pieniądze

ocenił(a) film na 9
___ruda

Taka prawda w od początku w filmie występowały 2 może 3 wyścigi, ten film jest filmem akcji, a nie filmem "samochodowym", z drugiej strony ile można wałować to samo wyścigi wyścigi i wyścigi, wtedy ludzie by powiedzieli że nic nowego nie robią tylko odgrzewają stare kolety a jak robią coś nowego to też jest źle, ludzie co z wami, jeśli się wam nie podoba to nie oglądajcie, po to jest zwiastun? Mi tam nowy format się podoba, poza tym czasy się zmieniają i ludzie zamiast interesować się wyglądem zwracają uwagę na to co siedzi pod maską ( te 5000 lub 6000 km w scenie z NYC)
Co do najlepszej sceny to całkiem spoko była rozmowa w karetce Deckarda z Magdalene o Owenie :P i oczywiście wszystkie sceny z Romanem.

ocenił(a) film na 8
mundus131

Gusta nie podlegają dyskusji, kto chce niech obejrzy, a kto nie niech tego nie robi i tyle, racja! Ja głównie oglądam to ze względu na niektórych aktorów (zostaje sentyment po różnych filmach), no i dla furek, na które nie będzie mnie stać :'D

ocenił(a) film na 9
___ruda

Według mnie stare wygi poradziły sobie świetnie i oby jak najwięcej filmów w takim składzie, chociaż jakoś ten Mały Nikt mi tam nie pasuje :/ dali dużo czasu na ekranie Jasonowi i wyszło im to na dobre, a jeśli chodzi o Mię i Briana to krótko i konkretnie oddzielili od filmu bez zagwozdek fabularnych, krótko zwięźle i za to plus. Po tym jak Elena powiedziała, że pierwsze imię wybiera ojciec myślałem, że będzie to Paul,ale Briana w hołdzie również może być [*].

___ruda

Wartka akcja. Najlepsze sceny wg mnie to inteligentne samochody (prawie początkowa scena) oraz końcowa czyli ucieczka głównych bohaterów po pękającym lodzie na...biegunie polarnym? Jedyny minus to znów oklepana fabuła o zbliżającej się nuklearnej zagładzie świata.

ocenił(a) film na 10
___ruda

Akcja w Więzieniu

ocenił(a) film na 8
21mucha21

Padłam jak The Rock wyrwał ławkę ze ściany xdd

ocenił(a) film na 7
___ruda

Jak Hobbs z Deckardem w garażu rozmawiali i kłócili się kto z kim wygra i Hobbs mówi, że wybije mu wszystkie zęby i żeby je umyć będzie musiał włożyć sobie szczoteczkę w dupę żeby móc je umyć hahahah najlepsza xd

ocenił(a) film na 8
Patrick_

A na koniec patrzą na siebie intensywnie i w śmiech :D

___ruda

Akcja w więzieniu, akcja w samolocie z Shawem i każda wypowiedź Romana :D

ocenił(a) film na 6
___ruda

Napisy końcowe. Najlepsza scena w filmie

ocenił(a) film na 2
___ruda

Jak ukradli starego Passata z satelity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones