PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555}

Tajemnice Los Angeles

L.A. Confidential
7,7 82 696
ocen
7,7 10 1 82696
8,0 26
ocen krytyków
Tajemnice Los Angeles
powrót do forum filmu Tajemnice Los Angeles

Rewelacyjny !

ocenił(a) film na 10

Rewelacyjny ! Końcówka filmu wbija w fotel !

ocenił(a) film na 9
zenek2011

Nasiąknięty mroczną atmosferą powieści z zawiłą intrygą, a jednocześnie z doskonałym tempem rozwoju fabuły. Nie traci suspensu do ostatnich minut.

ocenił(a) film na 8
andpol

Według mnie właśnie trochę traci w ostatnich 30 minutach.

ocenił(a) film na 8
desmond19989

Dokładnie. Te ostatnie 30 min. cieniutkie , sztampowe.

andpol

Zgadzam się. Film w 100% świetny. Koniec lat 90-tych był czasem w którym amerykańskie kino zaczęło chylić się ku upadkowi. To chyba jeden z ostatnich porządnych kryminałów jakie nakręcono w hameryce. Nie twierdzę, że nie robi się już dobrych filmów, oczywiście jest parę perełek, ale to już jest rzadkością...

ocenił(a) film na 7
Santero34

Kręci się więcej filmów niż kiedyś. Oczywiście przez to jest więcej szajsu ale również JEST więcej DOBRYCH I LEPSZYCH filmów niż kiedyś. Tak samo jest z muzyką i wszystkim innym. Jest więcej ludzi, dobrego jedzenia, sportowcy W KAŻDEJ dyscyplinie są szybsi, zwinniejsi, więksi i lepsi a samochodzy dziś są lepsze niż kiedyś. Oczywiście możesz darzyć sympatią mustanga z 67' i mówić że takich aut już się nie robi ale to nie prawda. Robi się i takie i lepsze.
Jak twierdzisz inaczej i jesteś gościem typu "kiedyś było lepiej" to przykro mi to mówić ale jesteś idiotą.

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

Powiedziałbym, że idiotyzmem jest ślepe postępactwo w myśl zasady co tylko nowsze to lepsze.

ocenił(a) film na 7
donlemon89

dlatego nienawidze dyskutować z debilami. obojętnie co napiszesz to idiota źle zrozumie, spłyci i obróci przeciwko tobie.

kolego donlemon jeśli wyczytałeś z moich słów myśl co tylko nowsze to lepsze to jesteś kolejnym głąbem.


trace życie na przepychanki z kretynami na forach, kur*wa !

tyle ode mnie , wystarczająco poświęciłem czasu tutaj

nie pozdrawiam,
pier*dolcie się kretyni

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

Przeanalizuj sobie wnioskowanie jakie przeprowadziłeś z komentarza Santero34, którego nazwałeś warunkowo idiotą. Teraz widzę wielkie oburzenie, że zrobiłem dokładnie to samo, tyle że w drugą stronę.
Z Panem Bogiem,
pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego, bo ciągle jeszcze wierzę w ludzi :)

ocenił(a) film na 9
zenek2011

Rollo Tomasi czyli niesamowity zwrot akcji. Uwielbiam ten moment..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones