PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779394}

Tamte dni, tamte noce

Call Me by Your Name
7,6 123 920
ocen
7,6 10 1 123920
7,8 49
ocen krytyków
Tamte dni, tamte noce
powrót do forum filmu Tamte dni, tamte noce

Ostatnio patrzyłam i był jeszcze w repertuarze kin z premierą na 26.01. Teraz ten film całkowicie zniknął z bazy kina. Wie ktoś czemu ten film nie będzie jednak grany? Tak długo czekałam na jego premierę, żeby obejrzeć w kinie i jestem naprawdę zawiedziona.

ocenił(a) film na 6
biebixe

Napisz o jakie kino chodzi podaj linka

ocenił(a) film na 10
mike__25

Chodzi mi o Multikino. Film nagle totalnie zniknął z ich repertuaru.

ocenił(a) film na 6
biebixe

Jeśli to prawda to szkoda, jednak na szczęście Multikino nie jest jedynym w Polsce, więc można je zbojkotować i wybrać się na seans do innego kina :)

ocenił(a) film na 10
mike__25

Dokładnie, narazie widziałam tylko jeden seans w Warszawie, 18 stycznia w kinotece. Nie bardzo przypada mi ta data, jak i również miejsce. Mam nadzieje, że coś się jeszcze pojawi i pójdę na ten film.

ocenił(a) film na 9
biebixe

Ja również to zauważyłam. Zapowiedzi były, ale już nie ma. Podpytałam ludzi z Multikina i tak wygląda ich stanowisko:

"Film "Tamte dni, tamte noce" premierę w Polsce będzie miał 26 stycznia br., niestety aktualnie nie planujemy jego wyświetlania w Multikinie Lublin. Staramy się, żeby repertuar filmowy w kinach naszej sieci był jak najbardziej atrakcyjny i urozmaicony, jednak decyzja o repertuarze jest uzależniona od ilości kopii, które otrzymujemy od dystrybutorów. Dodatkowo, ze względu na ograniczoną ilość sal oraz liczbę aktualnie wyświetlanych tytułów nie zawsze mamy możliwość zagrania wszystkich nowych premier, a wg obecnych planów 26 stycznia w naszym repertuarze pojawią się aż cztery nowe tytuły."

Moim zdaniem wielka szkoda. "Call Me By Your Name" zostało usunięte ze wszystkich Multikin.

ocenił(a) film na 10
nightbabycakesx

Uważam, że nie powinni usuwać filmu dlatego, że mają tego dnia jeszcze inne premiery. Jest mi naprawde przykro, bo chciałam zobaczyć ten film na dużym ekranie. Nie wiem jaka jest w końcu prawda dlaczego nie puszczą tego filmu ale zawiodłam sie na polskich kinach.

ocenił(a) film na 9
biebixe

W moim przypadku Multikino było jedyną opcją. Mam nadzieję, że ty znajdziesz coś innego :)

ocenił(a) film na 10
nightbabycakesx

To naprawdę szkoda. Ja poszukam jeszcze czegoś ale nie wiem gdzie mogą indziej grać.

ocenił(a) film na 10
biebixe

Cinema City również odpisuje, że na razie nie mają w planach wyświetlać CMBYN. Czekam jeszcze na odpowiedź Heliosa.
Z tego, co widziałam, jest parę seansów w paru kinach studyjnych, niestety głównie w Krakowie i Warszawie.

ocenił(a) film na 10
iamthealpha

No właśnie ja widziałam tylko jeden jak narazie seans w Waeszawie 18 stycznia w Kinotece. Tylko tyle, w żadnym innym kinie nie ma w repertuarze.

ocenił(a) film na 10
biebixe

W Krakowie w Kinie Pod Baranami są seanse 18 i 21 stycznia, a w kinie ARS 26 stycznia.

ocenił(a) film na 10
biebixe

Jeszcze widzę seans w kinie MUZA w Poznaniu 19 stycznia.

ocenił(a) film na 10
biebixe

Kino Helios nie zaprzeczyło, kiedy zapytałam, czy film będzie u nich wyświetlany. Wszystko powinno się wyjaśnić 24.01. Ale patrząc na to, że jako jedyni mają zapowiedzi CMBYN, prawdopodobnie będą jakieś seanse.

ocenił(a) film na 10
biebixe

Będzie można i obejrzeć w Nowych Horyzontach, nawet przedpremierowe pokazy są :)

ocenił(a) film na 10
cathy21

a czy to przypadkiem nie było pod koniec zeszłego roku?

ocenił(a) film na 10
iamthealpha

Wtedy był transmitowany z Amerykańskiego festiwalu. Teraz jest znowu jako premiera i normalnie wyświetlany, dodatkowo przedpremierowo w NH. Ja wybieram się 24.01 do Cinema City na premierę (Wrocław) :)

ocenił(a) film na 10
cathy21

ooo, właśnie widzę, że zapowiedzi cmbyn pojawiły się na stronie Cinemy, w takim razie też pewnie pójdę 24.01!

ocenił(a) film na 10
iamthealpha

Szkoda, że pokaz 24 stycznia jest tylko w wybranych miastach..

ocenił(a) film na 10
mskiki

tak, też to zauważyłam. ale możliwe, że 26.01 pojawi się też w innych

ocenił(a) film na 10
iamthealpha

Pojawił się rozkład, w cinema od 26 ale też tylko w niektórych, niestety :(

ocenił(a) film na 10
mskiki

Tak film normalnie bedzie grany w Cinema City od 26.01 ale tylko w wybranych kinach? O tym nie słyszałam, ja byłam dzisiaj przedpremierowo w Galerii Mokotów i jestem zachwycona! Odczuwam jeszcze wiele innych emocji ale przede wszystkim jest to zachwycenie. Nie zawiodłam sie ani trochę.

ocenił(a) film na 10
biebixe

Ja widziałam film wczoraj po raz trzeci, ale pierwszy raz w kinie i to było wspaniałe doświadczenie. Cieszę się, że Ciebie również zachwycił.

A wybrane kina to: Bydgoszcz, Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Toruń, Warszawa i Wrocław.

biebixe

Lol ciekawe kogo ten film zabolał :)

ocenił(a) film na 7
biebixe

Wiesz co, byłam dziś na premierze w Cinema City, i na sali było w sumie 5 osób. Może więc rzeczywiście to kwestia braku publiczności bardziej niż cokolwiek innego.

ocenił(a) film na 8
marysiaur

Cinema City ma w repertuarze w wybranych kinach (w Warszawie tylko w 3 kinach)
W ogóle problemem jest, że kino ambitniejsze czy ciekawsze jest grane rzadko (np. jeden raz dziennie) lub w ogóle w multipleksach.
często przez to można wiele filmów przegapić, bo nie zawsze ma się czas i motywację iść na 21.00 do kina, jesli film jest grany aż przez tydzień.
Od 2 lat mam kartę Unlimited i mimo tego przegapiłem kilka ciekawych filmów w Cinema City, które chciałem zobaczyć choćby "Dama w vanie".
Może trzeba pisać do nich maile, by też zatroszczyli się o kinomanów bardziej zainteresowanych kinem niszowym, niezależnym, europejskim itd (Choć ja tez jednocześnie lubię kino mejnstrimowe czy komercyjne)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones