PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779394}

Tamte dni, tamte noce

Call Me by Your Name
7,6 124 062
oceny
7,6 10 1 124062
7,8 49
ocen krytyków
Tamte dni, tamte noce
powrót do forum filmu Tamte dni, tamte noce

Multikino na dwa tygodnie przed premierą wycofało się z wyświetlania tego filmu we wszystkich swoich kinach w Polsce.
Czyżby Multikino przestraszyło się obecnej władzy?????
Niekiedy Multikino jest jedynym kinem w danym mieście, a nawet jeśli są jakieś kina studyjne, to też nie wszystkie chcą ten film wyświetlać.
Gdzie jest ta osławiona wolność w tym wszystkim???

ocenił(a) film na 6
DarkLight_Soul

Słusznie tak samo cinema city należy bojkotować. Jeśli chodzi o Warszawę film na pewno puszczany będzie w kinotece http://www.kinoteka.pl/repertuar/movie,3494,tamte-dni-tamte-noce

ocenił(a) film na 10
mike__25

W Krakowie będzie puszczany w Kinie pod Baranami :) czyli wychodzi na to, że w dwóch miastach w Polsce będzie go można obejrzeć :((
W moim mieście są trzy kina studyjne - jak mają odwagę puszczać jakieś religijne "filmy", tak teraz CISZA...

ocenił(a) film na 8
mike__25

No patrz, a ja go widziałem dziś w Cinema City w Warszawie. Coś słabe masz info.

ocenił(a) film na 6
Alex303

Nie ja, tylko DarkLight ;) Cinema City się zdecydowało po fali protestów, ale tylko w wybranych kinach. Dobre to niż nic jak w multikinie...

ocenił(a) film na 10
DarkLight_Soul

To jakiś żart?

ocenił(a) film na 10
dawideklubifilmy

Niestety, nie. Multipleksy kompletnie wycofały się z tego filmu. Nawet Helios, początkowo mający ten film w zapowiedziach, teraz już usunął go ze strony internetowej.

ocenił(a) film na 7
DarkLight_Soul

24.01 w sieci Cinema City będzie pokaz przedpremierowy. Zobaczymy, czy w dniu premiery pojawią się seanse.

ocenił(a) film na 9
pablo82

u mnie na śląsku w okolicznych Cinema już tylko w jednym nadal jest przedpremierowy pokaz 24.01, więc obawiam się, że i on zniknie :(

ocenił(a) film na 10
DarkLight_Soul

I co teraz w sytuacji, gdy nawet z tyłu na okładce książki widnieje napis "W kinach od 26 stycznia"? Czy można w tej sprawie zwrócić się także do wydawnictwa - w jakich kinach?

ocenił(a) film na 10
DarkLight_Soul

Skąd to info? Przecież w miastach wiszą już plakaty, to przepraszam - w których kinach?

ocenił(a) film na 10
odzi_wo

Jeśli w mieście jest jakieś kino oprócz Multikina, to tak, film będzie wyświetlany, ale chodzi głównie o Multikina.

ocenił(a) film na 8
DarkLight_Soul

Niby jak to? Pisałem do Cinema City i wczoraj mi odpowiedzieli, że film będzie grany, nawet dodali do zapowiedzi na stronie.

ocenił(a) film na 10
Kierokat

W Cinema widziałam, że grają przedpremierowo, w zapowiedziach filmu nie widziałam, ale jeśli tak, to dobrze. Chodzi, jak w temacie, o Multikina :)

ocenił(a) film na 8
DarkLight_Soul

Ech, no Multikino fakt, nie ma tego w zapowiedziach, trzeba do nich pisać, może jest nadzieja.

ocenił(a) film na 10
Kierokat

Już pisałam, stwierdzili, że 26.01. mają 4 premiery i muszą z jakiegoś filmu zrezygnować :((

ocenił(a) film na 8
DarkLight_Soul

Że coo, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Chociaż zakładam, że taki stan rzeczy spowodowany jest kolejną polską komedią, która będzie puszczana do 12 razy na dzień.

ocenił(a) film na 8
DarkLight_Soul

Co ma obecna władza do filmu i Multikina? Co Ty bredzisz?

ocenił(a) film na 8
DarkLight_Soul

Nie piszmy głupot, czy co popadnie - zaważyły względy komercyjne, a nie cenzura, PIS itd.

ocenił(a) film na 9
hagen_filmweb

I dlatego z pomocą przychodzą pirackie mroczne zaułki krainy Internet... Chwała za to.

ocenił(a) film na 8
Aragorn88

Jeśli ktoś mieszka w dużym mieście to przy odrobinie wysiłku zobaczy film w kinie.

ocenił(a) film na 9
hagen_filmweb

A jeśli na wsi to co? Hah

ocenił(a) film na 8
Aragorn88

To ma rower, przecież dawniej dojazd do innego miasta, żeby zobaczyć film był normą, nie było multipleksów. Być może dobre wyniki filmu sprawią, że mimo wszystko kina dają film do małej sali.

ocenił(a) film na 9
hagen_filmweb

Liczę na klub filmowy ósemka we Włocławku, bo na multikino nie ma co liczyć.

ocenił(a) film na 9
Aragorn88

Rowerem 50 km zimą? :P to prawie jak wejście na K2:) żartuje

użytkownik usunięty
hagen_filmweb

Chciałbym zapytać co jest złego w tym, że wszyscy w filmie są liberalni? Co jest złego w propagowaniu takiej wizji swiata? Ja osobiscie wolę takie filmy w, których w końcu mogę skupić się na relacjach i osobowosciach bohaterów niż ich martyrologicznej walce o równosć.

ocenił(a) film na 10
hagen_filmweb

Gdańsk jest dużym miastem, a niestety nigdzie nie wyświetlają..

ocenił(a) film na 8
mskiki

W dodatku rządzonym przez PO.

ocenił(a) film na 7
mskiki

Wyświetlają od dzisiaj w Żaku we Wrzeszczu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
xatt1975

lubię te fałszywe konta ośmieszające ONR xd

xatt1975

No, też zaczynam mieć wrażenie (jak Myszkin), że to fejkowe konto, żeby nazioli ośmieszyć. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

Swoją drogą większość ONR to są homoseksualiści, którzy przed kumplami się przyznać nie chcą. Przyszliby do lewaków, mogliby żyć bez kompleksów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

Rozumiesz, prawda?
Tak przesiąkli homofobią, że boją się przyznać do faktów. Bo jak tu zaprzeczyć całemu swojemu życiu? Łatwiej ukryć orientację.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

Oczywiście wadą homoseksualistów z ONR nie jest homoseksualizm, ale nieszczerość. Ona im psuje kontakty międzyludzkie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

Koledzy w organizacji też tacy elokwentni?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones