PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803339}
5,2 9 015
ocen
5,2 10 1 9015
Taxi 5
powrót do forum filmu Taxi 5

Ogólnie rzecz biorąc widać, że zamierzeniem było nawiązać do serii taxi ale bez głównych aktorów i z marnym poczuciem humoru ciężko było odnieść wrażenie, że to naprawdę kontynuacja serii.

ocenił(a) film na 4
martinsgall

Zgadzam się! Raczej to przypominało kontynuację strasznego filmu niż TAXI. Były śmieszne motywy, ale większość była tak infantylna, że nie dało się tego znieść patrząc przez pryzmat serii. Już 4 część nie trzymała poziomu, ale to...

Gojira

Czyli lepiej odpuścić sobie?

ocenił(a) film na 4
Van_der_van

Myślę, że szkoda pieniędzy. Chociaż jestem zwolennikiem kupowania oryginalnych filmów i chodzenia do kina - tak ta produkcja zasługuje na torrenta. Na tym filmie zaliczyłem moje pierwsze w historii opuszczenie kina w połowie filmu... a widziałem wiele złych filmów. Może gdyby ten film nie nazywał się Taxi, albo przynajmniej Straszny Film 6, to mógłbym się liczyć z tym co zobaczyłem, ale ten film nie jest godzien być kontynuacją tak kultowej serii.

martinsgall

Czyli lepiej zostać w domu? Bo też bez głównych bohaterów nie mam jakoś chęci się do kina wybierać

ocenił(a) film na 4
Van_der_van

Ja już po obejrzeniu trailera widziałem, że będzie słabe. Jednakże dziewczyna mnie namówiła wiec poszedłem, a czy lepiej zostać w domu? Tego nie wiem :P Zawsze można iść na coś innego ;) Obejrzyj trailer jeśli cie przekonuje to może Ci się spodoba.

ocenił(a) film na 4
martinsgall

Zwiastun nie zapowiadał aż tak infantylnej produkcji. Poszedłem bo liczyłem, że zachowa klimat i styl poprzednich części - nic z tych rzeczy... zwiastun nie oddaje tego co w filmie zobaczymy....

Gojira

Aż tak źle? Zwiastun nie wydawał się tak zły jak 4 część...

ocenił(a) film na 4
Witek_13

Taxi 4 mimo, że dość mocno przekombinowane jest o wiele lepsze od tego filmu. W tej części mamy momentami wręcz żenujący humor. Główni bohaterowie to rażący swoją niewyobrażalną głupotą siostrzeniec Daniela i sam reżyser (a zarazem przodująca postać filmu), który na siłę robił z siebie twardziela - taki mix Dominica Toretto (F&F) z Damienem Tomaso (13 Dzielnica).

Efekt końcowy jest bardzo zły.

Magic492

Dzięki. Dla mnie już efekt Taxi 4 był bardzo zły i myśląc o serii Taxi staram się udawać, że to trylogia, z najlepszą drugą częścią;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones