PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794543}

Młodzi Tytani: Akcja! Film

Teen Titans Go! To the Movies
6,2 4 553
oceny
6,2 10 1 4553
5,8 6
ocen krytyków
Młodzi Tytani: Akcja Film
powrót do forum filmu Młodzi Tytani: Akcja! Film

Czy tylko ja zauwarzyłem

użytkownik usunięty

Że jest to ekranizacja jednego z największych odmużdżaczy w historii!?

użytkownik usunięty

*Zauważyłem

Ważniejsze od ortografii jest przesłanie od Retro. W tej kwestii się z nim zgadzam. Moje dzieciaki ogladały tę bajkę, w ramach parental control zobaczyłem go kilka razem z nimi.
To jakaś totalna głupota, która momentami może dzieciaka wystraszyć i powodować lęki.
Źle się dzieje, że takie coś doczekało się ekranizacji. Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
barthezz82_filmweb

Dzięki, ale z tą ortografią to lepiej trzeba uważać bo zawsze gdzieś czai się jakiś hejter który tylko czeka aż zrobi się błąd i wkracza razem ze swoimi komentarzami dotyczących ortografii które są zbędne i psują tylko cały wątek.

Ale jeszcze raz dzięki ;-)

ocenił(a) film na 6

Ten hejter to chyba ja. 'zauwarzyłem' i 'odmużdżaczy'. Toż od tego aż oczy bolą! Kierunek działań: lekcje ortografii w szkole -> pisanie postów. Nie odwrotnie. Swoje słowa kieruje i do autora tematu i do ciebie, bo widać macie do języka równie lekceważący stosunek.

użytkownik usunięty
michal.2907

Nie spoko, nie o tobie mówiłem

ocenił(a) film na 6

Ja mówiłem o tobie. I o autorze tematu. Trzymanie się zasad pisowni wcale nie jest trudne.

ocenił(a) film na 6

Ty i autor tematu to ta sama osoba, nie zauważyłem :) Portal podkreśla błędy na czerwono. Serio tak trudno to zauważyć i poprawić?

użytkownik usunięty
michal.2907

Weźmy już zakończmy ten temat... proszę

ocenił(a) film na 6

A zapamiętałeś moje słowa? Teraz kończymy, ale jak znów zobaczę błędy to będę cię dręczył dalej :)

barthezz82_filmweb

Ja akurat uważam, że młodzi tytani to najlepsze co leci na CN, w porównaniu do kici rożek, ben10, klopsiki i inne zjawiska czy gumballa (choć i tu zacny żart się trafi ale raczej dla starszych) lub starszych krowa i kurczak czy ed, ed i edie, to wyrafinowane arcydzieło. Żart również dla dorosłych, nic na poważnie, świetne piosenki, odniesienia do klasyki popkultury. Żadnych szkodliwych treści, nauka patrzenia abstrakcyjnie

Nie, źle zauważyłeś. To jest osobisty debiut Slade w serialu.

użytkownik usunięty
Tiger_Unknown

Jaki debiut slade!? Ja tutaj mówie o fakcie że powstanie film na podstawie tandetnej i głupiej kreskówki.

Jednak czy widziałeś Slade w tym serialu?

użytkownik usunięty
Tiger_Unknown

Ja nie znam żadnej/żadnego Slade. Po prostu serial kojarzy mi się z dramą w domu jakieś 4 lata temu o której nie chce wspominać. Między innymi dla tego uważam że zamiast filmu wyjdzie kolejny kinowy zapychacz, który może i nie będzie aż taki zły jak serial, ale nie zmienia to faktu że to film na podstawie odmużdżacza. I jeszcze raz powtarzam, ja wielkim fanem Młodych tytanów nie byłem, jestem i nie będę więc nie wiem kim jest ten/ta Slade!

ocenił(a) film na 10

Yyyy co? Drama w domu 4 lata temu? Chcesz o tym porozmawiać? To jakaś trauma, że przez to uważasz, że jakiś tam film będzie denny? I jak w ogóle można na podstawie swojej traumy oceniać (przed premierą, ale to już nikogo nie dziwi), że coś będzie słabe bądź nie?

Ponadto... film na podstawie odmóżdżacza? Myślałem, że już wyrośliśmy z epoki, w której krzyczało się, że spoko bajki to tylko te, które niosą jakieś mityczne „przesłanie”, którego nikt nigdy nie widział, ale wszyscy wiedzą, że jest...

A co do Slade’a - wygoogluj sobie „Deathstroke”, to ogarniesz kto to jest ;)

użytkownik usunięty
Darth__Envious

Z tą dramą to trochę przesadziłem, nic takiego strasznego się nie stało, ale gdy ojciec zobaczył mojego młodszego brata oglądającego młodych tytanów to natychmiast zablokował CN. My kupiliśmy satelitę stosunkowo późno więc CN było dla mnie czymś nowym i wiedziałem że muszę nadrobić stracone dzieciństwo. Po paru latach zrozumiałem że nie warto było.
Co do oceny to powtarzam, trauma nie ma tu nic do rzeczy. Ale słuchałem opinii, widziałem parę odcinków i sądzę że film będzie na tym samym poziomie co serial. No może trochę wyższym jeżeli patrzeć na to pozytywnie.

ocenił(a) film na 8

No, solidnie Cię musiało odmużdżyć, a przy okazji Twoją przeglądarkę, skoro nawet słownik j. polskiego Ci z niej wywiało.

użytkownik usunięty
WlochatyHejter

*j*bie głową w stół*
Jeżeli masz zamiar pisać o czym innym poza głównym wątkiem to lepiej nic nie pisz. Twój komentarz jest nieoryginalny oraz zbędny. Wątek błędów ortograficznych był już tyle razy poruszany na tej stronie że dziwie się dlaczego jezcze nikt do tego nie przywykł.

ocenił(a) film na 6

A co, myślisz, że niektórzy przejdą do porządku nad tym, że popisałeś się nieuctwem?! Najpierw naucz się pisać poprawnie, potem pisz. Nie na odwrót.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6

Aha. ............ Oniemiałem.

Człowieku to jest tylko bajka dla dzieci wiec czego ty od niej wymagasz.

użytkownik usunięty
Flameth_1914

Właśnie, to bajka, więc po cholerę się odzywałem w tej sprawie! ZAMYKAM

ocenił(a) film na 8
Flameth_1914

Yyy nope, jest tam często dowcip dla ogarniętych dorosłych vide odwołania do watchmenów, jersey shore i generalnie całe odcinki nabijające się z konkretnych programów, konwencji itp.

ocenił(a) film na 7

Tak. I bawiłem się przednio :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones