PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 106 604
oceny
7,4 10 1 106604
7,5 47
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman
trechu

Suche ;)

LordVader345

Wiem. To miał być taki sucharek. :D

trechu

Za tego suchara, dam ci puchara :P

ocenił(a) film na 8
trechu

dobry suchar nie jest zły ;)

patrykrechul

Sucharem będzie jak Matt Damon zagra jakiegoś Jokera albo, broń Panie Boże, Robina.

piotrekkaras

Już to widzę Damon gra Robina, którego łapie Joker i zaczyna torturować. Batman rusza mu na ratunek i tym razem nie zdążył bo Robin ginie i mamy Red Hooda :)

kucuser

Albo Arkham Knighta

ocenił(a) film na 7
piotrekkaras

Zajebistym Jokerem byłby J . K Simmons .

maciekb80

Krystaliczna prawda!

trechu

bo taki był jego warunek kontynuowania roli Batman,a bardzo chciał zrobić jeden film o Batmanie w 100% jego koncepcją a że jest najbardziej wpływowym człowiekiem Holywood raczej nic nie stało na przeszkodzie

trechu

Zacny suchar. A poważnie to udowodnił że jest dobrym scenarzystą i reżyserem, jednocześnie dobrze pasując do roli Brucea Waynea

EmperorDante

Bardzo pasowal.. chyba do reklamy maca.

trechu

Jak chłopak będzie miał takie podejście do Batmana jak Ryan Reynolds do Deadpoola, to będzie coś na prawdę zacnego :)

ocenił(a) film na 9
zielonyelf

Jego podejście jest znacznie konkretniejsze. Reynolds ma za duże ego, przez niego wyleciał Miller a to od niego zależał sukces Deadpoola, Ryan nie chce rozwijać marki, chce stać w miejscu a to błąd. Affleck na poważnie podchodzi do kluczowej sprawy każdego filmu, scenariusza.

Kuba_Marciniak

RR jest zajawkowiczem, dla tego DP wyszedł miodzio, BA jest starym wyjadaczem więc da radę, powinien tylko trochę bardziej zajarać się tematem a zrobi coś wielkiego.

ocenił(a) film na 9
zielonyelf

Ale Ben jest zajarany tylko trochę inaczej. Batman to nie postać jak Deadpool która robi z siebie show wszędzie :D Ben powiedział, że mógłby wszystko rzucić gdyby mógł zrobić świetny film o Gacku, i jest wielkim fanem postaci, specjalny pokoj na komiksy itp.

Kuba_Marciniak

Ben na pewno zrobiłby dobrą ekranizację Batmana ale takiego ok 50-60 latka - człowieka zmęczonego, po przejściach i zastanawiającego się co dalej,

ocenił(a) film na 9
zielonyelf

To w sumie o tym ma być pewnie ten film. A raczej o Batmanie z wiekiem i doświadczeniem, ale odrodzonym, pełnym wigoru i pasji. Takie nawiązanie do sytuacji Bena po bardzo kiepskim roku 2016 dla niego.

trechu

już od pewnego czasu nie jest odpowiedzialny za wszystko, będzie tam tylko grał

rafiq11

Wiem, ale w momencie pisania postu był odpowiedzialny za wszystko ;)

rafiq11

Nie wiadomo nawet czy będzie grał :) - Według niepotwierdzonych informacji reżyser ma już dość jego niezdecydowania i już szuka następcy - https://fdb.pl/wiadomosci/32683-matt-reeves-gotowy-zastapic-bena-afflecka-w-roli -batmana

Co do Ben'a był dobrym Batmanem ale zabrakło mi jednak tej szorstkości .....

Moim faworytem na nowego Batmana jest Andrew Lincoln znany z serialu ''The Walking Dead'' - Właśnie tak wyobrażam sobie pod względem wyglądu Batmana, uważam również że wręcz świetnej roli w serialu zasługuje na główną rolę .

buterfly

Ja tam widzę tylko jednego słusznego aktora do roli Batmana. \Mój faworyt to Bruce Campbell ! :)

GeccoS

Bardziej by pasował do Gordona ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wladeczek555

Jak dla kogo - Świetny w roli Beetlejuice, ale w roli Batman mnie nie przekonał .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Mnie tam bardziej podobał się Val Kilmer.

legia_13

Ja jednak nadal mam sentyment do wersji Bale'a :)

ocenił(a) film na 7
trechu

Bo go na to stac by byc panem sterem i okrętem

maciekb80

Podejrzewam że bardzie była to decyzja studia niż jego ;)

trechu

Bo to odpowiedzialny człowiek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones