PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787309}
7,1 42 436
ocen
7,1 10 1 42436
7,7 43
oceny krytyków
The Florida Project
powrót do forum filmu The Florida Project

Córka z żoną kupiły mi bilet na ten film abym nie marudził im na zakupach. Film wgniótł mnie w fotel. Rewelacyjny scenariusz i wyreżyserowanie na poziomie mistrzowskim. Za tydzień ide po raz drugi. Nie ma co sie rozpisywac i namawiac. Go trzeba zobaczyc.

ocenił(a) film na 8
piwosy

aha.

ocenił(a) film na 9
piwosy

Pozazdrościć córki i żony xD

ocenił(a) film na 2
piwosy

Ja też chyba pójdę ze trzy razy jeszcze. Scenariusz rzeczywiście rewelacyjny. Trochę leniwy jakby - takie artystyczne tempo. Nowoczesne rozwiązanie - zero fabuły + wątki nie mające ze sobą nic wspólnego.

Kiedyś był taki film "Kids". Obliczony na wgniatanie w fotel. I te Project też miał chyba pokazać społeczeństwo, o którym nic nie wiemy. Ale serio? Dla kogo jest ten film? Dla czternastoletnich bananowców, którzy w życiu nie widzieli żula?

Szkoda, bo można było z tego zrobić jakąś historię. Wyszedł jakiś kotlet bez smaku.

Było leniwie, kolorowo i amerykańsko. Takie rzeczy można robić dużo lepiej - vide "Winter's Bone".

ocenił(a) film na 5
niemasprawy

No właśnie

ocenił(a) film na 8
niemasprawy

Bzdury pleciesz.

ocenił(a) film na 3
niemasprawy

Mnie wgniótł w fotel na tyle na ile zacząłem się nudzić.
Jeśli komuś to tak przypadło do gustu to zakładam że "Rolnik szuka żony" okaże się murowanym kandydatem do oskara!

ocenił(a) film na 8
takero

Bardzo śmieszny komentarz uhaha

ocenił(a) film na 1
piwosy

Nie stać Cię na bilet do kina? Co z Ciebie za mąż i ojciec?

some1

widocznie dobry człowiek ze córka i żona bilet kupuje ;) też chce takie prezenty ;)

ocenił(a) film na 3
WHITEhorse

jakbym dostał od żony bilet na film o patologii w ciężkim wykonaniu to zastanowiłbym się poważnie nad motywami

takero

To zastanawiaj się nad swoim życiem, nie nad moim. Jak ktoś kiedyś powiedział o gustach się nie dyskutuje, Ty widziałeś patologie, ja widziałem problem który ludzi do tej patologi sprowadza. Dzięki za poprawy moich wypociny pod względem gramatycznym, z drugiej strony medalu, było to moje pierwsze podzieleniem się moim wrażeniem na temat filmu i jestem w szoku jakie skrajne emocje on wywołał.

some1

Stać mnie na zakup biletu, nie musisz się martwić o moje finanse. Radzę sobie z nimi z pewnością lepiej niż Ty. Jeżeli dostaje prezent od najbliższych mi osób, że tak się wyrażę g... o Ci do tego.

ocenił(a) film na 3
piwosy

"Go trzeba zobaczyc."
To aby na pewno po polsku jest?

ocenił(a) film na 6
takero

szyk przestawny, lubią niektórzy pisać tak

ocenił(a) film na 3
skorn

O ile nie jest się kuhwa mistrzem yodą to brzmi to głupio trochę.
Inna sprawa że o ile w środku zdania można używać "go", o tyle na początku prawidłowe byłoby użycie "jego".

takero

„Jego trzeba zobaczyć” brzmiałoby jeszcze głupiej.

ocenił(a) film na 3
Siledh

Ale "Trzeba go zobaczyć" mądrzej.
A sam fakt że nie akceptujesz polskiej mowy (tej gumowej) to już inny sort beki xD

takero

Skąd wniosek, że nie akceptuję?

ocenił(a) film na 3
piwosy

Byłem, Zobaczyłem, Wynudziłem się.
Beznadziejny film. Niby o czymś a jednak o niczym, takie masło maślane.

piwosy

Tata???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones