PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796831}
6,7 6 203
oceny
6,7 10 1 6203
4,6 7
ocen krytyków
The Place
powrót do forum filmu The Place

Dla mnie genialny

ocenił(a) film na 10

Świetny film. Po nudnym dla mnie "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" miałam wątpliwości, czy wybrać się na ten seans. Tutaj też głównie rozmowy i "gadanina", ale wątek przewodni - oswajanie demonów i lęków - sprawił, że długo po wyjściu z kina rozkładałam poszczególne wątki na części pierwsze z konkluzją "Eureka!". Cudna historia, zwłaszcza ojca umierającego dziecka i lękającego się odpowiedzialności i opieki nad kimś pracownika warsztatu, który kończy jako anioł stróż małej dziewczynki. Dla mnie film głęboki na duchowym poziomie. No i Angela... Myślę, że fabuła zadowoli uduchowionych wrażliwców szukającego głębokich warstw rzeczywistości. Może dlatego tak mi przypadł do gustu :)

ocenił(a) film na 5
Miriamairim

Oryginalny serial zdecydowanie lepszy.

użytkownik usunięty
Ziggy

a jaki to serial ?

ocenił(a) film na 5

http://www.filmweb.pl/serial/The+Booth+at+the+End-2010-560360

ocenił(a) film na 6
Miriamairim

Wręcz odwrotnie, tutaj mamy lekką nudę w przeciwieństwie do "Dobrze się..."

użytkownik usunięty
Bokciu

Musze sie zgodzić. Pomysł na film może juz nie oryginalny, ale ciągle zanęcający. Niestety film okazał sie naiwny i przewidywalny.

ocenił(a) film na 6

Mnie z kolei nęci zapytać, dlaczego szanowna Pani usunęła mnie z grona znajomych? Czyżbym nie wymagał żadnej zanęty ,gdyż zostałem już wyłowiony po czym porzucony? ;)

użytkownik usunięty
Bokciu

Wyłowiony, chociaż to raczej odwrotnie było ;), przeżuty, wypluty ;)

użytkownik usunięty
Miriamairim

Tylko te wątki, takie przewidywalne ....

Miriamairim

Chyba odwrotnie, w porównaniu do "dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" to ten film powiewał momentami nudą... coś z percepcją u ciebie nie tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones