PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252299}
2,9 31 386
ocen
2,9 10 1 31386
1,7 22
oceny krytyków
The Room
powrót do forum filmu The Room

Ktoś jeszcze jest tu z powodu recenzji Nostalgi Critica? :)

JuliannaFig

Ja! Widziałam też, że wycinki "the room" przewijają się u Masochisty :D

ocenił(a) film na 1
chick_hood

Nic dziwnego, Mieciu przyznał nie raz w wywiadach, że zanim zaczął robić swoje recenzje, oglądał nałogowo NC.

ocenił(a) film na 1
JuliannaFig

Też jestem po jego recenzji ;) W inny sposób bym chyba nie obejrzała tego filmu. Tandeta. Skojarzył mi się z naszymi polskimi Trudnymi Sprawami, Dlaczego ja itp.

natka17_1998

Ja bym go chyba nawet nie znalazła. Nie wydaje mi się, żeby po wpisaniu "film na wieczór" wyskoczył mi ten tytuł ;)

ocenił(a) film na 1
JuliannaFig

Też racja.
Raczej nie, ale po ,,Tommy Wiseau Wieczór" być może (ten aktor podobno naprawę nazywa się Wieczór ;D ).

natka17_1998

"Też racja.
Raczej nie, ale po ,,Tommy Wiseau Wieczór" być może (ten aktor podobno naprawę nazywa się Wieczór ;D )"
"ten aktor"
"AKTOR"

Good one

ocenił(a) film na 1
kozas15

Aktor to jednak za dużo powiedziane, przesadziłam ;)

ocenił(a) film na 1
JuliannaFig

Ciekawe ile by miał głosów bez tej "promocji" ;D

sundayborn

Zobaczmy:
2 część recenzji NC po polsku obejrzało ok.65,5 tysięcy osób.
Film ma na filmwebie ma ok. 4 tysięcy ocen.
Więc myślę, że bez NC byłoby to jakieś... 100 ocen max.

ocenił(a) film na 1
JuliannaFig

...i to w wariancie optymistycznym! bo jak tu inaczej dowiedzieć się o takim wiekopomnym dziele? ;)

sundayborn

Dokładnie :D

ocenił(a) film na 1
JuliannaFig

You're tearing me APART, Julianna...tfu... Lisa! :DD

użytkownik usunięty
JuliannaFig

Kpisz.
Ten film nie jest kultowy jedynie za sprawą Nostalgia Critica i byłby popularny nawet bez jego recenzji.

Nie twierdzę, że jest. Ale popularny... No nie wiem. Ja w życiu o nim nie słyszałam i gdyby nie NC pewnie bym nie wiedziała po dziś dzień o jego istnieniu. No i chyba nie zaprzeczysz, że robiąc jego recenzję jednak dosyć podniósł jego oglądalność. Przynajmniej w Polsce, bo na tym jak bardzo popularny jest w innych krajach się nie znam ni trochę i wypowiadać się nie będę.

sundayborn

Ja akurat znałem go duużo wcześniej, jak 50 moich znajomych :P

JuliannaFig

Jakiego znowu NC Canal Plus?!

Zajcevv

NC to skrót od Nostalgia Critic. Jak chcesz się dowiedzieć kim jest Nostalgia Critic obejrzyj sobie jego filmiki na yt.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Movie_Crash_Man

Posłuchaj też są rzeczy, które mnie wkurzają i chciałabym je usunąć z tego świata, ale zachowajmy jakiś poziom, ok?

ocenił(a) film na 1
JuliannaFig

OK. NC mnie irytuje. Irytuje, bo spoileruje całe filmy robiąc przy tym głupie miny, a obecnie wraz z grupką clownów. Nie jest to ani dobre jako recenzje, ani jako rozrywka dla mnie. Nie jest też kretynem - idea nagrywek jest irytująca.

Movie_Crash_Man

Rozumiem twój punkt widzenia, szanuję go i nie będę się z tobą kłócić, że NC jest królem yt. Jedni go lubią, inni nie znoszą - każdy ma do tego prawo.

JuliannaFig

Chicken, you are just a little chicken cheep cheep cheep cheep cheep cheeeeeeep. Nie mogłem się powstrzymać ;)

Movie_Crash_Man

Ha, what a story Movie_Crash_Man.

ocenił(a) film na 1
BorekLR

Widzę , że kolejna osoba lubi pozera NC.

Movie_Crash_Man

Nie, po prostu fajnie tak czasami rzucić cytatem z tego filmu. NC z początku był dla mnie w porządku dopóki nie zaczął czepiać się głupot w filmach takich jak Conan Barbarzyńca (czepianie się koła młyńskiego...) ;)

ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

Skoro spoileruje Tobie filmy, to czemu oglądasz jego recenzje?

Movie_Crash_Man

Oj tam, kiedyś był bardzo spoko. I on nie jest recenzentem, tylko komikiem, więc nie ma co wymagać wg mnie poziomu w kwestii recenzowania. Chociaż zgadzam się, że poszedł w dół. Widziałam kilka pierwszych odcinków z tymi przydupasami i zaniechałam dalszego oglądania, bo to już nie było to samo.

JuliannaFig

Od tego drącego się pajaca, który nie uznaje konwencji żadnego filmu? Nie ja!

ocenił(a) film na 1
katedra

meeeeee

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Nie dostałeś go prawda ?

ocenił(a) film na 2
JuliannaFig

Ja tu jestem z powodu tej recenzji, ale nie dałem rady obejrzeć tego filmu! Po prostu nie dałem rady, czy ktoś jeszcze tak miał, że w trakcie oglądania stwierdził ''pier.dolę ten masochizm, wyłączam to gówno!" ? xd A najlepsza scena to ''its bullshit, I did not hit her, it's not true, I did naaawt... oh, hi, Mark!"

ocenił(a) film na 10
JuliannaFig

JA D:D:D uwielbiam ten film, dałem mu 10 z serduszkiem <3

JuliannaFig

Ja :-)

ocenił(a) film na 1
mucha09

Nostalgia Critic to internetowy recenzent filmów, który miał duży wpływ na Youtube (Poruszał problemy praw autorskich, był inspiracją dla kilku osób, wliczając Niekrytego Krytyka). To między innymi dzięki niemu The Room zdobył rozgłos

ocenił(a) film na 1
gobo33

Dzięki za info :) Nie znam/nie oglądam youtuberów (NK tylko z nazwy).

użytkownik usunięty
JuliannaFig

Ja.
Nie byłbym w stanie obejrzeć tego arcydzieła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones