PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786678}
6,9 34 538
ocen
6,9 10 1 34538
8,0 44
oceny krytyków
The Square
powrót do forum filmu The Square
Sqrchybyk

Tradycji stało się zadość :P

Sqrchybyk

Czekałem na ten post. Jak chyba wszyscy na Filmwebie zresztą.

Robert_Sawyer

Oj, tym razem było gorąco... Jak pisałem pod relacją, nie mogłem cholernego strima znaleźć. Na szczęście kolega poratował... I okazało się że miałem go przed nosem, tylko trzeba było przez zakładkę wejść :/

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

Pewnie na NH w sierpniu :)

rotusek

Hm, nie lubię takich filmów na NH oglądać... Ludzie tak rechoczą, że mnie szlag trafia.

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

jednak Nowe Horyzonty

klabing1

No to szlag mnie trafi...

klabing1

I szlag mnie trafił... Zawsze, kurna, ZAWSZE na tego typu filmie musi się w pobliżu mnie uwalić przychlast ze śmiechem przypominającym odgłos kastrowanego tapira, ze śmiechem, przy którym rechot Mozarta przypomina śpiew skowronka, ze śmiechem, który sprawdziłby się w Guantanamo jako narzędzie "zmiękczania" więźniów... Muszę kupić wiatrówkę :/

Sqrchybyk

Oby dali jak najszybciej :)

Sqrchybyk

29 grudnia 2017 :) dystrybucja: Gutek Film

ocenił(a) film na 7
Azog_7_7

A jednak trochę wcześniej będzie nam dane obejrzeć - premiera przesunięta na 15. września :)
http://gutekfilm.pl/film/the-square/

druantia

bali się stremerów chyba :D Ale i tak nie zarobią na mnie bo nie umieją tak prostego tytułu przetłumaczyć...

ocenił(a) film na 4
Sqrchybyk

Ja widziałem wczoraj w Gdyni. Nie warto.

zatracony

Widziałem już miesiąc temu na NH :) Warto, ale jednak rozczarowanie.

ocenił(a) film na 4
Sqrchybyk

Zmarnowany potencjał. Pierwsze 30 min ok, potem 1,5h nudy, tylko po to, żeby obejrzeć jedną dobrą scenę. Nie warto :)

zatracony

Niemal same dobre sceny, ale średnio poskładane do kupy. Jednak warto :)

Sqrchybyk

Każdy ma swój gust

GalaQXus

No coś ty?

ocenił(a) film na 5
Sqrchybyk

Największy problem egzystencjonalistyczny tego filmu: jakim cudem działa szwedzka poczta, skoro bloki nie posiadają zbiorczej skrzynki na listy? Aż założę o tym osobny temat, może ktoś rozkmnini.

Sqrchybyk

Dziś!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones