PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782776}
6,5 11 343
oceny
6,5 10 1 11343
6,4 18
ocen krytyków
Thelma
powrót do forum filmu Thelma

Chciałbym obejżeć Thelme 2 by wyjaśniono skąd pochądzą jej moce i jak wykorzystuje je dalej bohaterka gry już wie jak je kontrolować. Ogólnie film ma mega magnetyzm, każda scena wprost przykuwa do dalszego oglądania. Niesamowite ujęcia, dialogi i gra aktorów,że trudno uwierzyć że większość to debiutanci. Film jest genialny pod wieloma względami. Zwierzęta były raczej metaforycznie dodane. Dziewczynka widziała ryby pod lodem i póżniej uwięziła tam młodszego braciszka, ptaki udeżyły w szybę gdy Thelma czuła się samotna wezwała w ten sposób koleżankę. Uwiezięnie w szybie koleżanki póżniej to symbolizowało i wyplucie ptaka w ostatnich scenach symbolizowało uwolnienie ukochanej z szyby. Ogólnie film bardzo mroczny, sceny się dłużyły ale w taki sposób,że trudno było oderwać wzrok od ekranu. Muzyka idealnie dopasowa do ujęć. Piękny, wciągający film. Zdecydowanie warty obejżenia.

ocenił(a) film na 8
RadoslawKamil

No ale to jest takie dobre właśnie dlatego, że nie jest wyjaśnione. :)

użytkownik usunięty
Skazeusz_

Dokładnie.

ocenił(a) film na 7
RadoslawKamil

W scenie z braciszkiem myślałam, że się popłaczę. Mam dziecko w tym wieku, karmiłam je na filmie i takie coś. Takie dzieci są takie bezbronne. Jak to maleństwo musiało się bać. Ehhh, szczęście że to tylko film.

ocenił(a) film na 7
lia_13

kobito zostaw dla siebie takie wywody - nikogo nie interesuje twoje zycie prywatne i przemyslenia z nim zwiazane. serio

wild_wolf

Cóż za denny, niepotrzebny komentarz sfrustrowanego kinomana.. Jesteś na stronie która w swoim głównym haśle ma 'oceniaj filmy' czyli dziel się swoją opinią, odczuciami, wrażeniami. Dokładnie to, co uczyniła lia_13. Film oglądałam dziś na ale kino, również mam malutkiego synka i moje wrażenia po 5ej scenie były dokładnie takie same. Po co wchodzić w zakładkę 'opinie użytkowników' i ganić innych za ich odczucia co do filmu..

ocenił(a) film na 7
cinemanka

kogo to obchodzi ?

ocenił(a) film na 7
wild_wolf

Po 1 - jakbyś nie miała dziecka to by cię to nie ruszyło? po 2 - to film. A teraz uruchom to co masz między uszami i zastanów się nad głupotą wywodu na który została napisana moja odpowiedź i swoją śmieszą ripostą.

wild_wolf

Tak samo nikogo nie obchodzi Twoja opinia. Niemniej jednak nikt tu nikogo nie hejtuje, nie nazywa prześmiewczo 'kobitą', każdy ma prawo wyrazić tutaj swoją opinie o FILMACH, a nie o czyichś wywodach jakie by nie były. Idź się 'chłopie' wyżyć na pudelku.

ocenił(a) film na 7
cinemanka

przepraszam za mylne założenie ze jednak masz cos miedzy uszami - uważanie określenia kobita za obraźliwe skutecznie to niweluje ;)

wild_wolf

Nigdzie nie napisałam, że uważam to określenie za obraźliwe a prześmiewcze. Ogólny wydźwięk tych komentarzy jest hejtujący, jątrzy i jad się sączy. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Proszę sobie doczytać jeszcze raz i z tą lekturą zostawiam Cię na resztę wieczora i życia. Bywaj! szczęśliwszy niż te komentarze, które po sobie zostawiasz.

ocenił(a) film na 7
cinemanka

łojej hejtujący jątrzący jad się sączy. Masz, przeczytaj sobie definicję słowa prześmiewczy https://pl.wiktionary.org/wiki/prze%C5%9Bmiewczy a potem może zajmij się swoim dzieckiem zamiast siedzieć w internetach? Przynajmniej będzie z ciebie jakiś pożytek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones