PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 557
ocen
7,7 10 1 178557
6,9 41
ocen krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Ze swoim klimatem i estetyką nowego "Thora" trudno inaczej nazwać jak mokrym snem fana „Flasha Gordona”. Nie da się ukryć, iż ta szczególnie popularna w latach 70. i 80. serialowa space opera, będąca niegdyś źródłem natchnienia dla samego Georga Lucasa, stanowiła również dość istotną inspirację dla Taiki Waititiego. Jest do bólu ejtisowo, kolorowo, schizofrenicznie i przyjemnie kiczowato. Są kosmiczne pościgi w akompaniamencie sztucznych ogni i Led Zeppelin, a Jeff Golblum jest Jeffem Goldblumem jak nigdy przedtem. Innymi słowy jest tak dobrze, jak nie było w MCU od czasów "Strażników galaktyki"...

Cała recenzja: http://okiemfilmoholika.pl/filmy/thor-ragnarok-recenzja-filmu-2017/

ocenił(a) film na 6
zdziechu24

nie jestem przekonany co do tuzinów zastępów fanów Flasha Gordona, a tym bardziej związanych z tym polucji, natomiast ogromnej grupy fanów ścieżki dżwiękowej tej bżdziny z 1980 jestem pewien jak najbardziej :)

ocenił(a) film na 8
zdziechu24

i Duran Duran ;)

ocenił(a) film na 9
zdziechu24

Dokładnie :) I bardzo dobrze, lata 80 rlz!

ocenił(a) film na 9
zdziechu24

Chyba mylisz serial z lat 30, który był inspiracją dla Lucasa, z filmem, który był inspiracją dla Waititi.

ocenił(a) film na 8
_xoy_

Masz racje. Mój błąd ;)

ocenił(a) film na 9
zdziechu24

Tak dokladnie takie samo skojarzenie mialem. Flash gordon
Oczywiscie thor nie prsebije soindtracku z Gordona...ale ten z Thora tez jest swietny. Moje 2 skojarzenie to 5 Element Bessona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones