PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 521
ocen
7,7 10 1 178521
6,9 41
ocen krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Temat założony został z myślą, by nie zaśmiecać całego forum tego filmu nowymi informacjami na jego temat. Jeśli jesteście posiadaczami najnowszych informacji to wypisujcie je tutaj.

Pozdrawiam Prefect

ocenił(a) film na 8
Prefect

Jeszcze za wcześnie na takie tematy. Premiera za 2 lata.

thorin3

Ale o Infi ity War jest dużo wiadomości

Prefect

To w końcu jak z tą premierą ?

Zartanxxx

u nas pewnie w 2017 roku czekacie bo ja tak. kogo byscie chcieli w 3 czesc thora oprocz thora ,lokiego , ragnaroku , lady sif , heimdalla, odyna byc moze amory

marvelfan_filmweb

Ja chciałbym nerda Asgardczyka,bliźniaki młodsze od Thora jako kuzyni.

marvelfan_filmweb

Przede wszystkim liczę najbardziej na Surtura

Zartanxxx

a mogłbys wysłać o nim link . Jak uwazacie z kim powinien byc thor z jane czy z lady Sif?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

Sif w mitologii była jego żoną, więc... Ja jestem raczej za tym, by jednak był z Sif.

Dla mnie do siebie nie pasują

marvelfan_filmweb

Wolałabym, żeby był z Jane, ale pewnie zrobią coś, aby nie mogli być razem, bo Sif jest w mitologii żoną Thora, ale w sumie to nie jest w całości oparte na mitologii, więc może jednak…

Avengers_Lover

zobaczymy co wymysla czy bedzie z jane czy z sif nie wiemy tego ogladales lub ogladalas ant mana lub age of ultron ?

marvelfan_filmweb

Ant-mana obejrzę w sobotę (widziałam scenę dodatkową-super), a AoU obejrzałam (kocham ten film, chociaż wolałabym, żeby Pietro nie zginął).

Zartanxxx

wiem zartanxxie surtur moglby byc poniewaz jest potezniejszy niz thor fajna z niego postac taki diabel z mieczem ktory robi wyrwy w czasie i jest potezniejszy o d odyna moglby byc w tej czesci ja tez go chce w tym filmie poniewaz w jedynce i dwojce go nie bylo moze loki go wysle by zabil jego brata

marvelfan_filmweb

Muszą dać dobrego Vilaina bo nie ukrywajmy że Malekith to żaden był przeciwnik i sama postać była mega nudna

Zartanxxx

no zgodze siez toba zartanxxie byla mega nudna i szybko ja pokonali moglbys skomentowac moja jakas notatke na blogu bylbym bardzo wdzieczny pliss

marvelfan_filmweb

Ja bym chciał zobaczy w końcu Beta Ray Bill'a.

TheRobolPl

ok dzieki moglbys skomentowac jakas moja notatke na blogu plisss?

marvelfan_filmweb

a gdzie masz tego bloga?

mania19

Na filmwebie droga maniu19 a nazywa sie muzyka i filmy jakie ogladamy lubisz marvel ? :)

marvelfan_filmweb

a lubie :)

mania19

a jakie filmy jesli mozna by wiedziec ?

marvelfan_filmweb

a wszystkie jakie ogladalam :) moze zamiast na forum napisz do mnie pw oki :)

TheRobolPl

Ja też! Ale w epizodzie

LordVader345

Mogli by zrobić na początku ten wątek z pojawieniem się Beta Ray Bill'a, a podczas ragnaroku jak będzie zabijał syna Lokiego chyba.

TheRobolPl

O to wtedy by Rangsrok byłby dla nas a nie dls needów i gimbusów. Chciałbym też aby nowym Thorem został(a) Jane Foster. A wtedy Thor (teraźniejszy )byłby jej mentorem.

LordVader345

a ja nie chcialbym by jane zostala nowym thorem na przyklad mogla by nim zostac lady sif byc moze zona thora a thor bylby jej mentorem i mezem myslicie ze wprowadza sigyn zone lokiego i fenrira wielkiego wilka jego syna ?

marvelfan_filmweb

1.Ja chcę. Przepraszam.
2.Nie pasuje(Lady Sof to taka Wonder Woman w marvelu a Thor to Hawkmen w Marvelu,zauważyłeś)
3.Może się pojawią bo ja chcę

LordVader345

no to twoja sprawa , no to moze ktos inny moglby byc jego zona bo jane mi tak slabo pasuje no ja tez chce by byla sigyn i fenrir mogla by byc tez enchantress i execiutoner po stronie lokiego kogo widzisz w roli zony lokiego i amory ?

marvelfan_filmweb

Nie wiem


Lubisz Naruto a jakie masz konsolę i czy masz jakieś gry z naruto

LordVader345

naruto nie lubie i nie mam z nim gier a konsole mam xbox 360 i nitendo ds lubisz gry mario ?

marvelfan_filmweb

Spoko... Ale szkoda.
Ja X-Boxa 360 i WiiU.
Aha

LordVader345

a jakie masz ja mam new supermario bros 1 i 2 mario 64

marvelfan_filmweb

Aha. Ale 1 jest syna

LordVader345

ok spoko a jaka ? lubisz mnie ?

marvelfan_filmweb

Człowieku, naucz się pisać bo nie idzie zrozumieć co bredzisz. Mówiąc na głos seplenisz i jąkasz się nie akcentując końca zdań?

TheBlur

Masz z tym problem , każdy pisze jak chce , a że nie masz się kogo uczepić to uczepiłeś się mnie , i nie wcale nie seplenie i nie bredze , nie jąkam się , to ze ty nie możesz sie odczytac to nie mój problem ważne , że moi znajomi mogą to odczytac wiec odczep się o de mnie i moich znajomych to nie moj problem , że czasami pisze za szybko i zapominam o kropkach lub przecinkach ,.

marvelfan_filmweb

To nie zapominaj. Nie ma różnicy pomiędzy pismem a mową. To jest po prostu wstyd, że dzisiaj co drugi gamoń nie potrafi się wysłowić i tłumaczy to jakimś "pośpiechem" czy innymi bzdurami.

TheBlur

okej postaram sie nie spieszyć , dzięki za zrozumienie drogi the blurze czekasz na 7 czesc star wars ?

marvelfan_filmweb

A któż by nie czekał. Tylko skąd to pytanie tutaj?

TheBlur

Sorry pomylilem forum chcialbys odliczac dni do premiery 7 czesci star wars na moim forum odliczanie do premiery star wars the force awekings prosze?.

marvelfan_filmweb

A co, szybciej nadejdzie dzięki temu... ?

TheBlur

Tak szybciej nadejdzie dzieki temu.

marvelfan_filmweb

Chciałbym żeby pojawił się Beta Ray Bill, ale z tego co wiem to go nie będzie :(

Viggosen

szkoda ale moze bedzie ktos inny np enchantress i execiutoner lub surtur?

marvelfan_filmweb

Oj tam Hulk będzie.

No i dużo illianów też.

ALE LICZĘ NA TO ŻEBY TO NIEBYLO TAK JAK W X-MEN 3 OSTATNI BAHSTION

LordVader345

No miejmy nadzieje , ze nie bedzie tak jak w ostatnim bastionie dobrze , ze bedzie hulk

marvelfan_filmweb

Od 2003 czekaliśmy 5 lat na. incredeble Hulka. Później 4 na Avengers. Później 3 na Avengers 2. a teraz tylko 2 lata. A później niecały rok!

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

Amora już się pojawiła w agentach tarczy ja szczerze licze na stare postacie jak jane darcy i selwik szczególnie darcy :D

vangance

Drogi vangancie mam do ciebie pytanie ogladales uwaznie 15 odcinek 1 sezonu agentow , tam nie bylo amory tam byla jej siostra Lorelai , Darcy i selvik mogliby wrocic a Jane lepiej nie bo ta Portman slabo ja grala , ja przede wszystkim licze tak jak ty , ze wroci darcy i erik i byc moze pomoga thorowi w walce z ragnarokiem lub surturem . Skomentujesz moja 33 bitwe na moim blogu muzyka i filmy jakie ogladamy bitwa ma tytul blade vs heimdall

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones