PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37511}

Tożsamość

Identity
7,2 62 834
oceny
7,2 10 1 62834
6,1 13
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

W przeciwieństwie do niektórych osób, które wypowiadały się tu na temat zakończenia, ja uważam, że jest ciekawe i zaskakujące. Jak najbardziej polecam ten film.

CrazierPL

Czy ja dobrze zrozumiałem zakończennie????

Czyli zabójcą był ten łysy gruby gość. Zabijał ludzi ale w jego umysle były to wydarzenia które nam pokazano jako wydarzenia hotelu/motelu i zabijał jako to dziecko(chłopczyk)???

ocenił(a) film na 8
Hannibal111

Hm.. Ten łysy miał wielokrotną jaźń. Zabijał już wcześniej i za to był sądzony. A cały film i te moderstwa to był wytwór jego wyobraźni, a konkretnie jednej z jego jaźni, która zabijała inne (jaźnie). ;) Cholera, uwielbiam ten film:) A szczególnie gdy teraz próbuję o nim opowiedzieć. No i wciąż mam w pamięci, że ten film powstał 10 lat temu, a wtedy nie było żadnego podobnego obrazu.

PS też mi się podoba zakończenie.. takie.. z jajem:)

ocenił(a) film na 7
Tytu

W zagubionej autostradzie był podobny notyw

ocenił(a) film na 5
Tytu

Split wg mnie był lepszy. Lepiej wyreżyserowany. Tu dopóki nie poznajemy zakończenia dostajemy bardzo przeciętny film.

Tytu

Były już wcześniej filmy na temat osobowości mnogiej, ale nie podam przykładów, żeby nie spojlerować. A Split jest nowszym filmem.

ocenił(a) film na 5
CrazierPL

Zgadzam się, a nawet powiem więcej tylko dzięki temu zakończeniu w ogóle warto oglądać ten film. Bo w sumie aż do wyjaśnienia jest całkeim przeciętny.

ocenił(a) film na 7
CrazierPL

Ciekawe zakończenie i fajny klimat. Dobry film.

ocenił(a) film na 8
CrazierPL

Podzielam Twoją opinię. Bardzo udany film wg.mnie.

ocenił(a) film na 3
CrazierPL

ja przy zakończeniu zacząłem się śmiać z tego jak bardzo głupie to było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones