PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779305}

To przychodzi po zmroku

It Comes at Night
5,5 25 956
ocen
5,5 10 1 25956
7,0 21
ocen krytyków
To przychodzi po zmroku
powrót do forum filmu To przychodzi po zmroku

2/10

ocenił(a) film na 2

Horrorem w tym filmie jest to, aby wytrwać do jego końca..

ocenił(a) film na 3
marchewka200

Zgadzam się. Najgorszy film jakie widziałem w tym roku póki co...i wątpię by coś go przebiło

ocenił(a) film na 7
Amiga600

Żeby przebiło nie musisz szukać daleko: transofrmers,baba jaga, ostra noc, mumia, ghost in the shell, piraci 5 czy choćby nowy genialny obcy :D. Pozdrawiam cieplutko i życzę miłych seansów ;)

joker895

Nie rozmieszać proszę bo np Ghost in the shell czy Baba Jaga bije mimo średniego wizerunku na głowę ten gniot

ocenił(a) film na 6
hantos

Baba Jaga jest gorsza bo ma niższą ocenę i ten film jest sto razy lepszy od Baba Jagi

joker895

Baba Jaga była mistrzowska :)

ocenił(a) film na 6
michalmakula

Baba Jaga w porównaniu do tego to gniot

Amiga600

a co dokladnie macie na mysli ? ze najgorszy ? bo nie widze tu zadnych konkretnych informacji ? a zamierzam sie wybrac ? Nie rozumiem istnienia tego forum , ludzie cos komentuja bez podania argumentow..nie za bardzo rozumiem co to ma wspolnego z tranformers lu z wloska francusko produkcja baba jaga? jak przeczytalam trzeci tytul to mi rece opadly bo musialam sprawdzic co to jest Striptizer umiera w letniskowym domku w Miami podczas wieczoru panieńskiego. Juz zrozumialam dlaczego nie ma tu zadnej konstruktywnej mysli

ocenił(a) film na 8
no_hana

Nie kieruj się ocenami innych. Mi osobiście film się bardzo podobał.

ocenił(a) film na 8
Aachenboy

bo to nie był horror i dlatego tak dużo ludzi go szkaluje

ocenił(a) film na 3
marchewka200

Dokładnie. Tak dawno się nie zawiodłem jak na tym filmie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
veteranos88

Produkcja USA
Gatunek HORROR
Moja ocena to ustosunkowanie się do informacji zgodnej z Filmwebem.

A za "głąba" masz pstryczek w nos - po co ten nic niewnoszący do dyskusji epitet, szanujmy się w końcu w tym internecie, a nie tylko hejt i wyzwiska.

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 8
marchewka200

Kolejny co się nie zna

ocenił(a) film na 8
marchewka200

jesteś ofiarą marketingu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones