PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 302
oceny
7,6 10 1 263302
7,3 33
oceny krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

Oglądając ten film czuję mieszankę sentymentu i zachwytu, nie tylko ze względu na zapierające dech piękne muzyczne motywy. Coś jest w aktorach, że za każdym razem oglądając ten film, nie można oderwać od niego wzroku. Niebanalna fabuła, inna niż w niektórych komediach romantycznych (których historię da się streścić w 10 minutach, a nie rozwlekać długą, nużącą historię), ciekawe historie miłosne (no może z wyjątkiem wątku pary Sarah-Karl, no ale to akurat kwestia gustu :P ) i wiele wiele innych zalet. Obejrzałam dużo komedii romantycznych, ale ta w dalszym ciągu pozostaje moją ulubioną, na równi z Holiday :)

ocenił(a) film na 7
Chihiro1416

Podzielam Twoje zdanie. Jak nie znoszę komedii romantycznych tak ten film uwielbiam. Jest cholernie przyjemny i wzruszający. Mam nadzieję że puszczą go na te święta w TV.

ocenił(a) film na 9
Chihiro1416

Mam dvd i co roku oglądam dzien przed Wigilią. Trudno uwierzyć, że to już 12 lat. Mam ukochane wątki (Billy!) i takie, przy których mogę iść robić herbatę ( (Jamie), ale i tak zawsze kończy się łzami. A utwór Dido "Here with me" mam od wieków ustawiony jako dzwonek w telefonie

ocenił(a) film na 10
Chihiro1416

Uwielbiam ten film! On po prostu nie ma słabych momentów. Muzyka, historie, aktorzy, klimat, humor, taniec Hugh!! Można wymieniać i wymieniać. UBÓSTWIAM! Co roku oglądam w Mikołajki, nastrajając się do świąt.

Chihiro1416

Poprosiłbym tytuł piosenki do której tańczył Grant .

ocenił(a) film na 9
maciekb80

"Jump" - The Pointer Sisters :)

kelle

Dzięęęki !!! ;)

użytkownik usunięty
Chihiro1416

Z komedii romantycznych bardzo polecam "Rzymskie Wakacje", jedna z najlepszych jakie ogladalam, a ogladalam ich sporo i w wiekszosci mnie irytowaly/draznily.

ocenił(a) film na 9
Chihiro1416

Ale przebija "Holiday" grą aktorską i zróżnicowaniem. mamy różne odcienie miłości , również te niespełnione oraz i rodzinne. Plus jeszcze motyw o silnej przyjaźni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones