PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571114}

To

It
6,7 161 934
oceny
6,7 10 1 161934
7,0 40
ocen krytyków
To
powrót do forum filmu To

I to wcale nie dlatego, że horror - tylko dlatego, że najprawdopodobniej zostanie spieprzony.

ocenił(a) film na 7
lifter67

Na 100% zostanie...No moze na 90% bedzie spieprzony...Tragedia ze zmienili tamtego reżysera od ,,True Detective"on sie idealnie do tego nadawał....Najlepiej jakby wogle nowy serial z tego zrobił nawet na 2 sezony pierwszy dziecinstwo drugi jak juz dorośli...Ale teraz to juz płakanie nad rozlanym mlekiem bedzie horrorek jakich wiele i tyle.

twokill

No zdecydowanie serial, taki pełnosezonowy, byłby lepszy. Książka jest przecież bardzo gruba, mnóstwo się w niej dzieje...

ocenił(a) film na 7
lifter67

No właśnie i tym bardziej biorać pod uwage że teraz seriale takie modne to mogli sie o to pokusić.

ocenił(a) film na 9
twokill

Z tego, co aktorzy, producenci i sam reżyser udostępniają na swoich profilach społecznościowych wydaje mi się, że ten film będzie naprawdę godną ekranizacją. A co najważniejsze - wierną.

ocenił(a) film na 7
traczel98

moze oby tak było...Wierna czy nie wierna najważniejsze żeby było to dobre.

ocenił(a) film na 9
traczel98

Zapewniać to sobie mogą, czego się nie zrobi dla dobrej reklamy...

ocenił(a) film na 8
lifter67

Dokładnie... Z "Dallas '63" (ok.1000 stron) zrobili miniserial (8 odcinków) a i tak wiele wątków się w nim nie znalazło...

ocenił(a) film na 10
ali_g77

Dokładnie.... olałam serial po drugim odcinku. Jak można tak zmienić zajebistą historię

ocenił(a) film na 7
brower

Zrobiłem dokładnie to samo. Byłem w szoku, że sporo drobnych szczegółów, jak kolor samochodu itp zostało zmienionych. ich zachowanie nie stanowiłoby żadnych problemów i nie generowało by dodatkowych kosztów. Poza tym gra aktorska nie powołała

lifter67

czytal pan ksiazke?

ocenił(a) film na 8
twokill

uwielbiam opinie o filmach rok przed premierą, z podejściem na "nie". Bjutiful xD

twokill

Po prostu nie idź do kina. Najlepiej w ogóle nie oglądaj, nawet w sieci, bo po co oglądać spieprzony film?

twokill

niestety 100% :(

ocenił(a) film na 7
M70

Ale bije rekordy wiec coś sobą reprezentuje chyba chociaż nie wiem bo jeszcze nie widziałam .

ocenił(a) film na 3
twokill

Dokładnie,film - porażka.Wyszłam przed końcem seansu.Nie wiem za co jest tak wysoko oceniony.Widocznie się nie znam.

twokill

i jak? spieprzyli:)?

ocenił(a) film na 7
Chunk

Z jednej strony tak z drugiej strony nie.

twokill

"Z jednej strony tak, z drugiej nie", "na 100% spieprzą" - ocena 8/10 XDD

lifter67

Gdyby pennywise zagrał tim no to był zobaczył ale jakiś random ma się w niego wcieli w dodatku młody typ z 23 lata ma nieeeeee za male doświadczenie

użytkownik usunięty
luigi3352_masta

Ale Tim Curry ma teraz 70 lat! :D

luigi3352_masta

No szkoda, że TIm nie zagra ;/ ale lepiej spójrzcie jaki doświadczony reżyser to nakręci...

luigi3352_masta

Mlody Skarsgard - o te role martwiłbym się najmniej.

ocenił(a) film na 6
lifter67

"I to wcale nie dlatego, że horror - tylko dlatego, że najprawdopodobniej zostanie spieprzony"... Jak było od początku, jak jest i jak będzie na wieki wieków. Amen. Udane ekranizacje książek S. Kinga można policzyć na palcach jednej łapy, a każda kolejna próba to udowadnia, co innego gdyby zatrudniono braci Dufferów. Ich serial "Stranger Things" pokazuje, że nie tylko znają się na robocie, ale też czują klimat pisarza z Portland...

ocenił(a) film na 7
Skandal

Bo Kinga dużo lepiej się czyta niż ogląda.
Przeczytałem 3/4 jego książek i widziałem kilkadziesiąt filmów na ich podstawie.
Trochę mnie dziwi dlaczego ludzie tak bardzo chcą ekranizować jego powieści bo prawie za każdym razem wychodzą gnioty, których nie da się oglądać (niektóre wręcz przyprawiają o ból oczu).
Aczkolwiek jestem już po seansie najnowszego "TO" i jestem mile zaskoczony. Nie jest to arcydzieło na miarę "Zielonej mili" albo "Lśnienia" ale dali radę.
Czekam na drugą część.
Może wreszcie King doczeka się filmów godnych jego talentu.

ocenił(a) film na 6
roolon

I oby tak było. Ja do tej pory czekam na udaną ekranizację "Miasteczka Salem"...

ocenił(a) film na 7
roolon

:trochę mnie dziwi dlaczego ludzie tak bardzo chcą ekranizować jego powieści" - https://media.giphy.com/media/m7FO0p9hTc59e/giphy.gif

użytkownik usunięty
lifter67

Też się obawiam, co z tego wyniknie. Zawsze narzekam na remaki. Ale tym razem - powiem szczerze - jestem bardzo ciekawa, jak sobie poradzi synek pana Skarsgårda. Młody jest, to fakt. Ale - moim zdaniem - twarz ma idealną do tej roli.

ocenił(a) film na 7

Przecież to nie jest remake tylko kolejna/nowa ekranizacja książki. Ale z reżyserem to mogli się trochę postarać bardziej.

użytkownik usunięty
Iraheta

Wygląda na to, że jednak remake. Przynajmniej tak pisze sam King w swoich twittach. A co do reżysera - nie oceniam. Za wcześnie :-)

ocenił(a) film na 7

To dobrze. Przynajmniej nikt nie będzie pieprzył wysłużonego, że "w książce było inaczej".

użytkownik usunięty
Iraheta

Będą 2 części, więc trochę tej fabuły z tak obszernej książki przemycą, a na film czekam z niecierpliwością (mam słabość do tego aktora) :)

ocenił(a) film na 6
lifter67

Niestety mam podobne przeczucie :-))))

ocenił(a) film na 6
lifter67

Pal licho "To" ja się boję jak im pójdzie z "Bastionem"! :)

ocenił(a) film na 9
lifter67

Trzeba być dobrej myśli. Najwyżej będzie fiasko.

lifter67

Oj, żebyś wiedział. W ramach wersji z 1990 roku, wstyd się przyznać, ale miałam problem z przemieszczeniem się po ciemnym korytarzu. I wcale mi w tym nie pomagała świadomość, że to nie była najwybitniejsza produkcja ;)
Trzeba zacząć się odpowiednio nastawiać, bo między czerwcem, a wrześniem będą aż dwie próby strachu. W czerwcu wchodzi "The Mist" ;)

pogodno_2

to produkcja z 2017 bedzie gorsza niz ta z 199-0,tak?

maciek27

Nie wiem, czy gorsza. Ja, mimo, ze ta poprzednia nie byla filmowym arcydzielem, naprawde sie balam. Pytanie, czy nowa produkcja bedzie filmowo lepsza, czy wciąz bede miec problem z przemieszczeniem sie do pokoju w nocy ;) Najlepiej, zeby bylo IT-o IT-o ;)

pogodno_2

moge podac 2 horrory straszniejsze i dobre,a malo znane

maciek27

Chcesz mojego zejścia???? ;) Toż się trzeba na te dwa "Kingi" psychicznie przygotować, bo to za chwilę!

pogodno_2

nie chce zejscia,ale moge podac duzo lepsze horrory od to

maciek27

Dawaj, ale jak zejdę, to Cie znajdę i....dam Ci w nocy popalić, czyli postraszyć ;)

pogodno_2

demoniczny wiatr 1990 i demony 1985-najlepze horroryma przyjsc mozesz do mnie w nocy jako zywa istota

maciek27

He, he, he....jedyna opcja, to filmwebowa zjawa nocna ;)

pogodno_2

demoniczny wiatr 1990,demony 1985,a do mnie zapraszam

maciek27

Dobra, demoniczny demonie, jak obejrzę obie Twoje pozycje, przeżyję nowe "IT", dam sygnał ;)

pogodno_2

trzymam za slowo,ale mysle ze nie bedzie sygnalu co sie podobalo

maciek27

Ja jestem z tej szkoły, że słowa się dotrzymuje. Masz to na piśmie ;)

pogodno_2

zobaczymy

maciek27

Zobaczysz i się zdziwisz ;)

pogodno_2

i jak te horrory ktore podawalem,obejrzane?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones