PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 291
ocen
6,0 10 1 73291
4,8 11
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

Młoda Lara

ocenił(a) film na 6

Młodą Larę mogłaby zagrać Alycia Debnam-Carey. Pasowałaby jej ta rola, nom ale cóż wybrali inną Alicia'e ;)

ocenił(a) film na 7
_AGENT_NSA_

Mogłoby zagrać pewnie i jeszcze ze 200 innych aktorek.

_AGENT_NSA_

Nie podoba mi sie wizualnie ta aktorka do Lary ale nie wiem kogo mogliby dac slaba jestem w te klocki ;)

quandzia

andzia ja mam tak samo!

_AGENT_NSA_

Nie oceniajmy Alicii póki nie zobaczymy jej na ekranie. Według mnie nie zawiedzie, ale ostatecznie przekonamy się już niedługo :)

ocenił(a) film na 4
pianaa13

wystarczy ze musieliśmy na to patrzeć ,https://disney985.files.wordpress.com/2015/10/spidey.jpg ,http://gph.is/28O6A5w,https://popbabble.files.wordpress.com/2013/02/tobey-magui re-spiderman-2-3.png , https://comicvine.gamespot.com/images/1300-4090760, kolejny plastuś fajny filmie nie potrzebny XD

nie mam nic do niej ale jej miny są tak wkur..ające na zwiastunie

ocenił(a) film na 4
pianaa13

No więc - przekonałem się i to nic nie dało!
Słaba, nie pasuje, zupełnie ni to!

_AGENT_NSA_

Lubie tą aktorkę ale też nie do końca mnie przekonuje w tej roli

Yotukimoshi

Jeszcze nie wiesz czy przekonuje Cię w tej roli ;) Ale rozumiem, że może nie przekonywać Cię jej wybór do tej roli. Jest to zrozumiałe, bo przyznaję, że jest to wybór nieoczywisty, ale mimo wszystko jaram się. Trailer wygląda obiecująco, a Vikander przypomina w nim Larę. Zwłaszcza tę z nowszych odsłon gier.

Onvog

Serio nigdy przecież ten trailer jest tak śmieszny nie mam pojęcia co cię tak jara w tym filmie

ocenił(a) film na 6
Yotukimoshi

Ale marudzicie. Co Wy magii kina nie znacie? Dobre kadrowanie, dobry montaż, dobra charakteryzacja i wszystko będzie grało. Vikander to świetna aktorka, na którą bardzo przyjemnie się patrzy. Dodatkowo sprawiała wrażenie osoby, która miała czysty fun na planie więc można spodziewać się jej pełnego zaangażowania w rolę. Jak dla mnie dobór dobry i mówię to jako wieloletni fan serii gier.

Yotukimoshi

Yotukimoshi, ja się nie śmiałem na trailerze :P

_AGENT_NSA_

Jolie powinna zagrac Lare choc jest po 40-stce to jeszcze moze fikac. Vikander mi bardziej pasuje do grania subtelnych rol a nie wojowniczek . To juz predzej ta od igrzysk smierci J.L

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Igrzyska mają chyba więcej dynamiki.
Film przedstawia pierwszą przygodę Lary, więc wybór subtelnej Vikander jest jak najbardziej słuszny. I fajnie daje radę.

_AGENT_NSA_

Co za brednie. Na jakiej to podstawie jeżeli można wiedzieć? Bo lubisz mam rozumieć...
Nadaje się co najwyżej do seriali dla nastolatek i powinna na tym poprzestać - ze względu na jej poziom gry aktorskiej i niedopasowanie do schematu typowej "Lary Croft". Gdyby grała Larę wyszłaby straszna kaszana.

ocenił(a) film na 7
_AGENT_NSA_

Tylko Gal Gadot prawdziwa Lara zobacz “Szpiedzy z sąsiedztwa” :)

_AGENT_NSA_

Z twarzy filmowa Lara mi się nie podoba.

_AGENT_NSA_

Trochę za mały biust do roli Lary, w grze z 2013r. główna bohaterka miała solidną "4" a w filmie aktorka wyposażona jest w max "2,5" ;)

ocenił(a) film na 8
_AGENT_NSA_

Też bylaby niezła. Ładna dziewczyna ale znowu znaleźliby sie osobnicy dla ktorych mialaby cyt. "-za małe cyce".

ocenił(a) film na 4
_AGENT_NSA_

To zupełnie tak samo jak lata temu...
Wydawało się, że Larą zostanie Rhona Mitra, lecz kasa się musi zgadzać i wybrali Angie!

_AGENT_NSA_

Jedyny powód, żeby oglądać Fear the Walking Dead to ona :D

ocenił(a) film na 8
_AGENT_NSA_

Inna Alicja daje radę....
Ciekawe ujęcia w wielu scenach. Fajnie oddają dramaturgię akcji.
Scenariusz niezły.
Trailer nie pokazuje na szczęście wszystkich ciekawych momentów.
Na pewno warto zobaczyć, chociaż arcydzieło to nie jest.
Polecam wersje 3D.

ocenił(a) film na 6
_AGENT_NSA_

mam to samo zdanie!!!!!!!!!! nawet post o tym napisalam !

ocenił(a) film na 8
_AGENT_NSA_

zdecydowanie LEXA byłaby świetną Larą, w THE 100 pokazała, że potrafi zagrać kobietę z ikrą.

_AGENT_NSA_

jak dla Angie lepiej zagrała, pomimo, że wiekowo miała wtedy 25 lat, więc mniej od obecnej lary, zagrała bardziej pewną siebie spryciulę, a nie jęczącą i uciekającą,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones