PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733048}

Totem

2,8 3 987
ocen
2,8 10 1 3987
1,8 5
ocen krytyków
Totem
powrót do forum filmu Totem

Dzisiaj chce iść do kina, szukam filmów , czytam opisy, chce poznać opinie. Wchodzę na filmweb wpisuje Totem widzę niską ocenę, czytam komentarze i zamiast obiektywizmu widzę wyprane mózgi dzieciaków z zakodowanym systemem zero-jedynkowym, Mimo że nie sposób czegokolwiek dowiedzieć się o danym filmie to można wyciągnąć ciekawe wnioski, mianowicie, każdy kto daję ocenę 9-10 uważa że ten film jest jednym z najlepszych filmów w całej historii kinematografii na równi z największymi dziełami najlepszych twórców filmowych danego gatunku, gdyby każdy dawał taką ocenę jak wy film przeszedłby do historii jako najlepszy z najlepszych, teraz się zastanówcie czy to rzeczywiście arcydzieło, czy wy jesteście na tyle tępi aby w skali 1-10 oceniać wszystko na 1 albo 10? To samo dotyczy przygłupów którzy oceniają ten film na 1, zwłaszcza jak czytam komentarze że film był nagrywany starą Nokią, nikt nie jest nawet w stanie napisać co mu się nie podobało, ważne że kamera miała zbyt bliskie ujęcia z trzęsącym się obiektywem, jakby tylko to było istotą i wyznacznikiem treści filmowej. Wniosek jest jeden ktoś kto daje 9 czy10 jest zapewne kretynem i ktoś kto daje 1 jest również kretynem reszta oceniających ten film w przedziale 2-8 to ludzie którzy przywracają mi wiarę w nasz gatunek człowieka rozumnego, a ilu jest takich rozumnych to widać w ocenie tego filmu

ikswohceicjow

Zmien dilera

sznikersik

Przepraszam nie chciałem urazić ...=D

ikswohceicjow

Ludzie po prostu dają oceny tak 1 niepodoba mi się 10 mega super podoba mi się tyle :)

michalmakula

michalmakula no czyli są debilami bo jest jeszcze 8 innych ocen.

michalmakula

Dokładnie,. Jak ktoś jest kimś z kim może się utożsamić w tym filmie to jego odbiór może być bardzo dobry. Pomyśli nawet ,,ja też tak myśl'' i może naturalnie dać 10, bo filmy większość ludzi odbiera na takiej zasadzie a nie zastanawia się jak trudne do zmontowania było ujęcie i podnosi z tego względu ocenę. Trzeba być jakimś ignorantem żeby o tym nie wiedzieć, że najważniejsze są emocje.

Szozu

Najlepsze to reklamowanie tego dziadostwa popkiem który jest pare sekund :)

ocenił(a) film na 1
ikswohceicjow

Dobrze,ze Ciebiw stać na wyszukany komentarz i wiarygodną opinię. Gratuluję :)

ocenił(a) film na 1
a_g_85

Ciebie*,przepraszam za literówkę

ikswohceicjow

to samo można powiedzieć o Tobie xD Każdy ma prawo do własnej oceny. Jak Ci się nie podoba to po prostu nie wchodź na filmweba przed pójściem do kina i wyrób całkowicie własną opinię.

keplerowa

po to jest 10cio stopniowa skala zeby robic z niej uzytek, zgadzam sie z autorem posta ze oceniajac na 1-2 filmy trzeba byc ultra debilem i mentalnym prostakiem

miko1980

rozumiem, że użytek to tylko używanie cyferek od 6 do 10? Bo jak niżej to już się jest debilem? Gratuluję logiki

keplerowa

rozumiem ze pijesz do moich ocen? otoz wyobraz sobie ze nie widze problemu z wystawieniem nizszej oceny niz 6 (tak jak niektorzy maja problem z wystawieniem oceny 'posrodku') tylko szanuje swoj czas i przed obejrzeniem filmu zadaje sobie ten 'trud' zerkniecia na oceny w innych serwisach, obejrzenia trailera, przeczytania paru opinii na forum - dzieki temu udaje mi sie (zazwyczaj) uniknac rozczarowania i seans jest co conajmniej niezły (czyli 6/10), gratuluje bezpodstawnego czepialstwa

miko1980

Twoja wypowiedź do tego wątku jest co najmniej niezrozumiała, lub nie zadałeś sobie trudu aby ją zrozumieć. A co z sytuacjami kiedy ktoś ogląda ten trailer i wszystko cacy, ale film okazuje się kompletną klapą, że fajne są tylko te dwie minuty z trailera? Wtedy gdy wystawię ocenę 2 to znaczy, że jestem debilem? Po to jest skala aby jej używać, jak ktoś uważa, ze film zasługuje na 1 to ją daje i tak samo jest gdy ktoś wystawia 10tkę. Gratuluje to ja Tobie obrażania innych, bo używają całej skali. Jesteś w tym temacie ignorantem, który uważa, że jedynie i słusznie wystawia oceny.

keplerowa

mam wrazenie ze to ty nie do konca rozumiesz o czym ja mowie - film to nie jest takie hop siup - zeby powstal fajny obraz musi zagrac cala masa czynnikow - scenariusz, rezyseria, zdjecia, montaz, udzwiekowienie, aktorzy - zalozmy ze film mi sie nie podobal to jak moge wystawic 2/10 skoro jest dajmy na to przyzwoicie zrealizowany pod katem technicznym? jest to czysta niesprawiedliwosc i sytuacja wrecz absurdalna, 1-2 to moge dac za film klasy C z tragicznym aktorstwem kiepskimi zdjeciami i dennym scenariuszem, w kazdym innym wypadku nota powinna byc bardziej adekwatnie dopasowana do zawartosci, niestety wiekszosc ludzi na filmwebie idzie na latwizne - podoba sie to daje 10 nie podoba to daje 1, a jak jest sredni to daje 5, to po co w takim razie pozostale 7 stopni ocen?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones