PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181220}
7,3 304 995
ocen
7,3 10 1 304995
5,8 20
ocen krytyków
Transformers
powrót do forum filmu Transformers

Efekty dźwiękowe i specjalne moim zdaniem na najwyższym poziomie , nie wiem czy ktoś znajdzie film który ma lepsze udźwiekowienie czy efekty specjalne.

ocenił(a) film na 9
krewetka119

Tylko szkoda, ze tych efektow nie widac, jakby krecili film telefonem...

krewetka119

Krzyżacy Forda

ocenił(a) film na 3
krewetka119

Jest ich dużo więcej od tego ,, filmu "

użytkownik usunięty
arieljarosz

Witam. Przeglądam twoje opinie na forum różnorodnych filmów (nie ważne jakich + nie ważne czy to kiepskie filmy czy dobre filmy). Ja rozumiem że chcesz wyrazić własne zdanie. Ale powiedz mi - po co to robisz? Chwalisz się że jesteś tacy jak inni i że tobie również dana produkcja się spodobała / nie spodobała? A jeśli tak. To co Ci to daje? Bo naprawdę tego nie rozumiem. Widzę że jesteś bardzo mądrym człowiekiem, umiesz uzasadnić czemu dany film jest zły itp. Zrobiłbym wszystko żeby również móc uzasadnić czemu dany film jest zły czemu dobry itp. No ale naprawdę beznadziejnie się zachowujesz tak "atakując" ludzi na forum. Jeśli chcesz przedstawić swoje stanowisko odnośnie filmów czy seriali to naucz się pisać recenzje na filmwebie. A co do tego filmu. To rozumiem czemu ci się nie podobał. Jest to kino akcji dla ludzi którzy lubują się w filmach bez scenariusza + takich w których tylko się napieprzają przez cały film i budynki rozwalają. Rozumiem że nie lubisz takich filmów nic dziwnego. Sam Ci powiem że oglądanie 2,4,5 części tej serii było dla mnie męczarnią. 1 i 3 była spoko chociaż nie jest to kino akcji najwyższej półki.

ocenił(a) film na 3

Witaj, to jest kwestia dyskusyjna, na moim profilu są też filmy mniej ambitne, które lubię, ta seria mnie wymęczyła. Teraz bardziej uważam że są różne gusta i staram się nie atakować opinii innych ;)

użytkownik usunięty
arieljarosz

Widzę że pod oceną Jakuba Dębskiego serialu "Arcane" napisałeś że gość się nie zna, w tym przypadku ci nie bronię tak pisać szczególnie że to krytyk a krytycy na filmwebie to ZŁO

ocenił(a) film na 3

Tak napisałem, bo nie podał żadnych argumentów, poza tym ocenianie tego serialu na 3/10 to jest stanowcza przesada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones