PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725284}
7,2 13 258
ocen
7,2 10 1 13258
6,5 18
ocen krytyków
Trumbo
powrót do forum filmu Trumbo

trumbo 9/10

ocenił(a) film na 9

Wspanialy film dla milosnikow kina o wspanialym utalentowanym czlowieku kina. Cranston zagral na oskara. Po prostu swietny kawalek historii, swietnie zagrany, zrealizowany, nie bylo czasu na nude.

dabram17

Dokładnie, oskarowa rola Cranstona. Jeśli przegra z marszczeniem ryja w wykonaniu DiCaprio w Zjawie to tylko potwierdzi ostatnio dość modną hipotezę, że Oskary nie są już nic warte.

Jurom29

A pewnie przegra bo w Akademii już wiedzą, że jak teraz Leo nie dostanie Oscara to internauci przeprowadzą szturm na siedzibę Akademii i wszyscy skończą na szafocie. Szkoda bo jeśli za jakąś rolę DiCaprio powinien dostać Oscara to za "Wyspę tajemnic", w tym roku stawiałabym na Cranstona lub Fassbendera w "Steve Jobs"- świetne role. Chociaż Fassbender powinien wszystkie nagrody świata dostać za "Wstyd". Ale tak już jest z Oscarami, nie dostajesz nagrody za tę rolę za którą powinieneś dostać, to parę lat później dadzą ci Oscara jako nagrodę pocieszenia. Tak było z Colinem Firthem, który powinien dostać Oscara za "Samotnego mężczyznę" niekoniecznie za "King`s speech" czy Jeremy Irons, wstyd dla Akademii, że nie dali mu nagrody za "Dead Ringers" ale rok później dostał za "Drugą prawdę" podczas gdy w 1991 roku lepszy od Ironsa był Richard Harris w "Pole".

ocenił(a) film na 9
Jurom29

Przesadzacie....

dabram17

"nie było czasu na nude"

No to skoro nie ma golizny to nie oglądam.

ocenił(a) film na 9
odis2213

jest goly tylek Cranstona....

dabram17

Chociaż tyle.

odis2213

ale najlepsze są przecież gołe babskie tyłki, czyż nie?

tisoc

Eeee dupa to dupa

http://zzapolowy.com/wp-content/uploads/2015/01/do-d-z-taka-gra_16318688.jpg

odis2213

nie zmieniam zdania

tisoc

http://www.metalinjection.net/wp-content/uploads/2013/06/Mina-Caputo.jpg

też niezła... kiedyś tak wyglądał/a

http://muzyka.interia.pl/artysta-keith-caputo,aId,359

hahahaha

odis2213

nie szalej!

tisoc

To nie ja... teraz takie realia. Wszędzie można wpaść na taką pułapkę... idziesz z klientką figo-fago a tu niespodzianka!!! Ma większą fujarę niż ty haaaaaaaa. Takie czasy.

odis2213

większą fujarę od ciebie? przecież to niemożliwe..:)

tisoc

Napisałem wyraźnie "większą fujarę niż ty" heh

odis2213

a ja napisałem, że moja fujara przy twojej to mały miki.
ludzie jak on mi wysłał jej zdjęcie (bo wszystkim wysyła) to na początku pomyślałem sobie: NIE! to nie możliwe a potem, jak można z tym żyć....także przerażenie zmieniło się we współczucie
współczujmy odis2213 nie ma chłopak łatwego życia...

tisoc

No cóż... twoje 7cm to rzeczywiście nie duży powód do dumy i jeszcze o tym mówisz wszystkim hehe. Chyba dzięki temu jakoś możesz funkcjonować. Kobitki powiadajooo, że jak się z tobą chędożą to tak jakby to robiły z inną kobitą ;) żadnej różnicy.

odis2213

współczujmy odis2213 nie ma chłopak łatwego życia...

tisoc

Teraz zacząłeś się powtarzać... to nie sprawi, że z 7cm zrobi się więcej.

odis2213

współczujmy odis2213 nie ma chłopak łatwego życia...

tisoc

Powtarzanie, 7cm, nie będzie więcej ;)

odis2213

widzicie współczujmy więc
odis2213 nie ma chłopak łatwego życia...

tisoc

...ale z ciebie niemota... a teraz napisz jeszcze raz to samo.

odis2213

na ciebie szkoda się wysilać bo zaraz przyślesz albo zdjęcia dup męskich albo swojego fiutasa

tisoc

...no ale przeca ciebie to kręci skoro cały czas odpisujesz heh więc się wysilasz. Mimo, że to pewnie kres twych możliwości umysłowych. No... napisz posłusznie jeszcze raz to samo, a potem stań na rzęsach hehe. Grzecznie wykonuj polecenia.

odis2213

nie to kręci?
mnie kręcą męskie dupy?
a kto pisał:
że najlepsze są przecież gołe babskie tyłki,
i nie zmieniał zdania
i prosił żebyś nie szalał i przestał wysyłać te bzdety
podpowiem ci bo nigdy na to nie wpadniesz
wyobraź sobie, że ja
Chłopie skończ już z tym spojlerowym hejtem i jak kręcą cię męskie dupy, a jak widać kręcą, to prawdopodobnie są fora dla takich jak ty i tam się wyżyjesz może nawet zakochasz.
Tam cię zrozumieją i może docenią.
Więc powtórzę jak nie masz nic innego do powiedzenia to spied*dalja stąd i nie zawracaj normalnym ludziom dupy.

tisoc

Pisałem już... to kres twoich możliwości umysłowych bo nie wiesz co to sarkazm. No i przypomnę, że sam pytałeś czy damskie tyłki są najlepsze... więc sam nie wiesz hehe. Pewnie tolerujesz jedne i drugie. Tzw. dwurura.

tisoc

Pewnie obracasz jakiegoś janka hehe

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tisoc

"ale najlepsze są przecież gołe babskie tyłki, czyż nie?"

to twoje słowa... powinieneś to wiedzieć a nie się pytać. Nie wiesz hehe. Dwururo pędź do janka i porządnie się powymieniajcie 7 cm. Razem będziecie mieć 14 cm hehe

odis2213

ty nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem
ale żarty się już skończyły zobaczysz i bardzo się zdziwisz i wtedy wreszcie zrozumiesz bo się o tym przekonasz na własnej skórze co grozi za obrażanie i hejtowanie. A mam w tym doświadczenie i możesz mi wierzyć że już kilku gości z filmwebu skutecznie z tego w sądzie wyleczyłem.
Informuję cię oficjalnie, że wnoszę względem Ciebie sprawę do prokuratury na mocy art. 216 Kodeksu Karnego chłopcze.

tisoc

Haha nie rozśmieszaj mnie... zobacz na swoje wpisy i twoje wyzywanie... nie tylko tutaj haha. Straszyć to sobie tramwaje możesz.

odis2213

ja nie straszę przekonasz się

tisoc

Tak, tak jasne... wiesz dobrze co mam na ciebie hehe. Screen'y itd. oraz już dawno zgłosiłem to gdzie trzeba. No pisz dalej, pokaż jak umiesz wyzywać.

tisoc

Gościu ty zastanów się co piszesz. Najpierw rzucasz mięchem a potem prokuraturą straszysz? Naprawdę zabawny jesteś.

debileeverywhere

Wystarczy coś o homosiach napisać, a on już podłącza się do tematu hehe... to wiele tłumaczy.

odis2213

...i nie wie jaki tyłek jest lepszy. Męski czy damski. Co za koleś.

odis2213

Co za koleś... przyznał się, że ma małego

tisoc napisał:

"moja fujara przy twojej to mały miki"

haaaaaaaaaaaa.

debileeverywhere

co za koleś ten debileeverywhere
nie umie czytać ze zrozumieniem a gdzie zadyma to od razu się podłącza
co za koleś

tisoc

Napisz coś jeszcze o prokuraturze bo to zabawne było hehe.

debileeverywhere


załóż sobie książkę życzeń i wpisuj tam wszystkie te, które kierujesz do ludzi wiesz jaki będziesz dumny z siebie, te książki potem możesz oprawić i postawić na półce. same plusy ty będziesz szczęśliwy a i ludzie którym trujesz dupę też, bo nie będą musieli tego czytać. posłuchaj dobrej rady.

tisoc

Sam się pierwszy podłączyłeś(jak do szlaufa hehe) do tej rozmowy bo wyczytałeś, że o gejach tu rozmowa jest... więc pomyślałeś "o to mam coś do powiedzenia na ten temat bo mam doświadczenie" przyznałeś, że masz małego i teraz zgłaszasz pretensje do całego świata hehe. Dalej... prokuraturą straszysz mimo, że wzywałeś ludzi parę postów wyżej. I nie tylko w tym temacie. Wg. mnie to czysty przykład schizy. Udaj się z tym problemem gdzie indziej bo filmweb(na którym całymi dniami siedzisz) ci raczej nie pomoże.

odis2213

dobrze dobrze jedź tak dalej

tisoc

naprawdę zdziwisz się

tisoc

haha i sam sobie odpowiedział na swój post. Miiiszszszczu umysłu.

tisoc

...ale z ciebie nudziarz. Typowy no life. Byłeś w prokuraturce? Jeszcze nie? To pędź hehe. Pokaż im ten temat... poprawisz im humor.

odis2213

jesteś taki pewien?
powtórzę ci raz jeszcze zdziwisz się, naprawdę się zdziwisz

tisoc

Dziwię się, że taki z ciebie miiiszczu umysłu hehe. Piszesz cały czas to samo... gdybyś naprawdę coś chciał zrobić to już dawno byś to zrobił... a nie ciągle się pogrążał. Każda twoje wypowiedź jest przeze mnie screen'owana. Teraz ja powtarzam bo chyba to do ciebie nie dotarło... pigmej możesz. No... twórz dalej.

odis2213

powtórzę ci raz jeszcze zdziwisz się, naprawdę się zdziwisz

tisoc

Nie ośmieszaj się bardziej. Po prostu idź już stąd bo wieje od ciebie.

debileeverywhere

nie mów do siebie tylko to zrób

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones