Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2017)

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

1 godz. 55 min.
  • Smuci i zaskakuje średnia 7.x na Filmwebie... na IMDB dali 8.3
    http://www.im db.com/title/tt5027774/
    (trzeba usunąć spacje)

Recenzje są jeszcze lepsze. Bardzo doceniają ten film na RT, tam średnia to aż 8.5!
    Jeszcze lepiej na polskim MK średnia recenzji to aż 8.7!!!!
    http://media krytyk. pl/film/746/trzy-billboar dy-za-ebbing-missouri
    (trzeba usunąć spacje)

55
    13odpowiedzi
    ost.
    • MygyBulla

Ale na filmwebie 8,3 to by było top 10. Natomiast na imdb są nawet oceny 9+ Więc można powiedzieć, że ich 8,3 to takie nasze 7,x :-).

• returner
        returner

Na imdb ocena stabilizuje się dopiero po ok 2-3 latach od premiery, a i tak nadal przeważnie spada.
        Można mieć pewność, że tam "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri " też będzie miało ocenę w
        granicach 7,9-8,0 najpóźniej za 2-3 lata, a co dopiero po 10-15 latach.
        Tendencja jest taka, że nawet starsze filmy z ustabilizowaną oceną, które miały na
        imdb w 2001-2002 roku ocenę np: 8,6 teraz po 16-17 latach mają 8,3 więc nawet starszym filmom obniżyła się o 0,3.

• haparoiden
      haparoiden

Już jest 8,0 :)

• Zajcevv

Przecież jest właśnie 8.0 o co chodzi?!

• Academy_Award_Winner
      Academy_Award_Winner

Pod każdym filmem jakiś epigoński pozer musi wrzucać cyferki z imbd z wykrzyknikami, piętnując odchylenia zupełnie jakby cudze recenzje czy oceny to była prawda objawiona... kogo obchodzą recenzje i ułamki, żałosne.
      I ani słowa o samym filmie, tylko wytyczne "jak myśleć i oceniać", bo centrala przesłała. Bany powinny lecieć za te teksty "wy tu głupole tak oceniacie, a na imbd jest..."
      Żenada, po prostu.

A co do "Trzech billboardów...&quo t; to film jest dobry.
      Dobry.
      Nic więcej, bo to nic wielkiego ani specjalnego.
      Przyjemny seans, wart polecenia, bez nadmiernego entuzjazmu.
      Odrobine zbyt mocno wpisany w ostatnio modny trend przypisywania wad i cnót wg kryteriów skórnych, ale cóż... signum temporis, to minie.

• Freya_

Zgadzam się w zupełności, też nie rozumiem dlaczego średnia ocena miałaby być wyznacznikiem czegokolwiek, a zwłaszcza jakości filmu.

• MarcoK

Już jest 8,0 i pewnie są szanse, że wzrośnie. Choć hejterzy z powodu ataku na księdza też się mogą znaleźć wkrótce.

• Tymoteusz81
        Tymoteusz81

Ja dałem 8/10, scenę z księdzem uważam za najsłabszą w filmie (argumentacja bohaterki nie trzyma się, że tak powiem kupy :)). Czy już jestem hejterem ? Bo nie wiem.

• MarcoK
          MarcoK

hejter dałby 1 ;)
          ocena bohaterki czy sceny pozostaje tobie
          mi nie podobała się scena z CGI sarną, w której argumentacja bohaterki też może dla wielu osób nie trzymać się kupy

• Tymoteusz81
            Tymoteusz81

Faktycznie o sarnie nawet zapomniałem :). Z tej sceny pamiętam głównie sarnę (jak bardzo była komputerowa), mniej argumentację.

• Tymoteusz81
      Tymoteusz81

Na filmwebie po prostu oceny są zawsze trochę niższe niż gdzie indziej. Jednak stali bywalcy wiedzą, że powyżej 7,5 to bardzo wysoka ocena. Więc spokojnie.

• krabathor

Możliwe, że sporo osób się zachwyca i tak jak ty.... nie wystawia oceny.

• pacyfista4
      pacyfista4

A mnie zaskakuje tak wysoka średnia przeciętnego filmu. Widać, że współczesny widz nie jest zbyt wymagający...