PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767406}

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
7,9 223 862
oceny
7,9 10 1 223862
7,8 53
oceny krytyków
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
powrót do forum filmu Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Są takie filmy, które nikt by nie obejrzał gdyby nie nominację do oscarów. ale może to jest taki sposób oznaczania filmów nudnych. Przykładem, że filmy nagrodzone oscarem należy omijać szerokim łukiem jest zeszłoroczny "Moonlight", bo nikt tego filmu nawet po pijaku na DVD by nie obejrzał gdyby nie oscar 2017 r. za najlepszy film. Nie wiem, co się stało od pewnego czasu, że filmy które nie wciągają i nikt by nawet nie ocenił na więcej niż 3, są nominowane do oscarów i o zgrozo te oscary otrzymują. Za chwilę wyrobi to u widza sposób postępowania, że omijam wielkim łukiem filmy, które dostały oscara. Kiedyś oscar był gwarancją, że film wciska w fotel, teraz oscar jest gawrancją, że ten fotel chcesz opuścić i najgorsze, że w wypadku kina jesteś w plecy około 24 złote z reguły razy dwa. Także jak ktoś chce stracić kasę niech się wybierze do kina, a jak nie chce to niech poczeka na emisję w telewizji i gwarantuję mu, że szybko wstanie z fotela wyłączając telewizor lub zmieniając kanał na inny.

ocenił(a) film na 1
gatnar

Ja nawet w kinie nie wytrzymałem do końca. Jakby mi ktoś w morde napluł. Nie wiem sam co jest bardziej żenujące, film czy większość opinii na filmwebie.

ocenił(a) film na 3
maciek_jbzk

Ja wytrzymałem, żeby ktoś mi nie zarzucał, że nie obejrzałem filmu do końca, więc nie mogę się o nim wypowiadać, ale uważam, że zacznę przyjmować nominację do oscara jako znak, że ten film należy omijać szerokim łukiem. Bo tak inaczej będę się czuł jakby mi ktoś zrobił wielką kupę na głowę, a ja jeszcze za tą kupę mu zapłaciłem.

ocenił(a) film na 2
gatnar

Miałam podobne przemyślenia po obejrzeniu tego filmu wiedząc, że był nominowany do Oscara. Strata mojego czasu i pieniędzy. A i tak wybrałyśmy z koleżanką ten film, bo nie było już miejsca na "Pasażera" i jeszcze koleś z kasy polecał.

ocenił(a) film na 3
reggy7

Przynajmniej mam taką osobistą satysfakcję, że ostrzegałem, także zawsze kto przeczyta szczery mój komentarz, nie powie, że pisałem bzdury o traceniu kasy. Film powinien być przede wszystkim ciekawy dla widza w oglądaniu, a ten nie jest i dla mnie nawet jak zdobędzie oscara, to będzie potwierdzeniem mojej powyższej tezy.

ocenił(a) film na 8
gatnar

"Nikt by po pijaku nie obejrzał", "nikt by nie ocenił na więcje niż 3", no cóż, Moonlight obejrzało przynajmniej 65 tysięcy ludzi, oceniając też średnio na 6,6, czyli więcej niż 3. Przynajmniej próbowałeś.

ocenił(a) film na 3
lin606

Czyli wszyscy homoseksualiści żyjący na świecie, bo myślę, że dla nich była to pozycją obowiązkowa, oglądana z wypiekami na twarzy, i pewnie około 15 tysięcy ludzi, którzy poszli na ten film tak jak ja na DKFie, bo dostał oscara, a wyszli zażenowani, tak jak w moim przypadku i tych z którymi rozmawiałem po seansie.

ocenił(a) film na 8
gatnar

No tak, bo jeśli film się mnie nie podoba, to znaczy, że na 100% obiektywnie jest słaby. Patrząc również na średnią na imdb ze 185 tysięcy głosów, czyżby wychodziło że na świecie jest więcej niż 65 tysięcy homoseksualistów? A może ta reszta to czarni? A co z Brokeback Mountain, te 7,3 z 165 tyś. to też wina homoseksualistów?.

ocenił(a) film na 3
lin606

Jeżeli wszyscy na DKFie, a było ponad 100 osób stwierdziło, że film jest słaby, to zgodnie z matymatyką, 100 % na tym seansie stwierdziło, że jest słaby, a lobby LGBT jest tak mocne w stanach, że można nawet podejrzewać, że płaci ludziom za oglądanie takich filmów aby podbijać średnią. Nie spotkałem człowieka, który po obejrzeniu tego filmu nie stwierdził, że jest słaby. Wielu ludzi twierdzi nawet, że ten film to dno, a obecnie, żeby dostać oscara wystarczy za 5 mln $ nakręcić film o czarnych homoseksualistach i oscary dla tego filmu są pozamiatane. Nie wykluczone, że jak w tym roku nikt z czarnych nie dostanie oscara, to znów po zamieszkach, za rok będzie kolejny gniot nagrodzony oscarami o czarnych homoseksualistach, którzy jeszcze nie lubią obecnego prezydenta, wtedy każdy gniot o takiej tematyce ma oscara za najlepszy film w ręce a później na półce, wystarczy tylko 5 mln $.

ocenił(a) film na 8
gatnar

Spośród moich znajomych, którzy posiadają konto na filmwebie: 9 oceniło Moonlight - nie ma ani jednej noty poniżej 6 (nie widziałam filmu); Billboardy oceniło 12 osób - jedna nota na 6 - reszta wyższe. Broceback Mountain 30 osób - dwie 5ki, trzy 4ki, reszta wyżej. Są to gwarantuje osoby nieopłacane przez LGTB, normalni szarzy obywatele z krwi i kości, o orientacji heteroseksualnej. Każdy ma inną wrażliwość, inny gust. Tak często bywa, że obracamy się w towarzystwie ludzi o podobnym wyczuciu i poglądach. Dlatego świat bywa ciekawy. Co to by było, gdyby wszyscy uważali to samo na każdy temat.

ocenił(a) film na 3
Vanillia

Dlatego szanuję twoją opinię ,tak jak inni szanują moją opinię i wiem, bo mi pisali, że zaoszczędzili pieniądze dzięki moim komentarzom.

gatnar

"Jeżeli wszyscy na DKFie, a było ponad 100 osób stwierdziło, że film jest słaby, to zgodnie z matymatyką, 100 % na tym seansie stwierdziło, że jest słaby, a lobby LGBT jest tak mocne w stanach, że można nawet podejrzewać, że płaci ludziom za oglądanie takich filmów aby podbijać średnią."

Absurd jakiś. Wymyślić można niby wszystko, napisać też, ale trochę sensu by się jednak przydało. Tak dla higieny umysłu.

ocenił(a) film na 4
gatnar

Zgadzam się w 100%. Film jest marny i nudny. Za nominacjami i otrzymywanymi nagrodami stoi zapewne jedynie kasa i lobbing. Dla mnie to były zmarnowane 2 godziny życia.

kamilkora

To nie jest wypowiedź świadczącą źle o filmie. O widzu, już tak.

ocenił(a) film na 9
gatnar

Dobrze, że Macie swój główny temat, w którym możecie się wyżalić jaki ten film był bez sensu i powystawialibyście mu same 3jki.

ocenił(a) film na 9
gatnar

Widzę tu całkiem spory zlot wybitnie tępej lemingozy. Powinni was zacząć w końcu banować.

ocenił(a) film na 3
HRA

Właśnie odezwał się inteligentny człowiek.

gatnar

"Także jak ktoś chce stracić kasę niech się wybierze do kina, a jak nie chce to niech poczeka na emisję w telewizji i gwarantuję mu, że szybko wstanie z fotela..."

To się chyba nazywa: gwarancje bez pokrycia... ;)

ocenił(a) film na 5
gatnar

Niestety ale coś w tym jest im głośniejszy film tym gorszy....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones