PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275064}

Tulipanowa gorączka

Tulip Fever
6,3 26 675
ocen
6,3 10 1 26675
4,3 11
ocen krytyków
Tulipanowa gorączka
powrót do forum filmu Tulipanowa gorączka

Ładny obrazek i tyle.

ocenił(a) film na 5

Tak liczyłam na ten film że mnie porwie, że będę o nim pamiętać po wyjściu z kina. Niestety razem z widownią z Atlantica ,po seansie nikt nie komentował ani nie zachwycał się obejrzanym filmem. Co ciekawe to męscy aktorzy okazali się o wiele lepsi od kobiet. Ładne zdjęcia , nadęta ,czasem tkliwa muzyka i bardzo dziwny montaż. Czasami się gubiłam o co w tym wszystkim chodzi. Zamiast prostej historii o miłości i tulipanowej gorączce dostałam przegadany i nudny film. Momenty były ale bez polotu .Zabrakło w tym filmie romantyzmu i za dużo jest niezrozumiałej polityki.A końcówka to trzeba obejrzeć bo nikt nie uwierzy że tak można spaprać tą historię.

ocenił(a) film na 5
boga

Dla mnie film był zlepkiem scen. Nie zrozumiałam intencji reżysera. Dialogi też były bez sensu, a praktycznie ich nie było. Długo czekałam na ten film (ciągła zmiana premiery) i się rozczarowałam.

ocenił(a) film na 6
real1801

Istotnie,dialogi mogły być bardziej emocjonalne i wyrażające silne emocje bohaterów. Tym bardziej,że w drugiej połowie filmu,akcja była coraz bardziej intrygująca

ocenił(a) film na 5
boga

Dokładnie to samo pomyślałem. Ładny, ale nic więcej. Z aktorów Jedynie doktorek utkwił mi w pamięci. 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones