PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275064}

Tulipanowa gorączka

Tulip Fever
6,3 26 673
oceny
6,3 10 1 26673
4,3 11
ocen krytyków
Tulipanowa gorączka
powrót do forum filmu Tulipanowa gorączka

Końcówka

ocenił(a) film na 3

Końcówka to jakieś nie porozumienie .Alicia nagle zmienia zdanie co do wyjazdu a o braku wyjazdu decyduje przyjaciel głównego bohatera który zjadł cebulkę .Serio

pulpetos

(spoiler) Ten malarz spojrzał na Sophie zakonnice i nawet się nie zdziwił, że ona nią jest.. Więc albo końcówka taka, że mamy sobie sami dopowiedzieć, albo faktycznie brak wyjaśnienia, dziury w fabule.

ocenił(a) film na 3
youarenotalone18

Zdradza męża nagle po pół roku jak już ma uciekać z kochankiem mówi że nie nagle ja ruszyło sumienie ze pół roku wcześniej Non stop zdradzała męża

użytkownik usunięty
pulpetos

zdrada zdrada, ale zostawic kogos cierpiacegoprzez twa smierc to juz co innego

ocenił(a) film na 6

Ok ale i tak nie wróciła do niego więc czemu nie poszła do malarza to już nie rozumiem kompletnie; to był jej czyn pokutny ? Ale czy aż taka pokuta była potrzebna ( zmarnowała całe życie ? )

Myślę że przy zdradzie kierowała się swoim szczęściem więc drażni mnie to że nie poszła za malarzem skoro tak się za nim uganiała

youarenotalone18

Musiałam wyjść na 5 minut przed zakończeniem filmu i zastanawiam jaki był koniec, bo wiem że Sophie zdecydowała się nie wyjeżdzać ale też nie wracać do męża. I została zakonnicą?

ocenił(a) film na 4
pulpetos

Mnie najbardziej rozbawił moment, w którym oboje zdają sobie sprawę, że się w sobie zakochali i biegną przez pół miasta żeby sobie o tym powiedzieć. Miało wyjść romantycznie a wyszło karykaturalnie :D

pulpetos

Fajny film ale końcówa rozbraja , najgorsza

deepviolet

cały film to karykatura:
psychologiczna
scenariuszowa
reżyserska
fabularna etc

tisoc

Film jest karytaturalny pod wzgledem romantycznym, gdyby nie te i tak zenujace sceny erotyczne to bylby bardzo dobry w kategorii familijny , wtedy spelnia wszystkie kryteria na 5. Jest calkiem zabawny, ładny wizualnie . Nie oceniaj go miarą jak na jakis ciężki dramat z przeslaniem, ten film nawet nie udaje ze nim jest , a ten happy end to tylko potwierdza.

deepviolet

ja go oceniłem "miarą jak na jakiś" gniot klasy F (jeśli taka w ogóle istnieje) i taki mi wyszedł wynik....

ocenił(a) film na 5
pulpetos

A książkę czytałeś? Bo to ekranizacja.

ocenił(a) film na 5
pulpetos

mnie rozwaliło kiedy mąż się o wszystkim dowiedział o romansie i ze to jednak nie jego dziecko i ot tak oddał domostwo służącej i handlarzowi ryb ( zeby mu to dziecko wychowywali jako dziedziczkę ) to była bzdura nad bzdury

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones