PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776170}

Tully

6,8 35 037
ocen
6,8 10 1 35037
6,8 26
ocen krytyków
Tully
powrót do forum filmu Tully

Trzydziestoletniej?

ocenił(a) film na 8

To chyba niania jest 30letnia a nie matka 3 dzieci...

ocenił(a) film na 10
l_sritka

Co jest nie tak z matką 30 letnią 3 dzieci ??

ocenił(a) film na 8
harcerka72

No z matka nic, tylko ze aktorka grająca nianie jest po 30 a matkę po 40 ;p

ocenił(a) film na 8
l_sritka

Niania ma 26, a najstarsze z 3 dzieci ma 8, wiec spokojnie matka moze miec 30

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
bananusek

Po pierwsze - brawo za spoiler bez ostrzezenia

Po drugie -



i teraz UWAGA SPOILER!!!


Tully rzeczywiscie jest ta sama osoba, ale kilkanascie lat mlodsza

ocenił(a) film na 10
zu.wisniewska

Haha ludzie ale się pienicie, to nie czytajcie opisów filmów i komentarzy przed obejrzeniem filmu, proste! A potem piana na ustach, bo ktoś coś napisał. A nawet jeśli, to co z tego? Wiele razy wiedziałam co się w filmie wydarzy, zanim zaczęłam oglądać film i jakoś korona mi z głowy nie spadła. Po co tu wchodzicie i czytacie, poczytajcie sobie po obejrzeniu całego filmu.

ewelina_m

Nie wiem czy zauwazylas, ale na Filmweb jest opcja do zaznaczenia ,,spojler’’. Na te strone wiekszosc wchodzi, zeby albo ocenic film, albo poczytac oceny innych ludzi i zobaczyc czy warto go obejrzec. Dlatego jesli chce sie zdradzic co bylo w filmie - to wybiera sie opcje spojler i po problemie.

bananusek

K&rwa mać.... Dzięki za spojler. To sobie pooglądałam :(

ocenił(a) film na 6
bananusek

matoł

ocenił(a) film na 8
bananusek

ty kaczeńcu... dzięki. właśnie za godzinę idę na ten film.
baran.

bananusek

Idiota

ocenił(a) film na 8
bananusek

Mimo poznania finału tuż przed obejrzeniem filmu, dzięki jakże zacnej postawie tegoż jegomościa, film robi wrażenie i jest godny zobaczenia ;)

bananusek

co za d.... zaspojlerowal! takich ludzi powinno się banowac na zawsze! zaraz zobaczę czy da sie zgłosić to moderatorowi- spoiler bez ostrzeżenia co za chamstwo!!! :(((

ocenił(a) film na 6
bananusek

Zejsrałeś kolego

użytkownik usunięty
bananusek

zawsze tak spojlerujesz bez ostrzeżenia? Pytam, by w przyszłości omijać/nie czytać twych postów. P.S. wq...ia mnie takie spojlerowanie!

ocenił(a) film na 7
bananusek

A czego się spodziewaliście po kimś, kto ma kaczorka Donalda w awatarze...Toż to jakiś żółtodziób nieokrzesany.

ocenił(a) film na 10
Bokciu

Święta krowa?

ocenił(a) film na 7
czarnysztandar

Nie - gipsowa.

ocenił(a) film na 10
Bokciu

;-)

ocenił(a) film na 7
zu.wisniewska

Data urodzin Marlo to 6.07.77. Matematyka prosta- matka jest po czterdziestce. Niania miała 26 lat. Także opis filmu do poprawki.

ocenił(a) film na 10
Naethalee

Chyba tak, że. Poza tym skąd wiadomo, że akcja dzieje się teraz (w roku premiery)?

l_sritka

Bo 30-letnia kobieta powinna być młoda, pełna werwy i pasji, a nie chować 3-kę dzieci...całe szczęście, że nie mam żadnego;P

użytkownik usunięty
Friva

przecież podają, że jest rocznik 1977, a jej mąż ma 41 lat; skąd ta 30-tka?

Bo bohaterka powiedziała coś w stylu, że 20 lat jest super, a potem wjeżdża trzydziestka. No i ktoś wywnioskował, że w związku z tym bohaterka musi mieć 30 lat. No ale tak to już bywa, jak ktoś pisze opis na podstawie zwiastuna...

użytkownik usunięty
Raven_86

ok - dzięki. Pewnie tak jest, że nie oglądnąwszy filmu ktoś daje opis, ale tak być nie powinno. Podobnie z klasyfikacja co do gatunku. Tak czy owak ja film gorąco polecam. A gdy zboczyłem jak Theron przygotowała się fizycznie do roli matki, a jak rok temu do roli w "Atomic Blonde", to byłem pod dużym wrażeniem. Świetna aktorka!

użytkownik usunięty

miał o być "gdy zobaczyłem...." - wyszło zabawnie, niestety możliwość edycji trwa b. krótko...

Miałam przyjemność oglądać Tully i również polecam. Charlize to wspaniała aktorka. A odczułam to tym bardziej, że niedawno oglądałam ją w zupełnie innej roli w Gringo. Czapki z głów przed tą panią.

harcerka72

Po prostu chodzi o błąd w opisie, bo filmowa Marlo ma 40, a nie 30 lat. I tyle :)

l_sritka

Dokładnie, ubiegłaś mnie

ocenił(a) film na 8
l_sritka

dokładnie tak jest, jej mąż ma w filmie 41 lat, ona też jest w okolicach 40, zresztą sama o tym mówi gdy "niania" oznajmia, że musi odejść.

diabol44

sama mam 27 lat i opis 30-letnia matka trójki dzieci brzmi dla mnie jak horror...

użytkownik usunięty
kasiap_18

ja mam 3 dzieci i 28 lat. To nie jest horror ;)

użytkownik usunięty

I to jest właśnie horror... że to nie jest horror. To kiedy w końcu to będzie horror?

ocenił(a) film na 7
l_sritka

Theron gra tam czterdziestojednolatkę - mąż podaje w szpitalu jej rok urodzenia 1977. A niania mówi, że ma 26 lat.

ocenił(a) film na 8
malamaxi

Tylko zastanawia mnie, dlaczego na pytanie o nazwisko panienskie maz odpowiada: Tully

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
malamaxi

Cos wlasnie zastanawialo mnie, to ze nikt jej nie widzial z osob bliskich, no i te sny, czy tez wyobrazenia o jakiejs plywajacej syrenie i ratujacej Marlo...ale bylo to tak realistyczne, ze mozna bylo sie zasugerowac, ze
faktycznie sie wydarzylo...

ocenił(a) film na 8
Ewiatko

było realistyczne bo Marlo sama w to wierzyła, a większa część opowieści jest widziana raczej z jej punktu widzenia. dopiero pod koniec jest szybka powtórka kilku "nocnych" scen, które wcześniej Marlo "przeżywała" razem z Tully - a my, na powtórce, widzimy że była jednak sama. z mojego punktu widzenia to nie tylko problem wycieńczenia czy załamania nerwowego (jak to wstępnie zdiagnozowano w szpitalu), ale też skrajnej samotności.

ocenił(a) film na 9
l_sritka

przeciez na koncu filmu maz podaje jej date urodzenia- rocznik 77, wiec ma 40 lat

ocenił(a) film na 10
leonrambo

Tak, o ile czas akcji pokrywa się z datą produkcji :-)

ocenił(a) film na 10
l_sritka

U katolików w tym wieku to już z siódemką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones