PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797246}

Twój Simon

Love, Simon
7,1 31 937
ocen
7,1 10 1 31937
6,9 19
ocen krytyków
Twój Simon
powrót do forum filmu Twój Simon
ocenił(a) film na 8
Kierokat

Właśnie, trochę się wkurzyłem u nas zawsze musi być inaczej co za kraj :(

Marcin30

Niuchacie spisek!!!!! Kogo? Pewnie PISiorów, tak?

ocenił(a) film na 10
Shadow_dawnego_ggggggg

Spisek na bank.. No przecież PiS musi kiedyś puścić Marie Magdalenę (choć z drugiej strony nie wiem czy film skończy się bardzo "koscielnie"), Pawła Apostoła i Tam gdzie mieszka Bóg... Porażka. Na pewno przez tematykę. Myślę że próbują zbić box office polski jako że przez 3 miesiące każdy kto będzie chciał obejrzeć, już obejrzy.

duerre

I takim oto sprytnym sposobem ,,Simon i inni homo sapiens" pogrzebani, zatopieni.

ocenił(a) film na 6
Kierokat

Prawda

Kierokat

węszysz spisek?

Kierokat

Zważywszy na tematykę to aż dziwne, że w ogóle są chcą pościć....
A co do daty to pewnie chcą "ukryć" film między wakacyjnymi blockbusterami.

nieznajomy43

Oczywiście, że PISiory chcą pościć. Masz rację, o czym innym mieliby myśleć w Wielkim Poście. Chyba nie o puszczaniu ,,Twojego Simona" w kinach.

nieznajomy43

Dziwne, że film o tematyce LGBT będzie puszczony w Polsce? O.o
Serio? Przecież co roku jest kilka takich filmów w kinach.

Maniaska

ja osobiście nie słyszę o takich filmach. Ostatni jaki słyszałem to był Moonlight który też miał mocno przesuniętą premierę (17 lutego 2017 dla Polski i 2 września 2016 światowa).

nieznajomy43

Tamte dni, tamte noce. Premiera w styczniu, sporo nominacji do oscara, leciał również w multipleksach.
120 uderzeń serca będzie miał premierę bodajże w maju.

Maniaska

obydwa film miały prawie roczną różnicę w premierze. Ewidentnie czekali aż te filmy zdobędą nagrody.

ocenił(a) film na 9
Maniaska

Film "Tamte dni, tamte noce" pomimo nominacji oscarowych nie był aż tak dostępny w kinach. Multikino całkowicie zrezygnowało z jego puszczania a Cinema City wybrało 8 miast w których go puszczali :)

ollyax

No ja go widziałam w CC :) więc nie sprawdzałam jak było w innych miastach.

Tak, na pewno czekali żeby dostać nagrody;)

ocenił(a) film na 8
ollyax

Dokładnie, ja też musiałem udać się do innego miasta aby go zobaczyć. Nawet w Heliosowym Kinie konesera jakoś cały czas go pomijają. :/

Dark_Cat

I warto było?

ocenił(a) film na 8
basiaz1970

Zdecydowanie!!!

ocenił(a) film na 9
Kierokat

Większa część Europy ma premierę w Czerwcu więc nie wiem dlaczego to oburzenie.

https://www.imdb.com/title/tt5164432/releaseinfo

Wiadomo że lepiej było by mieć w marcu jak kraje anglojęzyczne ale nie popadajmy w paranoje.

ocenił(a) film na 9
Kalenz

Jasne, że mają, ale premiera VOD jest za dwa tygodnie, a premiera Blu-Ray kilka dni przed naszą premierą kinową. ;)

ocenił(a) film na 7
Kalenz

tylko problem jest taki, że film ma już "premierę" w sieci a do kin wejdzie za 3 tygodnie ... i kto na niego pójdzie ?

Kierokat

Polski dystybutor wciąż czeka z premierą, a tymczasem jest już od dzisiaj jest z polskimi napisami.
Niech czekają dalej...

Kousuke

jest już lektor PL :)

Pizza_Man_filmweb

a od dzisiaj jest już blu-ray z polskim audio 5.1 i różne możliwe ripy. 11 dni przed premiera kinową...

martha65

Skoro już jest wersja z lektorem to dystrybucja w kinach nie ma sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones