PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797246}

Twój Simon

Love, Simon
7,1 31 840
ocen
7,1 10 1 31840
6,9 15
ocen krytyków
Twój Simon
powrót do forum filmu Twój Simon

Czy aby napewno KAŻDY zasługuje na WIELKĄ miłość? Zaraz się przekonamy.

Siedemnastoletni Simon Spier jest gejem, ale nie powiedział o tym jeszcze nikomu ze swego otoczenia. Nie wie także, kim jest anonimowy kolega z klasy, w którym zakochał się, poznając go w internecie.

Główną rolę w filmie gra Nick Robinson, który wypada naprawdę dobrze w tej roli. Fajnie wczuł się w postać I bardzo dobrze oglądało się go na ekranie. Bardzo też podobała mi się Jennifer Garner, Katherine Langfood oraz Josh Duhamel. Dobrze odtworzyli swoje role I bardzo nieźle zagrali w projekcji.

Co do całej akcji filmu. Podobała mi się naprawdę koncepcja odtworzenia książki, która zyskała dużą popularność wśród młodzieży. Narracja była w jak najlepszym porządku poprowadzona. Te relacje między bohaterami też nie wyglądały aż tak sztucznie jak w niektórych filmach.

Też tematyka filmu (nie odwołuje się w tym materalie do książki) była codzienna. Typowego nastolatka, który uczęszcza do zwykłego liceum. Również to co twórcy chcieli nam pokazać, czyli prawdziwe problemy nastolatków. Rzeczywiście miło się to oglądało.

Według mnie film ,,Twój Simon" zasługuje na 8/10 gwiazdek. Przecudownie się tą projekcje oglądało w kinie I ten film jest zdecydowanie dla każdego. I tak, każdy, naprawdę każdy zasługuje na wielką miłość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones