PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797246}

Twój Simon

Love, Simon
7,1 31 941
ocen
7,1 10 1 31941
6,9 19
ocen krytyków
Twój Simon
powrót do forum filmu Twój Simon

Coraz wiecej powstaje filmow o gejach xd tzn nic do tegoo nie mam, bo niektore sa swietne, ale no za duzo panowie rezyserzy, za duzo. Fajnie, ze jestesmy coraz bardziej otwarci na lgbt, no ale kurde xd w ciagu 2 lat wyszlo serio sporo filmow o gejach, z podobna fabula. Juz nie mowie o serialach, gdzie w kazdym serialu jest ten jeden Pan Gej, ktory muchy by nie skrzywdzil i zawsze sluzy dobra rada xd co zabawne od dawna juz nie widzialem filmu, gdzie jest jakas lesbijka, jest to o tyle smieszne, bo kiedys takie scenki lesbijskie wszedzie na sile wrzucali, a teraz gdy jest coraz wiekszy hype i moda na lgbt (doslownie xd kazdy chce byc lgbt, bo taka moda) to rezyserzy zaczynaja dymac temacik i wychodza spoko filmy, bo jest to w sumie cos nowego i swiezego, a rezyserzy wyrobili sobie jajca i zaczeli o tym nagrywac, bo jak mowilem, jest mega hype na lgbt, ale aby nie przesadzili i aby nie bylo tak, ze co 2 film tk film o gejach xd

GamoraRuss

Wręcz przeciwnie wciąż zbyt mało i są na to dowody
https://queer.pl/news/201333/reprezentacja-lgbtq-w-hollywood-najnizsza-od-lat
https://queer.pl/news/201417/rupert-everett-o-gejach-w-hollywood

Każdy chce być LGBT? To pewnie ty też! Napisz jak ci idzie :)

mike__25

Nah, jestem bardziej antyseksualny, ale dzieks za rade

ocenił(a) film na 9
GamoraRuss

Każdy chce być LGBT, bo to modne?
Cóż, bardzo chciałbym być hetero (to było modne przez większą część mojego dotychczasowego życia), ale niestety nie potrafiłem i nie potrafię...

concertorganist

Hetero nigdy nie bylo modne.
A Lgbt yhm tak, jest to juz moda i jesli mi ktos powie, ze tak nie jest yy to smiesznie bedzie. No chyba, ze nie zauwazasz tych 11/12/13 latek z kolorowymi wlosami, ktore pisza, ze sa bi i w ogole, a gdy ktos z nich beke pocisnie (bo to smieszne jak laska z podstawowy chwali sie na grupkach, ze jest bi, tak samo jak te dzieci co chwala sie swoimi bofriendami) - czyt.ja - to OOO TY HOMOFOBIE xd
Sa tez Ci normalni ludzie Lgbt - normalni ludzie lgbt? SUGERUJESZ, ZE NIEKTORZY LGBT SA NIENORMALNI? DLATEGO, BO CO? BO HOMO? - yh nie. Ci normalni Lgbt to sa ludzie, ktorzy wiedza czego chca i w sumie tylko tyle potrzeba, aby byc w tej kwestii normalnym

ocenił(a) film na 9
GamoraRuss

Przykro mi, nie zauważam "11-letnich bi" :)

Tym bardziej, że później moda diametralnie się zmienia na bycie wyznawcą Coockiesa czy Kórwina, więc w czym problem? Tzn. dla mnie zamiana "homo" na "Kukiza" problemem jest, ale mimo wszystko nie traktuję tego aż tak serio. Bo każda moda przeminie.

concertorganist

Jesli serio nie widzisz tych dzieci lgbt to idk. Wiesz czego najbardziej nie lubie w lgbt? Tego, ze w tych czasach kazda gimbusiara sie tym atencjonuje. Siedze w tych tematach troche, zostalem tez dodany do grupy lgbt na fb (z 30tysiecy ludzi) i widze tych wszystkich ludzi, widze ich profile i widze ile maja lat, ktos moze mnie nazwac jakims stalkerem internetowym, ale ja te profile sprawdzam sporadycznie, gdy mi jakis post wyskoczy i tylko ludzi, ktorzy maja 0iq no i sa to w wiekszosci dzieciaki 11,12,13,14lat z kolorowymi wlosami, ktore sa totalnie fp i lgbt to ich wiara xd a 2 rzecz jaka mnie tiltuje to to, ze z osoba lgbt nie mozna dojsc do zadnego konsensusu, bo w ktoryms momencie naszego dialogu zostaje nazwany homofobem xd tak to jest jak ktos nie ma na cos dobrych argumemtow.. no albo jest sie debilem z niskim ajkju i trzeba zaatakowac. A ludzie, ktorzy sa lgbt, bo jest taka moda ehh ciezko mi o tym mowic, bo nie wiem jakim trzeba byc idiotom, aby dla poklasku i atencji zmieniac swoja orietancje xd

ocenił(a) film na 9
GamoraRuss

Trudno, żeby "ludzie LGBT" ponosili odpowiedzialność za to, że coś jest modne albo nie jest. To jest nasze życie, a nie moda. Nie jesteśmy królikami doświadczalnymi i nie możemy "przestać być" tylko dlatego, że ktoś uważa homoseksualizm za "modny". Nie jesteśmy odpowiedzialni za cały świat i nie będziemy nikogo zbawiać za cenę wyrzeczenia się własnych praw i tożsamości.
Zresztą, jak już napisałem, każda moda przemija. Nie sądzę, że 11-letnie, jak powiadasz, "bi", na serio wie, z kim będzie "to" robić w przyszłości i z kim będzie chciało założyć rodzinę. Nie wiem, czy w tym wieku nadal modne jest bycie emo, ale to również przemija... I z jednego dzisiejszego "emo" wyrośnie zwykły normalny człowiek, a z innego - psychopata czy morderca. Z pewnością jednak nie będzie emo-emerytów :)

Tak więc bycie lub NIEbycie gejem nie zależy od mody 11-latków.

ocenił(a) film na 6
GamoraRuss

Kurde zdecydowanie za dużo wyszło filmów o hetero ostatnio:/ ja to jestem tolerancyjna, ale niech nie pchają się wszędzie z tym heteroseksualizmem, bo to już się wymuszane wydaje

nevellie

Popieram! Ja też mam już dość hetero wszędzie obnoszących się ze swoją heteroseksualnością, choć oczywiście też jestem tolerancyjny, ale... Widocznie taka moda na hetero xD

GamoraRuss

Masz rację! Za dużo tego! Tak samo jak za dużo jest filmów o kobietach i czarnoskórych! No przecież stosunkowo niedawno (emancypacja, K. Luther) te grupy uzyskały prawa obywatelskie, a już się panoszą w kinie i ohydnie obnoszą się z tą swoją kobiecością lub rasą (a największym przegięciem są czarnoskóre kobiety, no już bez przesady!). Powinno się wyplenić tę okropną modę na kobiety i czarnoskórych oraz wrócić do starych, bardzo starych, dobrych czasów, gdy to wyłącznie biali mężczyźni grali w teatrach, także role kobiece! Kto to wymyślił taką modę na kobiety, czarnoskórych, a teraz jeszcze lgbt?!

PS. Dla mniej inteligentnych: to był sarkazm :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones