PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797246}

Twój Simon

Love, Simon
7,1 31 934
oceny
7,1 10 1 31934
6,9 19
ocen krytyków
Twój Simon
powrót do forum filmu Twój Simon

Mam mieszane uczucia

ocenił(a) film na 7

Zacznę może od początku. kilka dni temu przeczytałam książkę " simon i inni homo sapiens" i niezmiernie się cieszę, że zostanie ona zekranizowana. Patrząc na obsadę od razu rzuca nam się w oczy Katherine Langford, która fenomenalnie zagrała rolę Hannah w serialu "13 reasons why". Warto również zwrócić uwagę na Nicka Robinsona, który zagrał pierwszoplanową rolę w ostatnim młodzieżowym hicie "ponad wszystko" (swoją drogą jest to również ekranizacja książki). Co do reszty aktorów mam mieszane uczucia. Nie wiemy jak sprawdzą się w drugoplanowych rolach. Moją uwagę przykuł również Greg Berlanti, który był scenarzystą w wielu znanych produkcjach. ostatnią rzeczą o której chcę wspomnieć jest zwiastun, który od razu ukazuje nam już duże odstępstwa od książki np. w filmie za najbliższą przyjaciółkę ukazywana jest Leah. Tymczasem w znanym mi utworze to Abby odgrywa o największą rolę.

Nuchira

Wg mnie film to świetna ekranizacja i o ile po trailerach tez czułem się trochę zdezorientowany to film okazał się na prawdę dobry i podobny do książki

Nuchira

Mam podobne odczucia, co poprzednik: film jest naprawdę udany, a aktorzy sprawdzili się doskonale. Nie jestem pewna, co było przyczyną niektórych zmian wobec książkowego pierwowzoru, ale efekt końcowy jest godny polecenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones