PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750704}

Uciekaj!

Get Out
7,0 152 536
ocen
7,0 10 1 152536
7,4 50
ocen krytyków
Uciekaj
powrót do forum filmu Uciekaj!

Trochę mało horroru jak na horror, niemniej jednak dobry film. Polecam szczerze.

ocenił(a) film na 7
mister1999

I oczywiście mocna inspiracja Malkovich Malkovich, w którym też grała Keener.

ocenił(a) film na 8
mister1999

Przecież to typowy thriller. Nie widziałem tam potworów ani zombie

mister1999

"Żon..." nie widziałem, ale oglądając ten film też pomyślałem że jet to tak unowocześniona wersja The Skeleton Key (Klucz do koszmaru). Tam aby pozostać wiecznie młodym zamieniali ciała przy pomocy chyba Voo Doo czy jakiejś innej magii, tu odbywało się to już za pomocą neurochirurgii

ocenił(a) film na 6
mister1999

Słusznie zauważyłeś podobieństwo do Skeleton Key, mi też to rzuciło się w oczy. Jednak Skeleton... oceniam wyżej, gdyż trzymał bardziej w napięciu, miał świetny klimat i wiało grozą. "Uciekaj" jest niezły, ale nieco wtórny i nie powodował u mnie dreszczu emocji, jak Skeleton.

ocenił(a) film na 6
ZwiastunNocy

Pamiętam jak "Klucz do koszmaru" oglądałam w kinie i miałam dreszcze. Byłam zaskoczona i po seansie jeszcze długo o tym filmie myślała. Natomiast "Uciekaj" niczym mnie nie zaskoczył, dreszczy nie było. Plus, że się dobrze oglądało, ale faktycznie odczucie - wtórny.

mister1999

Czarny i biała to musiało się źle skończyć

baraqs

Ale powiem, że ten kumpel z ochrony lotniska to niezły kozak... nie dał złapać się w te pułapkę z ruchaniem i ''zerżnięciem'' :D.

ocenił(a) film na 7
mister1999

Trafne spostrzeżenie - zapewne sam dałbym gwiazdkę więcej, gdyby nie wrażenie, że "gdzieś już to widziałem". Oczywiście chodzi o "Skeleton Key", ale faktycznie coś ze "Stepford Wives" w nim jest, a dokładniej ta konsternacja głównego bohatera, który trafia do środowiska, gdzie pozornie wszystko wydaje się w porządku, a jednak coś jest nie tak.

ocenił(a) film na 2
mar_cinek2

Bo już go widziałeś. Film zły nie jest, ale ja obniżyłem ocenę do 2. Pachnie brzydko plagiatem.

24 powody dlaczego:
https://www.youtube.com/watch?v=LNl0MLGKil0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones