PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31130}

Uczeń szatana

Apt Pupil
7,0 22 126
ocen
7,0 10 1 22126
6,7 6
ocen krytyków
Uczeń szatana
powrót do forum filmu Uczeń szatana

Pytanie

ocenił(a) film na 5

Czy ktoś orientuje się może fragment jakiego filmu ogląda w telewizji Kurt ( chodzi o scenę, w której mężczyzna (pomniejszony?) usiłuje umknąć monstrualnemu (powiększonemu?) kotu? Nie jest to na pewno The Incredible Shrinking man, ani The Incredible Shrinking Woman.

Pluto24

nie oglądałem tego filmu by iec pewnosc ale to co opisujesz brzmi troche jak http://www.filmweb.pl/film/Kochanie%2C+zmniejszyli%C5%9Bmy+siebie-1997-110003

albo cos z tej serii

ocenił(a) film na 5
hcrasta

Oczywiście, że nie:) . Ale dziękuję za reakcję na moje pytanie. Tamten film, to archiwalne, dość poważne dzieło z lat 60' lub jeszcze wcześniejsze; tak w każdym razie to szacuję. Raz jeszcze dziękuję...

Pluto24

tak poważne, że Kurt prawie tarzał się ze śmiechu oglądając to

ocenił(a) film na 7
Pluto24

mysle,ze to był nagrany na potrzeby filmu krótki materiał,raczej czesto tak robią

Pluto24

Nie widziałam jeszcze tego filmu - więc pokazanej sceny również. Z opisu dałabym uciąć głowę, że The Incredible Shrinking Man (tam była scena z kotem), ale, jak rozumiem został ten film przez Ciebie na 100% wykluczony... Mam prośbę - gdybyś dowiedział się, o jaki film faktycznie chodzi - o informację, co to było. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
meczys

Dziękuję za próbę odpowiedzi na moje pytanie.
Myślę, że skoro nie poddałaś się i prosisz o doprecyzowanie, najlepiej będzie jeśli ( o ile nie kłóci to się z Twoimi zasadami) obejrzysz sobie ten film, choćby "na przewijaniu" na którymś z portali "sama-wiesz-jakich" ;) Krótka scena, o której mówię, ma miejsce ok 0h51m23s. Jest możliwe, że The Increbile ... wykluczyłem trochę na wyrost - polegałem na własnej pamięci.
Pozdrawiam.

Pluto24

Obejrzałam ten fragment i to faktycznie nie jest "The Incredible...". Trochę czasu szukałam, co to może być i nic nie znalazłam. Więc teraz także jestem ciekawa. Może ktoś zaspokoi tę ciekawość, mam nadzieję. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Pluto24

Gdybyś podał, w której minucie filmu jest ta scena, dużo łatwiej by było ci pomóc.

ocenił(a) film na 5
mak65

Zrobiłem to dwa posty wyżej. 0h51m23s. Dzięki - powodzenia! ;)

ocenił(a) film na 8
Pluto24

Fakt, że film jest inny, ale ... kot wydaje się ten sam ;)

ocenił(a) film na 5
mak65

... mimo że to nie noc ;)

Pluto24

Serial "I Dream of Jeannie", odc. pod tytułem “My Incredible Shrinking Master”

http://www.cinemacats.com/?p=4336

odcinek do znalezienia w necie ;)

ocenił(a) film na 5
rolnik_sam_w_dolinie

A więc to serial... Dziękuję, Rolniku!

Pluto24

Rolnik znalazł kota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones