PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768201}

Uczeń

(M)uchenik
6,4 2 890
ocen
6,4 10 1 2890
6,2 8
ocen krytyków
Uczeń
powrót do forum filmu Uczeń

niezły ale bardzo męczący, nie dla każdego

jampman23buza

Skoro ten film jest nie dla każdego to znaczy że musi istnieć kategoria filmów dla każdego.

Wymień proszę choćby jeden film, który znajduję się w kategorii "dla każdego"

ocenił(a) film na 5
BartasBartas

A tam nie ma co się czepiać słówek .. Chociaż lepiej brzmi "..dla wąskiego grona odbiorców" ale co tam każdy i tak domyśla sie o co chodzi

ocenił(a) film na 5
BartasBartas

po co się czepiasz? jego zdanie w sumie moje też , nie musisz się zgadzac - są gusta i guściki

uche9

są też bezguścia i dlatego się czepiam.
ty masz prawo mieć własne zdanie a ja mam prawo się z nim nie zgadzać i publicznie to wyrazić


i uprzedzając twoje myśli proszę abyś nie używał kolejnego wyświechtanego powiedzonka "o gustach się nie dyskutuje" bo mało w życiu głupszych zdań słyszałem.

ocenił(a) film na 5
BartasBartas

jest wiele osób na tym forum co stwierdziłoby,iż sam jesteś bezguściem . masz prawo się wypowiadać na temat filmu ale nie krytykuj czyjegoś zdania bałwanie bo każdy ma prawo je wyrażać, wyraz swoją opinie na stronie głównej filmu a nie twierdzisz,że ktos jest bezgusciem . dla tylu samu osób to ty tez nim jestes takze wypad ;] elo

uche9

ty mi życia nie układaj. będe robił co chce.

jesteś bezguściem. elo

uche9

Szkoda klawiatury aby polemizować z tym pedziem .bartas to agresywny homoś.

BartasBartas

Bareja, Machulski, Spielberg i in.

antypis

Spielberg - BFG: Bardzo Fajny Gigant 2015
10k ludzi oceniało
i
Machulski - Ambassada 2013
26k ludzi oceniało

jedne z ostatnich filmów tych reżyserów mają średnią ocen poniżej 6 (czyli film jest oceniony jako średni) - można strzelać że jakaś 1/3 ludzi oglądająca te filmy (czyli ponad 10tys.) oceniło ten film między dno a słaby więc zdecydowanie nie są to reżyserzy tworzące filmy dla wszystkich - bo dla tych 10k z 35k możliwych nie.


Bareja - ludzie, którzy dziś są przed 20 rokiem życia nawet nie wiedzą kto to jest i filmy z tamtych czasów mają głęboko w dupie



masz jeszcze inne propozycje?

BartasBartas

Ty masz często coś głęboko w dupie. Nie masz czasu nawet się dobrze wysrać pedałku.

ocenił(a) film na 3
BartasBartas

Brawo kolego. Chcialem napisac cos podobnego ale mnie uprzedziles. Mnie tez strasznie razi jak ludzie w tak bezmyslny sposob powtarzaja gotowe hasla i slogany w ogole nie zastanawiajac sie nad ich znaczeniem. W swiecie filmu funkcjonuje kilka takich pseudo ambitnych haslel ktore tak na prawde nie maja zadnego sensu.

"Film nie dla kazdego"
"Nie obejrzałeś do końca, nie masz prawa oceniać"

Cos by sie jeszcze znalazlo ale sobie w tej chwili nie przypomne. W kazdym razie jesli przynajmniej jedna osoba sie zastanowi nad tym zanim powieli te glupoty nastepnym razem, to bylo warto to napisac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones