PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519906}

Venom

6,8 142 708
ocen
6,8 10 1 142708
4,1 23
oceny krytyków
Venom
powrót do forum filmu Venom
ocenił(a) film na 5
n8n

haha ale dowaliłeś :D

ocenił(a) film na 7
n8n

Chciałeś komuś swoją obrzydliwą głupotą zaimponować?

Adrian_Mm

Gościu zluzuj ;D

n8n

A więc do tego służy dupa

Gyp

Dla niektórych nie tylko.

ocenił(a) film na 7
n8n

<3

n8n

Czymemu nie ma jeszcze Trailera na Filmwebie

n8n

Papieru Ci starczyło jełopie?

starboy

I po co się tak napinasz żydku piehdolony? Przecież to tylko śmieszkowanie. Za dużo koksu się wciągnęło?

starboy

Ja dzisiaj jeb.em za dużo, ale nic ci do tego faszysto piehdolony.

n8n

Widzę że ktoś tu zrobił w gacie i się tym jeszcze chwali haha xD !!!

n8n

Jpr ludzie gościu napisał dla beki a wy się spinacie, polecam wyjść z domu i wywietrzyć głupotę z mózgu i nabrać dystansu do siebie i takich rzeczy :D I tak czekam na fale hejtu w moja stronę bo nic innego zrobić nie możecie :D

ocenił(a) film na 8
Goku_filmweb

Niektórzy nie wiedzą, co to dobry humor, olej ich, niech się pienią :D

n8n

Wiem wiadomo :D

Goku_filmweb

Nie wiem jak inni,ale ja również napisałem komentarz dla beki i ja również polecam "wywietrzyć głupotę z mózgu",jeśli myślisz że wszyscy na serio się spieli,przecież to oczywiste" jpr"..jezu

ocenił(a) film na 8
n8n

Hahahahahahahahahahahahahaha padłem i leżę xD xD najlepszy początek tematu na forum xD xD

n8n

Jeśli "Venom" będzie taki jak jego najnowszy trailer, to naprawdę szkoda gaci.

ocenił(a) film na 5
Piramidoglowy

venom w pełnej krasie pojawi się dopiero na końcu, więc robiłbym spbie smaka bardziej na drugą część.

n8n

Szczególnie jak będzie PG-13

ocenił(a) film na 5
n8n

Do tych wszystkich którym sie nie podoba ten zwiastun bo twierdzą, że nie ma Venoma bez Spider-mana: Przecież trailer nie pokazuje całego filmu i nie wiemy, moze jest tam spiderman:P A nawet jeśli nie to chociaż oryginalnie podeszli do pomysłu ;)

n8n

No to musisz być prawdziwym fanem :)

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 4
n8n

No, tak, tylko czemu Eddie Brock jest postacią pozytywną?

Eddie Brock był łotrem i kanalią, fabrykował zdjęcia i artykuły dla sensacji, oczerniał niewinne osoby, za co słusznie został wyrzucony z gazety Daily Bugle. Venom przyjął go, rezygnując z Petera Parkera jako nosiciela, właśnie ze względu na kipiące w nim pokłady zła.

Opowiada o tym legendarny dziś komiks Todda McFarlane'a "NARODZINY VENOMA"
https://www.komiks.gildia.pl/komiksy/wielka-kolekcja-komiksow-marvela/5
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/166798/the-amazing-spider-man-narodziny-venoma

AutorAutor

Współczuję n8n jeszcze nie wyszedł z fazy analnej

ocenił(a) film na 4
katarzyna_czyzyk

https://vimeo.com/126757480

AutorAutor

Bzdura. Eddie Brock był zręcznym i szanowanym dziennikarzem z Daily Globe. Jednak trafił na fałszywego przestępcę i nieświadomie pisał artykuły o nim. Niestety dla niego Peter ujawnił jakie jest prawdziwe imię przestępcy. Eddiego zaczeto postrzegac jako oszusta i wyrzucono z pracy, jego kariera była skończona i przypadkowo napatoczył się w scenie przy dzwonnicy gdzie Peter raz na zawsze chciał pozbyć się symbionta. Tak zrodził się Venom, a poczytać u nas w kraju o tym można było w zeszytach tm-semic w latach 91-92. Okładka tego zeszytu z reszta nie nawiązuje do genezy, tylko do zupełnie innych wydarzeń.

Na przyszłość zweryfikowałbym najpierw informacje przed wprowadzeniem ludzi w błąd, można skończyć jak Eddie Brock

ocenił(a) film na 4
perlalei

Nareszcie!

n8n

Inni chyba nie wiedzą co to humor bo napinają się jak plandeka od żuka ;DDD

ocenił(a) film na 7
n8n

Upz że zesrałeś sie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones