PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700078}
6,1 225
ocen
6,1 10 1 225
5,7 3
oceny krytyków
Viktoria
powrót do forum filmu Viktoria

premiera

ocenił(a) film na 8

ja już widziałam i chciałabym ocenić :)

ocenił(a) film na 7
aska1202

Podbijam :)

ocenił(a) film na 5
aska1202

ja również!

aska1202

A mogłabyś w skrócie powiedzieć o czym jest film? jestem bardzo ciekawa cóż to za historia tak poruszyła młodych krytyków :)

ocenił(a) film na 8
Ginger_Rogers

Jest to opowieść o relacjach matka/córka. Główna bohaterka chce uciec z komunistycznej wtedy Bułgarii. Niestety zachodzi w ciążę co uniemożliwia jej ucieczkę. Próbuje pozbyć się ciąży co tez się nie udaje. Viktoria rodzi się bez pępowiny, czyli bez żadnego przywiązania do matki. Dziecko okrzyknięte jest Dzieckiem dekady i jest chronione przez komunistyczny rząd Bułgarii, co zatrzymuje naszą bohaterkę w Państwie. Viktoria jest rozpieszczonym dzieckiem, które nie ma więzi z matką, lecz po upadku komunizmu Viktorii zostaje tylko ona.

Jest to krótki opis, ale oczywiście w filmie jest tego znacznie więcej. Widziałam już dwa razy na Sundance. Polecam!

aska1202

Czy to ten film podobno jest nagrany jednym ujęciem?

ocenił(a) film na 8
littlelinkinquar

Przez linię czasu, nagranie takiego filmu jednym ujęciem nie jest możliwe.
Może myślisz o filmie Birdman, który tworzy iluzję jednego ujęcia, lecz w rzeczywistości jest doskonale zmontowany.

littlelinkinquar

Ten imienny tytuł ma kilka filmów. Z 2015 w reżyserii Sebastiana Schippera nakręcony jest teoretycznie jednym ujęciem. Ciekawy. Mi się podobał.

littlelinkinquar

Mylisz filmy. Ta "Victoria" nagrana jest jednym ujęciem> http://www.filmweb.pl/film/Victoria-2015-734407

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones