PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774566}

W blasku nocy

Midnight Sun
7,2 17 549
ocen
7,2 10 1 17549
W blasku nocy
powrót do forum filmu W blasku nocy

Już na pierwszy rzut oka widać, że film jest kopią "Ponad Wszystko". Poza tym gra Belli Thorne jest bardzo sztuczna.

Kalimdor

Ja np sie ciesze że nagrywają podobne filmy ;)

ocenił(a) film na 5
Kalimdor

Nie oglądałam "ponad wszystko", więc nie będę porównywać. Natomiast dla mnie jest to kopia "szkoły uczuć", zmienili tylko chorobę i spłycili fabułę :)

ocenił(a) film na 7
riolcia_001

ano, co prawda nie mialem takich skojarzen w trakcie seansu, bo jednak ten watek ze sloncem jest troche inny, ale koncowka to po prostu zerznieta po chamsku

ocenił(a) film na 7
uncut

Końcówki obu filmów nie są takie same ;d Aczkolwiek to oczywiste, że każdy melodramat, w którym jest wątek o chorobie będzie kojarzony z filmem, który jest pierwowzorem. Wszystko ma swój początek - pierwszy komputer został wyprodukowany przez osobę A, a teraz produkują je firmy X, Y, Z. Pojawia się nowy trend w modzie, więc dużo osób zaczyna się ubierać, wzorując się na nim, itd. Zamiast zarzucać tej dobrej produkcji kopiowanie, doceńcie, że w ogóle jest. Bo mimo wspólnego mianownika, film jednak się różni ;))

uncut

końcówka to jest zerżnięta z Gwiazd naszych wina ;p i to po chamsku wręcz

ocenił(a) film na 6
tolerancja91

No nie wiem, ta chłopak umarł

użytkownik usunięty
Kalimdor

film nie jest kopią "Ponad wszystko".oglądałam oba.

ocenił(a) film na 5

Ale się tak kojarzy po obejrzeniu trailera. ;)

ocenił(a) film na 7
Kalimdor

rowniez ogladalem oba i filmy te nie maja ze soba nic wspolnego

Kalimdor

Bardziej Taiyou no Uta

ocenił(a) film na 10
Tiina

Tak, bo ten film to jest Amerykańska ekranizacja Taiyou no Uta ;)

Kalimdor

gra Belli Thorne też wydala mi się sztuczna niestety :/

ocenił(a) film na 10
Kalimdor

Film nie może być kopią "Ponad wszystko" z 2017 roku, ponieważ to Amerykańska ekranizacja Japońskiej produkcji "Taiyou no Uta" z 2006 roku ;)

Kalimdor

Ciemna strona słońca - z Bradem Pitem.

ocenił(a) film na 6
Kalimdor

Zakończenia inne zupełnie

ocenił(a) film na 6
Kalimdor

Raczej jest to kopia (nieudana) A Walk to Remember )))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones