PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521206}

W ciemność. Star Trek

Star Trek Into Darkness
7,1 84 879
ocen
7,1 10 1 84879
6,1 15
ocen krytyków
W ciemność. Star Trek
powrót do forum filmu W ciemność. Star Trek

Fajny 8/10

ocenił(a) film na 8

Film jest nierówny. Ma dużo głupot i scenariusz mógł być trochę lepszy. Zbyt szybko pokonują Khana, stary Spock z przyszłości mówi im co mają zrobić by go pokonać?! haha
Ale mimo wszystko film świetnie się oglądało, dużo akcji, wygląda genialnie mądrze użyli cgi i chyba wykorzystali dużo "praktycznych" efektów bo cały film jest namacalny, "prawdziwy".
Dobrze napisane postacie. Świetnie jest przedstawiona ta relacja Kirk -Spock. Byłem zaskoczony, ta scena jak Kirk "umiera" jest genialna, naprawdę coś mnie ruszyło. Kirk powinien pozostać martwy to by bardzo podniosło ocenę.
Dobry humor (czasami bo no scena z dr Carol w bikini WTF to miało być śmieszne czy jak?!)
Bardzo dobra gra aktorska Spock 10/10 Kirk 10/10
Khan trochę przesadzony według mnie ale może o to chodziło.

ocenił(a) film na 8
Eldeyerli

Popieram :) Zdarzają się jakieś bezsensowne wpadki, ale ogólnie efekt według mnie bardzo dobry.

ocenił(a) film na 9
Eldeyerli

https://www.youtube.com/watch?v=5Ymcq7BNgiI
świetna scena

ocenił(a) film na 6
Eldeyerli

Najlepszy film sf dekady . Piękna myśl przewodnia jaką jest przyjaźń. Ostatni film, w którym poprawność polityczna nie decydowała o fabule.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones