PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 123
oceny
8,1 10 1 270123
6,8 20
ocen krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

!

ocenił(a) film na 8

"Nie daj sobie nigdy wmówić, że czegoś nie potrafisz. Masz jakieś marzenia, spełnij je. Ludzie mówią, że się nie da, kiedy sami czegoś nie potrafią. Chcesz czegoś, to walcz i już."

ocenił(a) film na 8
mendelejewa

Też ten cytat szczególnie zapadł mi w pamięć ;)

johnnybravo1991

Tak samo jak mi :)

mendelejewa

Paolo Coelho byłby dumny.

ocenił(a) film na 6
mendelejewa

Naprawde ten tekst byl w tym filmie? Ojajebe, on jest jeszcze gorszy niz pamietam :)

mendelejewa

Prawidłowe tłumaczenie brzmi raczej "Masz marzenia to musisz je chronić"

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 7
mendelejewa

Wymowa tego cytatu jest dodatkowa o tyle lepsza, że chwilę wcześniej ojciec sam podciął dziecku skrzydła, mówiąc, że nie będzie nigdy dobry w koszykówkę, bo on też nie był. Te słowa wypowiedział po chwili refleksji nad swoim durnym zachowaniem. Niestety mnóstwo rodziców podcina na codzień skrzydła swoim dzieciom, niszcząc ich wiarę w siebie i ich marzenia, większość z nich nie ma jednak takiej refleksji jak Chris i ich "dzieło" jest nieodwracalne. To przykre... Ja jako młody ojciec wziąłem sobie tą scenę mocno do serca, mam 4-letniego syna i z całych sił staram się nie niszczyć jego marzeń i pewności siebie. Ktoś wyżej się śmiał, że ten cytat to banał, że "Kojejlo" byłby dumny itd. Ja myślę, że to piękny cytat i bardzo dobry wzór. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Pepsaj

Brawo, tak trzymaj. Nauczyłem się żeby nie mówić dzieciom "nie rób tego bo...". Zacząłem mówić " zrób to i uważaj". Czasem pomagam w trudnych misjach i oczywiście asekuruję ( czasami w tajemnicy ).
Pozdrawiam i powodzenia w przygodach :)

mendelejewa

Coaching pełnom gembom.

ocenił(a) film na 10
mendelejewa

miałam przyjemność niedawno oglądać ten film, bo jakoś wcześniej mi umknął. I tak to jest cytat, który daje wiatr pod skrzydła. Film super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones