PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740444}

Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Maze Runner: The Death Cure
6,6 64 627
ocen
6,6 10 1 64627
4,5 4
oceny krytyków
Więzień labiryntu: Lek na śmierć
powrót do forum filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Świeżo po maratonie

ocenił(a) film na 10

Nie wiem co powiedzieć szczerze mówiąc. Dostałem dokładnie to na co oczekiwałem jako fan książek. Pięknie zrealizowany, aktorsko przebija poprzednie części totalnie.
Miałem nadzieję, że w filmie Newt przeżyje, ale scena jego śmierci była tak mocna, że nie mam żalu do twórców, że tu się pierwowzoru trzymali.
Jedyne na co jestem zły to fakt że Thomas nie skończył z Brendą, a ten pocałunek jego i Teresy był tak beznadziejny i wymuszony jak ten Rose i Finna z Ostatniego Jedi...
Ogólnie to jestem zachwycony i oczarowany, POLECAM!

ocenił(a) film na 10
Yanek107

Popieram w 99%, bo wątku z Brendą bym się nie czepiała :)
Bałam się, że zrobią coś nie tak w zakończeniu tej serii, ale jedyne co do mnie nie trafiło to sceny finałowe Thomasa i Teresy (no... po prostu nie...) jednak nie popsuło mi to całego odbioru filmu, gdyż to co wyróżnia Więźnia od innych, to szczególne zaakcentowanie prawdziwej przyjaźni, a akurat to wyszło im niesamowicie :))) Jak nigdy nie płakałam w kinie, tak tu nie mogłam się powstrzymać i nawet starszy pan z synem, którzy siedzieli obok mnie ocierali łzy z oczu (oczywiście większość ludzi na sali też, ale to zauważyłam dopiero jak zapalono światła :D ) - to najlepiej świadczy o jakości aktorstwa i mocy przedstawionych zdarzeń :) Również polecam!

ocenił(a) film na 3
jojo742

Przecież ten film to tragedia (szczególnie aktorsko i reżysersko)

ocenił(a) film na 8
krisss15

aktorsko mega, reżysersko bardzo przeciętnie

ocenił(a) film na 4
krisss15

No nareszcie jakiś głos rozsądku :)

jojo742

Ojjj tak, u mnie identycznie. Czytając książkę, przy śmierci Newta łzy lecą mi same i wiedziałam że na filmie będzie identycznie...Ale mimo wszystko Brendy za mało a Teresy za dużo. Strasznie mnie męczy jej postać.

ocenił(a) film na 8
antonyhopkins

mnie obie męczą

ocenił(a) film na 8
Yanek107

Ja też mam niedosyt Brendy. Mam wrażenie, że w książce jej wątek był lepiej rozwinięty. Co do Newta, to dzięki scenie jego śmierci wystawiam filmu 8 (pierwotnie zamierzałam 7, ale po przemyśleniu...).
Ach, no i pozdrawiamy kolejnych maratończyków ;) To była świetna noc!

ocenił(a) film na 9
zainteresowana

Maraton filmowy to świetna sprawa. Polecam.

ocenił(a) film na 2
Yanek107

Możesz prosze nie spojlerować Ostatniego Jedi????!! (Albo chociaż to lepiej oznaczyć!!)

ocenił(a) film na 9
Yanek107

Zgadzam się absolutnie. Ostatnia część jest najlepsza z całej trylogii zarówno pod względem efekciarskim jak i aktorskim, zdecydowanie ta część robiona z większym rozmachem i wizją. Niestety jako jako fanka wersji papierowej i Newta, liczyłam że skoro tak bardzo odbiegli od książki to jego oszczędzą :/ Scena jego śmierci wyryła mi dziurę w sercu po raz drugi

ocenił(a) film na 6
Yanek107

Serio? Przeczytałem dwie części książek i uważam, że tylko w pierwszej części jest ok. Potem postawili na rozwałkę, a cała tajemniczość, mindfu ck, niejednoznaczność i klimat Dashnera poszły w diabły. Filmowy Lek na śmierć to fajna akcja. Jestem przed lekturą, ale podejrzewam, że będzie w książce chodzić o COŚ WIĘCEJ.

ocenił(a) film na 6
michal.2907

Edit. Miałem na myśli, że tylko pierwszy FILM jest ok. Potem (Próby ognia) książka trzyma poziom, a film się rozlatuje i spada do poziomu typowej rozwałki. Jasne? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones