PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740444}

Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Maze Runner: The Death Cure
6,6 64 627
ocen
6,6 10 1 64627
4,5 4
oceny krytyków
Więzień labiryntu: Lek na śmierć
powrót do forum filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Ostatnie słowa zwiastunu na to wskazują, ale na http://www.syfy.com/syfywire/maze-runner-the-death-cure-final-trailer znalazłam zdanie: "Zespół wydaje się również świetnie się bawić, a Brodie-Sangster ma kilka opcji wyboru. " (tłumaczenie google). Także na facebooku aktora on sam pyta się, czy Newtowi uda się przeżyć. Ja myślę, że mogą zaskoczyć widzów. Jak myślicie? Newt umrze czy nie?

Kleo213

Osobiście nie mam pojęcia. Wolałabym, żeby Newt przeżył, chociaż w filmie.. uśmiercić jedną z głównych postaci :( aż się boje .. a ty jak myślisz ? Wolałabym żeby ten fakt z książki odbiegł od filmu

kamilawin21

Ja też, szczególnie, że jest to moja ulubiona postać. Myślę, że reżyser może nas zaskoczyć :) Ale aż przeszły mnie ciarki, kiedy usłyszałam ,,Please, Tommy. Please" na końcu zwiastunu. Kiedy przeczytałam ten fragment książki, to jakby nie uwierzyłam i mam wrażenie, że nie uwierzę że Newt umarł, dopóki tego nie zobaczę. Więc mam nadzieję, że przeżyje, bo to dla mnie tak, jakby żył i w książce... Po prostu nie mogłam wmówić sobie przez całą resztę książki, że on naprawdę nie żyje, nie wiem, czemu tak mam :-)

ocenił(a) film na 8
Kleo213

Szczerze to nie ma pewności kogo mogą tyczyć się te słowa. Kiedy je usłyczałm poyślałam jedo: Newt... nie... Ale patrząc po tym jak bardzo druga część odbiegała od książki wszystkiego można się spodziewać.

Vivanielle

Też mam nadzieję, że reżyser to zmieni, ale jest to dosyć ważny wątek w książce. Więc dowiemy się 26 stycznia... Ale też mam nadzieję, że Newt przeżyje.

ocenił(a) film na 6
Kleo213

W książce umiera, więc pewnie tak.

doodie

Jest dużo zmian, więc może... Ale też mi się wydaje, że szanse są małe

ocenił(a) film na 7
Kleo213

Szczerze? Mam nadzieję, że nie. Na trailerze się poryczałam, ale potem pomyślałam sobie, że mogą po prostu z nami pogrywać, bo kto normalny by tak zaspoilerował tak ważny fakt w zwiastunie? Liczę na to, że Newt przeżyje.

Luthiel

Ja też, już nie mogę doczekać się filmu!

ocenił(a) film na 10
Kleo213

Niestety wydaje mi się że tak, tymbardziej że jest to już ostatnia część kinowa

borowa101

Ja mam nadzieję, że reżyser nas zaskoczy :-)

Kleo213

Ja mam nadzieję że umrze, mimo tego że przy książce beczę okropnie, to nie wyobrażam sobie, by Newt mógł przeżyć..tak samo jak czekam na śmierć Teresy.

antonyhopkins

WIEM, CZY NEWT UMRZE CZY NIE!!!! SPOILER

Ściągnęłam aplikację fandom TMR. Fandom jest międzynarodowy, a w niektórych krajach była już premiera. I niechcący przeczytałem zdanie: "NEWTS DEATH WAS HORRIFIC.". To znaczy, że NEWT JEDNAK UMRZE. Ja nie chcę, żeby umierał...

Kleo213

Ja wiem, że wyjdę z kina zaryczana, przez jego śmierć. Jak dla mnie to najlepsza postać, w końcu to klej, bez niego nie ma filmu, nie ma książki. Lecz niestety się przyznaję, że bez tej sceny film będzie katastrofą, więc na to czekam :)

antonyhopkins

Ja tak samo :-)

ocenił(a) film na 8
antonyhopkins

dlaczego bez tej sceny miałoby być katastrofą?

ocenił(a) film na 7
Kleo213

Właściwie to premiera jest w piątek. Wyczytałam to na oficjalnym instagramie, więc nic nie jest wiadome.

Luthiel

W niektórych krajach była już premiera a ten artykuł pisała osoba, która była na premierze, więc to raczej pewne :-( tu jest link do listy premier: http://www.filmweb.pl/film/Wi%C4%99zie%C5%84+labiryntu%3A+Lek+na+%C5%9Bmier%C4%8 7-2018-740444/dates

Kleo213

A tu link do tej dyskusji na fandomie: http://mazerunner.wikia.com/d/p/3148110465335300542/r/3148628763869193255

ocenił(a) film na 8
Kleo213

A no umarł. Wbił sobie nóż w serce bo się prawie przemienił w zombiaka. Łezka poleciała

ocenił(a) film na 8
loola2468

Co Ty mówisz? :( skąd wiesz? ja nie rozumiem jednego, czemu Thomas go nie uratował, skoro z Brendą się udało?

ocenił(a) film na 8
Ettarie

Bo nie wiedział że jego krew może go uratować. Dowiedział się kilka sekund po śmierci Newta . Jak rebelia była i miasto niszczyli. Ps. Teresa też umrze na koncu

ocenił(a) film na 8
loola2468

Teresa mnie nie interesuje, nie lubie jej od pierwszej części. Jak to nie wiedział, że jego krew może go uratować ? Z Brendą nawet pytania nie było jaka grupa krwi... Masakra, ciężko w to uwierzyć. Kilka sekund po...? y, też się kupy nie trzyma

ocenił(a) film na 8
Ettarie

Usłyszał to jakas filmowa minutę po tym jak Newt umarł. Tak że tego....no trochę wątki niespójne

ocenił(a) film na 8
loola2468

Ja pitolę, nie wierzę.... Nie dość, że zabili go w taki sposób, to jeszcze to... Z Thomasa downa zrobili? xD Nie wpadł na pomysł, że jak Brendę uratował, to jego też może? -.- Ja po prostu nie wierzę o.O coś strasznego i okropnego. Mógłby mieć choć normalną śmierć, coś zrobić takiego, że na 100 % nikt nie mógłby mu pomóc... Skoro tak bardzo chcieli się go pozbyć. Ale TO! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

loola2468

Ale jak to nóż w serce? Skąd wiesz?! W Polsce premiera jest 26 stycznia... Czytałaś gdzieś, oglądałaś?

ocenił(a) film na 8
Kleo213

No wczoraj byłam w kinie, mieszkam w Korei więc premiera już byla

loola2468

O nieeeeee myślałam że Thomas go zastrzelił, ale nie że umrze w ten sposób...

ocenił(a) film na 8
Kleo213

A, no i jak widać było w filmie, prawie udało im się ukryć ciążę aktorki która grała postać Harriet. Ktoś kto nie wie jak wygląda postura kobiety w ciąży nawet by się nie zorientowal

loola2468

Oooo a to fajna ciekawostka :-)

Kleo213

Niestety... Był moim ulubionym bohaterem

ocenił(a) film na 10
Kleo213

Niestety umarł, ale tak musiało być... Tylko scena z Newtem wywołała u mnie tyle łez. Zwłaszcza list.

ocenił(a) film na 8
Zaplatanana

To, że płaczemy to musiał umrzeć? bo nie bardzo rozumiem...

ocenił(a) film na 10
Zaplatanana

Tak walczyłam ze łzami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones