PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723204}
7,7 3 615
ocen
7,7 10 1 3615
Wicher 2: Na przekór wszystkiemu
powrót do forum filmu Wicher 2: Na przekór wszystkiemu
użytkownik usunięty
Ventum

Ostwind zakochuje się w klaczy z lasu. Mika zakochuje się w koniokradzie, który poluje na klacz z lasu. W okolicy powstaje niesamowicie ekskluzywne centrum szkoleniowe, więc Kaltenbachom grozi bankructwo. Mika dalej jeździ bez kasku i ma ostre starcie z gałęzią, ale oczywiście wychodzi z tego cała i zdrowa. Co innego dziadek Sama - z powodu kłopotów Kaltenbachów może stracić swój dom, ma kłopoty z sercem. Oczywiście Mika interesuje się głównie dobrem konia. Fanny rezygnuje z wakacji w Paryżu na rzecz pobytu u babci swojej przyjaciółki. Znajduje tam nie tylko zasięg w telefonie, ale także miłość (nie, nie do koni). Mika bierze udział w WKKW - tak, zobaczycie Ostwind w zawodach w ujeżdżeniu. Milan, koniokrad, jest zabójczo przystojny.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)

użytkownik usunięty
Ventum

Starałam się nie spoilerować. Mogę tylko dopowiedzieć, że niestety nie będzie tutaj typowego dla filmu o koniach czarnego charakteru, czyli dziewczyny zazdrosnej o sukcesy głównej bohaterki, więc nie wiem czy opłaca się oglądać tę część. No nic, w każdym razie szaleństw bez kasku i bez konsekwencji ciąg dalszy, więc to może w jakiś sposób rekompensować brak wrednych koniar.

Dziękuję :) Niestety nie znalazłam filmu online a w kinie u nas nie będzie on z pewnością grany :(

użytkownik usunięty
Ventum

Można go znaleźć po angielsku, ale jakby co to nie wiesz tego ode mnie.

Gdzie?

użytkownik usunięty
agsiarusia

Wystarczy wpisac w google ostwind 2 online i wyskoczy mnostwo opcji. Google znajdzie wszystko.

ocenił(a) film na 5

Idealne podsumowanie, nic dodać nic ująć :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones