PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762778}

Wielkie zimno

Grand froid
5,2 992
oceny
5,2 10 1 992
3,0 3
oceny krytyków
Wielkie zimno
powrót do forum filmu Wielkie zimno

Byłem na tym filmie przy okazji... Nie ma sensu rozpisywać się tyle, co kolega redaktor, z którym się zgadzam. Od siebie napiszę tylko tyle, że przez prawie cały film zastanawiałem się, z czego śmieją się inni ludzie na sali... Oraz: czy jestem jedyną osobą, do której nie do końca dociera to czerstwe poczucie humoru? Kiedy pojawiły się wyczekiwane napisy końcowe moje podejrzenia potwierdziły się - na seansie był chyba cały tabun francuzów i tylko kilku polaków :) Ciekawostka - chyba większość filmu została nakręcona w Polsce. Polskie drogi, krajobrazy... cmentarze :) Lepiej wybrać się na inny film. A jeśli nawet miałoby się pójść przy okazji - to lepiej pójść na piwko naprzeciwko ;)

Sabbath

Ciekawi mnie jak ty rozpoznałeś ten "chyba" tabun Francuzów? Trzymali w rękach żabie udka?

eltoro10000

Może po tym że rozmawiali po francusku ?

RobertWhite

Myślisz, że stanął przy wyjściu po seansie i podsłuchiwał wychodzących po jakiemu gadają?

eltoro10000

Nieee, to radczej ta nasza mania wyższości: oni to tabun, MY to jednostki... z nosem w chmurach.

ocenił(a) film na 4
eltoro10000

Zaspokoję Twoją ciekawość, choć mając na uwadze ton Twojej wypowiedzi - powinienem Cię olać . Film obejrzałem w niewielkim kinie studyjnym, i jak wyraźnie napisałem "Kiedy pojawiły się wyczekiwane napisy końcowe moje podejrzenia potwierdziły się" - miałem okazję usłyszeć grupki ludzi parlających en francais. Nie było konieczności podsłuchiwania, co zresztą nie jest moim zwyczajem. Czasem wystarczy się zastanowić a nie silić się na błyskotliwe komentarze.

Sabbath

Mógłbym polemizować i ubolewać nad stanem twojego poczucia humoru, ale zważywszy na ton twojej wypowiedzi, olewam cię...

ocenił(a) film na 4
Sabbath

Masz rację, humor dość niskich lotów.

ocenił(a) film na 6
Sabbath

'Śmierć nie jest zaraźliwa, tylko dziedziczna' - to mnie akurat rozśmieszyło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones